Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Komiski un paradoksāli izteicieni no dzīves ... (bez komentāriem)  (Lasīts 10596 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Rigas Laiks @ ‏@RigasLaiks
Īsumā par svarīgāko: Lielākais ļaunums, ko zalktis var nodarīt bērnam, ja viņš to paņems rokās, ir aiz izbīļa viņu apkakāt. :)
IP pierakstīta

tas_pats

kaspars rolsteins ‏@rolsteins

Ir Eiropā valstis, kuru valdību kabinetos ASV izvieto mikrofonus, bet ir arī tādas, kurās - skaļruņus.
IP pierakstīta

tas_pats

Kad Lāčplēsis celsies, viņš sāks ar cukurfabriku atjaunošanu (Ilze Ķīķere)
IP pierakstīta

tas_pats

Mūsu Māte,kas esi Briselē
Svētītas lai top Tavas direktīvas
Lai atnāk Tavs Lisabonas līgums
Tavs prāts lai notiek kā Vācijā tā arī Latvijā

Mūsu dienišķos tiešmaksājumus
Dod mums šogad
Un piedod mums mūsu centienus izdzīvot
Kā arī mēs piedodam grieķu atlaistos parādus

Un neieved mūs pārdomāšanā
Bet atpestī mūs no lemšanas
Jo Tev pieder EP
Un Eiropas fondi
Mūžīgi mūžos
Oiro.
Ievas Dāboliņas dzeja, Lieta LR2
IP pierakstīta

tas_pats

Elīne ‏@ms_loss

Pēc #DzSv esmu tiktāl atrāvusies no zemes, ka tikai nupat atcerējos, ka mans velo joprojām stāv Mežaparkā.
:)
IP pierakstīta

tas_pats

Ieva Lazda @ievalazda

Ak, es varu būt tik salda! Ja man nebūtu sirdsapziņas, es vecām tantēm pa telefonu pārdotu visādus štruntus. Viņām ir ļoti paveicies.
IP pierakstīta

tas_pats

Dzintris Kolāts @Dzintris
Labrīt! Cilvēka īsto dabu var atšifrēt ja noklausās ko viņš kliedz zem aukstas dušas.
IP pierakstīta

tas_pats

liana_langa ‏@liana_langa 13h

"Vai veerts suuroties par to, ka tev iespeeris eezelis?" Sokrats
IP pierakstīta

tas_pats

"Tā dēvētajā „Daimler” kukuļošanas lietā divas personas atbrīvotas no kriminālatbildības noilguma iestāšanās dēļ. Izmeklētāji uzskata, ka bijušais Rīgas domes galvenais finansists Raimonds Krūmiņš un autobusu pārdevējs Uģis Cinis nav ziņojuši par kukuļu došanu, bet viņus nevar tiesāt, jo pagājis pārāk ilgs laiks kopš nozieguma izdarīšanas brīža."
http://www.lsm.lv/lv/zinas/latvija/daimler-lieta-divas-personas-atbriivo-no-kriminalatbildiibas-par.a61613/
IP pierakstīta

tas_pats

13:33:43 - IvetaKazoka: Vasaras vidus. Bet pēc politmarasma intensitātes - metalurgs, budžets, *&^* politPR aktivitātes - varētu domāt, ka drūmākais rudens.
IP pierakstīta

tas_pats

12:29:38 - SkujaVilnis: Ja kāds mani grib sazvanīt, dariet to ātri. Zūdu mežā.
IP pierakstīta

tas_pats

J.Liepnieks: "Es beidzot sapratu. Nacionālā apvienība - tie ir latviešu urlas." /Twitter 31-07-2013/
IP pierakstīta

tas_pats

Mārcis Auziņš: Īstais viedums nenāk no zināšanas, bet gan no atskārsmes par nezināšanu.
IP pierakstīta

tas_pats

gerda_c: Aizbraucu uz jūru un pēkšņi atcerējos, kas man tur visvairāk besī. Smiltis. Visur smiltis.
IP pierakstīta

tas_pats

Roberts Ķīlis

Budžeta veidošanas laikā trīs galvenie argumenti ir - ad misericordiam (mēs ejam bojā, pažēlojiet), ad baculum (mēs jums parādīsim velnu) un ad hominem (nesprēgā, jo pats esi slikts). Un kur vēl krāšņās apokalipses ainas, kas iestāsies pēc pusgada ja x miljoni netiks y nozarei
IP pierakstīta