Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Energīja bez maksas... nu vai GANDRĪZ bez maksas...  (Lasīts 2982 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks

Ctulhu
Citāts
Enerģija ir fiziskas sistēmas spēja paveikt darbu.
Ja Tu no rīta pamosties ar sāpošu galvu un saguris (a tam var būt 100+1 cēlonis), tad Tev enerģijas tobrīd ir mazāk, nekā tad, ja Tu pamosties nominālā režīmā. Un abos gadījumos Tava spēja veikt darbu (ne obligāti fizisku) var būt stipri atšķirīga. Pat tad, ja iepriekšējā vakarā esi ēdis identisku, pilnvērtīgu un enerģētiski pietiekošu pārtiku.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

mindbound

Atzīstu, ka sākotnēji palaidu garām kontekstu, kurā "enerģija" tiešām ir domāta vārda pārnestā nozīmē. No otras puses, šādā kontekstā arī "enerģētiskas vietas" ir jāsaprot ne burtiski, bet vienkārši kā vietas, kurās konkrētais cilvēks jūtas labi, var atpūsties un atgūt spēkus.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks

Noetic Jun
Nu redz, tas ir tīri terminoloģijas jautājums, ne jau visus vārdus mēs vienmēr saprotam burtiski, un pie tam vēl daži vārdi mēdz izskatīties stipri līdzīgi, bet nozīmēt dažādas, reizēm pat pilnīgi atšķirīgas lietas. Vecais labais piemērs ar `efektīvs` (saistīts ar maksimāla rezultāta iegūšanu ar minimāliem zaudējumiem vai tml.) un `efektīgs` (darbība, kas izskatās iespaidīga un awesome, bet vairumā gadījumu ir visai bezjēdzīga vai nederīga) :)
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Aiz nesaprotamiem vārdiem slēpjas nesaprotami darbi. (c) Žvaņeckis.
/tas bija sakarā ar "labības novākšana notika NESKATOTIES uz laika apstākļiem", ja to mēģināja iztēloties BURTISKI, un ja laika apstākļi bija kā parasti  -lietus.../

Varbūt vienkārši nevajag lietot pseidozinātniskus apzīmejumus elementārai cilveka labsajūtai, psiholoģiskam komfortam-diskomfortam, un tad nebūs visadi Pokaiņi ar kaut kādām mistiskām enerģijām pilni.... lai gan.... Pokaiņu saimniekiem un ezotēriskiem frīkiem taču uzdevums ir tieši pretējs, vai ne?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41621
  • Ateists

Es tā prognozēju, ka uz Jāņiem Gnidrologs jau varētu būt kļuvis ticīgs, ja procesa dinamika nemainīsies
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis, es tajos pokaiņos sajutu izteiktu iedarbību - paklupu pret akmeni un apdauzīju kāju. Akmeņu tur tiešam ir daudz - ledāja morēna.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Ctulhu
Cik ES atceros -tad Pokaiņu krāvumi ir visnotaļ mākslīgi veidoti.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Nu jā vietām tur akmeņi ir sastumti ar buldozeru sevišķi garīgās un mistiskās struktūrās, bet atnesa jau viņus ledājs.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

Skaļi vārdi no foruma reakcionāru pulciņa vadītāja un jauniesvaidīta teosofa mutes. Varbūt vispirms nodemonstrē sava ik pa laikam skaļi reklamētā intelektuālā pārākuma aprises un tad sāc vārīties? Šobrīd tas kaut kāda iemesla dēļ vairāk izskatās pēc nelaikā izbeigušamies vakara zāles krājumiem, nekā pēc kaut kā, ko mums būtu jāņem vērā.
Ir neiespējami nodemonstrēt intelekta pārākumu kādam, kura intelekts ir vājāks. Gudrais redz muļķus, muļķis neredz gudros. Elementāra loģika. Un man patīk tavs liberālais ''reakcionārs'' lietojums. Aš sajūties kā Partijas kongresā.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Gnidrologs
vai nu tā gluži būs taisnība? Bērni parasti nav gudrāki par saviem vecākiem, un profesori nepiedzimst ar nobeļa prēmiju kabatā...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370

a_masiks
http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect

Konkrētajā gadījumā gan tas vairāk izskatās pēc "vajag kaut atbildēt, bet nav īsti ko" tipa retorikas.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks

a_masiks
http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect
Vai nebūs pārāk skarbi par šī foruma zinātniekiem?
Vairāki pēc grāda tomēr oficiāli skaitās visai izglītoti...

Citāts
Konkrētajā gadījumā gan tas vairāk izskatās pēc "vajag kaut atbildēt, bet nav īsti ko" tipa retorikas.
Jā, nu tas gan mūsu zinātniekiem šeit piemīt, un ne tikai konkrētajā gadījumā, bet beznosacījuma refleksu līmenī ikvienā gadījumā (laikam tiešām nekontrolējams process).
« Pēdējā izmaiņa: Aprīlis 26, 2013 Papucs »
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks

(sorī par ironiju, bet ja krogā iet kautiņš vaļā, es ar iesaistos :) )
IP pierakstīta