Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Komiski un paradoksāli izteicieni no dzīves ... (bez komentāriem)  (Lasīts 15295 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

"Ir mākslinieki, kas sauli padara par dzeltenu plankumu. Un ir tādi, kas dzeltenu plankumu padara par sauli." Pablo Pikaso
IP pierakstīta

tas_pats

Nākotnes Fonds ‏@NakotnesFonds

25 gadus pēc Latvijas Tautas frontes dzimšanas esam aicināti sanākt kopā un vienoties LATVIJAS TĒVU FRONTĒ.Tiekamies! http://www.nakotnesfonds.lv
IP pierakstīta

tas_pats

AnitraTooma 2h

Šodienas atziņa: pirts ir viena no retajām baudām, kas nedara resnu!
IP pierakstīta

tas_pats

IP pierakstīta

tas_pats

Einārs Cilinskis @EinarsCilinskis
This is what I am. Bankrotējušās Rietumu demokrātijas šakālis.
Latvia
IP pierakstīta

tas_pats

liana_langa ‏@liana_langa 35m

Vācija ir pirmā ES valsts, kas atzīst jaunu analfabētisma paveidu. Jaunais ir nevis tas, kad neprot lasīt un rakstīt, bet - lasīto NESAPROT
IP pierakstīta

tas_pats

16:38:35 - Dzherijs: Atkal nemanot piezadzies Hrenovīns, būs kņada un jezga. Laikam Jansones klasifikācijā esmu laika gaitā pārvērties no Mumina par Murmuli.
IP pierakstīta

tas_pats

Normunds Bergs ‏@normundsbergs 1h

Bezdarbnieka nodoklis būtu tikai godīgs, ja ir nestrādājoša uzņēmuma nodoklis. Radio 101 laba ideja.
IP pierakstīta

tas_pats

zinu,nav smieklīgi,bet mana dzīvokļa iepriekšējam īrniekam atnākusi vēstuli par 25 ls parādu Psihiatrijas & narkoloģijas centrā Tvaika 2
IP pierakstīta

tas_pats

MB ‏@melnsuzbaIta 14h

11. novembris -- diena, kad sita utainos un zili pelēkos uzreiz, bez "pēc tam".
IP pierakstīta

tas_pats

liana_langa ‏@liana_langa 2h

Skujenieks:smieklīga situācija- mums ir materiāli jāpalīdz aizbraukušajiem uzturēt sevī latvietību. kurš mums palīdzēs dzīvot šeit uz vietas?
IP pierakstīta

tas_pats

14:02:36 - Vinetav: Draudzene stāsta: pusnaktī ierodas divas @ugunsdzeseji ekipāžas, kāds sajutis deguma smakumu un zvanījis. Viņa gan tik dzimenei kūku cepa:)!
IP pierakstīta

tas_pats

12:58:01 - Vinetav: Lai pareizi aizpildītu PVN deklarāciju, VID sniedz padomus metod. materiālā, kas aizņem 102.lpp. Laikam kaut kas no augstākās matemātikas...
IP pierakstīta

tas_pats

16:52:11 - akirstei: Kāds LV tehnoloģiskais uzrāviens? No 30 000 skolēnu fizikas eksāmenu šogad kārtoja 1123, veiksmīgi 724. Paldies eirokomisāram A.Piebalgam!
IP pierakstīta

tas_pats

16:45:07 - Dzherijs: Mana vecmāmiņa mēdza teikt, ka viņa runājot sešās valodās - visās latviski.
IP pierakstīta