Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Nemieri Zviedrijā 2013gads  (Lasīts 1507 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Nemieri Zviedrijā 2013gads
« : Maijs 23, 2013 »

http://www.guardian.co.uk/world/2013/may/23/swedish-riots-stockholm

Swedish riots rage for fourth night

Police attacked and cars torched in Stockholm suburbs as unrest sparked by long-term youth unemployment and poverty spreads

Hundreds of youth have burned down a restaurant, set fire to more than 340 cars and attacked police during a fourth night of rioting in the suburbs of the Swedish capital, shocking a country that dodged the worst of the financial crisis but failed to solve youth unemployment and resentment among asylum seekers.

Violence spread across Stockholm on Wednesday, as large numbers of young people rampaged through the suburbs, throwing stones, breaking windows and destroying cars. Police in the southern city of Malmo said two cars had been set ablaze.

Kaut kur latviski arī šādas ziņas par Latvijas paraug valsti ir pieejamas? 
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8269
Re: Nemieri Zviedrijā 2013gads
« Atbilde #1 : Maijs 23, 2013 »

''Youth'' a.k.a. niggers and shitskins.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #2 : Maijs 23, 2013 »

ko tu vari muldēt?! multikulturālisms atkal viņam vainīgs, kā tad. tad interesanti kādēļ piemēram francijā un nīderlandē, kur valdības to vien dara, kā cīnās par `monokultūru`, notiek TIEŠI TAS PATS? ielu grautiņi pilsētu nomalēs? check. nemieri un jauniešu bandas? check. jauniešu bezdarbs un trūkums? check-a-fuckin-do. un tās nav kaut kādas ekskluzīvi iebraucēju vai bēgļu bandas, tajās vietējo ir tikpat daudz un nereti vairāk. es esmu šajās vietās bijusi un redzējusi šīs lietas savām acīm!

protams, ir problēmas kas ir piemēram tieši islama un vietējo radikāļu dēļ (kā te pirms dažām dienām Vūlvičā), bet tā ir atsevišķa lieta un to ir jāapskata kā atsevišķu lietu. viena lieta ir apzināties problēmas sabiedrībā un mēģināt cīnīties ar tām -- un pavisam kas cits ir being a racist dick like yourself.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #3 : Maijs 23, 2013 »

Citāts
francijā un nīderlandē, kur valdības to vien dara, kā cīnās par `monokultūru`

Un Francijas grautiņus tieši tā pat dominē tavi mīļotie ''no mērkaķa spalvas neatbrīvojušies'' ņigrilas.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #4 : Maijs 23, 2013 »

man šķiet ka tādiem kā tu pietiktu pat ar to, ka šajās bandās būtu 1% melnādaino cilvēku, lai sāktos plakātu vicināšana par `attack of negroes`. kad jūs beidzot sapratīsiet ka problēma ir vardarbība nevis noziedznieku ādas krāsa?

es pat necenšos te kādu pārliecināt, es ar šīm lietām saskaros ik dienas un tava attieksme man nav nekāds pārsteigums. vnk reizēm tracina nosacīti normālu, izglītotu (cerams) cilvēku tuvredzība kad sākas runa par `mans bars, tavs bars` jautājumiem.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #5 : Maijs 23, 2013 »

Citāts
sākas runa par `mans bars, tavs bars` jautājumiem.
mansbars-tavsbars ir patterns, kas strukturē cilvēku kā tādu. Bez šī iedalījuma nepastāv antropomorfa, primātveidīga domāšana. To var uzskatīt  par krūšugaliem vīrietim vai par aklo zarnu, bet bez tā tomēr neiztikt...  ar izrietošām sekām.
/aiz ko arī es skatos uz dīvaiņiem, kas uzskata vistas vai liellopa ēšanu par kanibālismu, tjipa arī gotiņa esot cilvēks - kā uz jukušiem pērtiķiem.../
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

anonymous

« Atbilde #6 : Maijs 23, 2013 »

kaut kā gan neredz, ka VISU cilvēku mīļākais ēdiens būtu citai grupai piederīgs cilvēks. tas ka šādas parādības ir sastopamas ar drūmi nospiedošu biežumu, jā, protams, piekrītu.

par veģetāriešiem... nezinu. kaut kādi karojošie veģetārieši, kas uzstāj, ka visiem būtu jāēd tikai tas ko ēd viņi, jā, bet tādu jau ir ļoti maz, cik iznācis saskarties.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #7 : Maijs 23, 2013 »

Priekš manis ''mans bars/tavs bars'' nav problēma vai konflikta/nepatikas eskalators, ja attiecīgie bari ir civilizēti un cienījami. Bari, kas savā vairumā uzvedas kā ar trakumsērgu slimas šimpanzes automātiski lido ''fuck off'' urnā. Jebkuram normālam cilvēkam, lai vai cik tolerants tas ir pret fsjo i fsja, vajadzētu to saprast.
Citāts
man šķiet ka tādiem kā tu pietiktu pat ar to, ka šajās bandās būtu 1% melnādaino cilvēku, lai sāktos plakātu vicināšana par `attack of negroes`.
Tā tev tikai šķiet. Jauki kā tu nemaz nespēj celt iebildumus pret manu reālo pozīciju, tikai savu manas pozīcijas wishful projekciju.
Problēma šeit, protams, ir vardarbība, bet nav mazsvarīgi kas to veic. Tika pat labi var teikt ''problēma nav skinhedi, problēma ir vardarbība''.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #8 : Maijs 23, 2013 »

tikai nav redzēts nacisms bez vardarbības, toties ir miljoniem normālu, sakarīgu un inteliģentu ne-baltu ādas krāsu cilvēku.

no otras puses, nē nu protams, ja kāds var savu nacismu aprobežot ar `mein kampf` lasīšanu pirms gulētiešanas un hitlera portreta pabučošanu no rītiem, tad man par tādu ir vienalga.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #9 : Maijs 23, 2013 »

un vispār jau jā, ir pietiekami daudzi skinhedi, vismaz te pie mums uk (kur viņi kā sava veida darbaļaužu kustība arī aizsākās), kas tiešām cīnās pret viņu automātisku asociēšanu ar vardarbību, `white power` un nacismu.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #10 : Maijs 23, 2013 »

un par lidošanu miskastē - tas man vnk šķiet pārāk vispārinoši. man, piemēram, šādi `miskastē lido` idejas un konkrēti cilvēki, bet lielas cilvēku grupas (kā šeit - `visi melnādainie`) ir vienkārši pārāk iekšēji dažādas lai būtu godīgi tām tādā veidā piešūt birkas.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #11 : Maijs 24, 2013 »

ielu grautiņi pilsētu nomalēs? check. nemieri un jauniešu bandas? check. jauniešu bezdarbs un trūkums? check-a-fuckin-do.
Faktu materiālu arī varētu palūgt, savādāk būs kā ar Gunāru Astru, tepat viņš dzīvoja padomju laikā, bet visi klusēja un kalpoja padomju varai. :) 
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #12 : Maijs 24, 2013 »

tas pats
Citāts
Faktu materiālu arī varētu palūgt, savādāk būs kā ar Gunāru Astru, tepat viņš dzīvoja padomju laikā, bet visi klusēja un kalpoja padomju varai.
Precizē lūdzu, kādu materiālu Tu gribi, jo iepriekšējo postu pat es nesapratu :(
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

tas_pats

« Atbilde #13 : Maijs 24, 2013 »

Precizē lūdzu, kādu materiālu Tu gribi, jo iepriekšējo postu pat es nesapratu :(
Faktu materiālu, jo par dizentērisku analītiku Miglai nodrošina Gnidrologs, bet faktu materiālu par Stokholmas vismaz 4 dienu nemieriem īsti nemaz nav, tā it kā Zviedrija būtu aiz "dzelzs aizkara". :) Un tu vari ticēt vai nē, bet vēsturē šais dienās būs rakstīts, kā musulmaņi Londonā nodūra Britu karavīru, nevis ka pārs 100 cilvēku vardarbīgi izpaudās Stoholmā un Zviedri ar to netika galā. Laikam tā saucas dezinformācija. ;)   
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #14 : Maijs 24, 2013 »

un par lidošanu miskastē - tas man vnk šķiet pārāk vispārinoši. man, piemēram, šādi `miskastē lido` idejas un konkrēti cilvēki, bet lielas cilvēku grupas (kā šeit - `visi melnādainie`) ir vienkārši pārāk iekšēji dažādas lai būtu godīgi tām tādā veidā piešūt birkas.
Te ir no svara viņu disproporcionālā pārstāvniecība dažādās sociālās negācijās (noziedzība, grautiņi, bezdarbs, ikdienišķa agresivitāte) attiecībā pret viņu skaitlisko īpatsvaru attiecībā uz pārējo populāciju. Ja minoritāte, kas nepārsniedz 10% kādas teritirojas populāciju izdara procentuāli vairāk vardarbīgu noziegumu uz 100k cilvēku, tad kaut kas nav kārtībā ar šo ģenerālo grupu un vis racionālāk ir to izolēt no sevis. Daži labi sakarīgi izņēmumi nav attaisnojums, lai pakļautu riskam savas zemes drošību.
IP pierakstīta