Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kā cilvēces nākotni saredz transhumānisma ideju kopuma oponenti?  (Lasīts 18754 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists

Spārka a nahren die?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Spārka

Ir cilvēki kas plāno kā ar šo problēmu tikt galā

Ir cilvēki, kā piemēram Ilārs, kam liekas ka ar problēmu ir tikuši galā pasaku tēli

a kāds ir 3. variants?
IP pierakstīta

Spārka

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 93

a kāds ir 3. variants?
Kā jau teicu, mirt ir normāli. Nav obligāti "young", tas man arī nesanāks vairs. Bet nāve ir normālas cikla beigas. Kāpēc ne?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555

Ctulhu,
Nu tātad Ilāram bībelē rakstītais šķita interesants un pārliecinošs,

Nē, nevis man šķita, bet tas mani pārliecināja. To pašu varētu teikt, piemēram, par gravitācijas spēku - Ilārs nokrita, nevis tādēļ, ka viņam tas šķita interesanti vai gravitācija viņu pārliecināja, bet viņš nokrita gravitācijas iedarbības dēļ.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Spārka kāpēc vajag beigas?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ilārs, nu izlasīju es to bībeli, pasmējos. Dažās vietās novaibstījos. Pārliecināja? Nu nesmīdini, es ar grūtībām stādos priekšā cik MAZ cilvēks zina uz izlasīšanas momentu, ja šitas viņu pārliecina.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

tātad piemēram gravitācija iedarbojas uz visiem vienādi, bībele ne
IP pierakstīta

Spārka

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 93

Spārka kāpēc vajag beigas?
Piedošan', es te tīri emocionāli iemaisījos.  Emm, kas mums ir zināms par  parādībām/būtnēm bez konkrētām beigām?

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Spārka nu piemēram dzīvnieku populācijas ir bez konkrētām beigām.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu,

Bībele nav tas pats, kas instrukcija veļļas mašīnas lietošanai.

Protams, Bībeles vēsts nav tieši tā pati, kas gravitācija. Bībeles centrālā vēsts ir Dieva žēlastība, bet gravitācija ir Dieva likums. Tomēr iedarbība kopumā ir tikpat nenovēršama. Gravitācijai var kaut kādā mērā pretoties un Bībeles vēstij var pretoties, tomēr beigu beigās viss nostājas savā vietā. Atšķirībā no gravitācijas Bībele jeb žēlastība dod nedaudz vairāk laika.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ilārs, jā no instrukcijas veļasmašīnas lietošanai ir daudz vairāk jēgas kaut vai tāpēc ka veļasmašīnas pastāv.

also - kā darbojas gravitācija, to mēs varam novērot

par ``dieva žēlastību`` ir tikai viltīgu darboņu manipulatīvi stāstiņi, nekā taustāma nav [ ja neskaita skanošo minēto darboņu kabatās]
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu,

Bībele nepastāv?

Gravitācijas darbību var novērot un var arī novērot Dieva žēlastības darbību cilvēku dzīvēs. Aptaustīt gan laikam būs pagrūti, tāpat kā gravitāciju. Un varbūt nevajadzētu mētāties ar epitētiem, turklāt tādiem, kuriem pēc Tava pasaules uzskata vispār nav nekādas jēgas.

Ja runājam par viltību, tad varbūt paskaties spogulī, jo intelektuāla negodīguma ziņā ar Tevi ir grūti sacensties. Paskaties kaut vai pēdējās pāŗis diskusijas - Tu darbojies kā labi apmaksāts padomju laika ateisma propagandists bez kauna un goda, kas, protams, ateistam pēc definīcijas ir tukši vārdi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ilārs

Bībele pastāv, tajā stāstītās lietas nepastāv. Saturs nav patiess.

/var arī novērot Dieva žēlastības darbību cilvēku dzīvēs. / Nē nevar.

Tu darbojies kā reliģiskas organizācijas apmaksāts dievticības propagandētājs, kas tu arī esi. Tas nav intelektuāli godīgi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ilārs saka:

/Un varbūt nevajadzētu mētāties ar epitētiem/

un pēc tam Ilārs saka:

/labi apmaksāts padomju laika ateisma propagandists /

Nu un kāpēc Ilārs neseko pats savam padomam un mētājas?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu,

Es te domāju tā, ka intelektuālais negodīgums varētu būt ģenētiski mantots. Padomā pats, ja kristietība nav patiesa, tad ebreji ir ne tikai drausmīgi šovinisti, bet saindējuši arī visu pasauli ar savu ideoloģiju. Turklāt viņi uzskata, ka vienmēr jāsadalās divās grupās, lai vismaz daļa no viņējiem vienmēr būtu uzvarētāju pusē. Tātad arī ateisms ar savu loģisko un morālo pašnāvību varētu būt viņu roku darbs. Nezinu, ko lai domā. Ko Tu par to domā?
IP pierakstīta