Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 5. Maijs. Kādas saules cepures ir visglītākās un visērtākās?  (Lasīts 2859 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne

1;2
tikko 3 periods sākās
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Bāmodere

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6199
  • Uz augšu! :)

Nu ja, tas vismaz tā pieklājīgi pret hokeja lielvalsti. Vispār jau tas ir tīrais brīnums, ka mēs, 2 milj. valsts spējam spēlēt pret nezcikmiljonu valstīm un kādreiz pat uzvarēt.
IP pierakstīta

Adelīna

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16238
  • Amēlija

1;2
tikko 3 periods sākās
o nu tas jau pieklājīgāk
IP pierakstīta
Все, от чего ты бежишь, находится в твоей голове.

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne

Bāmodere
karoč tu nakarkala. :( vsjo pakaļā viss aizgāja  :-\ (bet maan nav iespējas. man te ciemiņi sēž un lūr un man ar jālūr)
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Bāmodere

• Atslēdzies Atslēdzies

Bāmodere
karoč tu nakarkala. :( vsjo pakaļā viss aizgāja  :-\ (bet maan nav iespējas. man te ciemiņi sēž un lūr un man ar jālūr)
Ko nu es tur varu - ja no manas karkaņijas kas būtu atkarīgs, tad jau es vinnestu karkātu...  ;)
IP pierakstīta

Bāmodere

• Atslēdzies Atslēdzies

Labvakar, jaukie cilvēciņi!
Sveiks, celibatolog! Kur ta klejoji? :)
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne

Valentiinis
tiešam, kur ta bij? :D
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370

Valentiinis
Man pagājšnedēļ darbā prasīja, vai mēs esam radinieki ;)
IP pierakstīta

Adelīna

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16238
  • Amēlija

vai liekā svara vājā apmatojuma dēļ?
es pačukstēšu - es ravenu vienu reizi esmu redzējusi un viņam nav lieka svara un ar matiem viss kārtībā.
IP pierakstīta
Все, от чего ты бежишь, находится в твоей голове.

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne

Valentiinis
re kā?
izbijusī māsa B ar esot kopā ar šovā satikto jaunēkli
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne

Valentiinis
latviešiem laikam pietiek ar Latvijas aktivitātēm ;)
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne

Nu re. :D  tad jau latvieši nejūt aicinājumu dzīties citur, ja Dievu var atrast tepat uz vietas ;) :D (mums piem. šodien bija fantastiska diena draudzē ar pikniku beigās, bet pirms tam gan super mise, gan supr koncerts ar maziņiem, gan arī ludziņa)
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne

Man grūti saprast, ko grib Augstāks spēks no tevis, jo man bail ka tu nesaproti, ko pats gribi un vai gribi un vai vispār ko gribi un baios, ka Augstāks spēks tevi vnk pieņem kā savu mīļu.... bērnu... bet nu tādu jokainu mīļu bērnu
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370

Valentiinis
Neesmu ne uzbarojies, ne zaudējis apmatojumu (tā saka).
IP pierakstīta