Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kā cilvēces nākotni saredz transhumānisma ideju kopuma oponenti?  (Lasīts 20192 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Masika spriedumā par bioķīmiju kļūda ir visas bioķīmijas vienāda ņemšana vērā.

To var pierādīt vienkārši: No organu izņemšanas/ transplantacijas un no ne-psihotropo medikamentu lietošanas organisma bioķīmija mainās. Mainās tā pat no dietas nelielā mērā.

Personu tas viss nemaina. 
kļūda apgalvojumā. evidence man rāda pretējo. esmu redzējis daudzus vegānus, kurus par NORMĀLIEM var dēvēt visai nosacīti. Proti - viņu domāšana, emociju izpausmes ir modificētas. Pie kam acīm redzami.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists

Masiks - pirms vai pec jamie kļuva par veganiem? Drīzāk jau jamie aiz kaut kāda ssavas pārliecības/ idejām par tādiem kļuva un tad personas īpatnības nosaka šīs idejas/ uzskati.
IP pierakstīta

mindbound

Citāts: a_masiks
[..] esmu redzējis daudzus vegānus, kurus par NORMĀLIEM var dēvēt visai nosacīti.
Vai vari nākt klajā ar to, neatbilstību kādiem kritērijiem Tu šeit deklarē par "ne-NORMĀLU"?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masik, Tu tagad esi algoritms, kas ``griežas`` nepārtrauktā procesā kaut kur neironu tīkla dzīlēs. Runa ir tikai par substrāta nomaiņu, jo dotais substrats bojājas. Viss.
vulgarizē cilvēka apziņu līdz faila "brain.obj" līmenim? Nu runāt jau vari cik tīk, tikai apziņa no tā par failu nekļūst, ij substrātu nomainīt iespējams  - ne tik.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

a_masiks
Tas diezi būs no vegānu pārtikas. Drīzāk jau sākumā viņi tādi bija, vēl pirms vegānisma. Sākumā ideoloģija.
Var minēt dažādas ideoloģijas / mācības, viņu piekritējiem tāpat mainās domāšana, kaut arī ēšanas paradumu paliek tie paši.
Es gan nevienu dzīvu vegānu neesmu redzējis.
IP pierakstīta

mindbound

Nu runāt jau vari cik tīk, tikai apziņa no tā par failu nekļūst [..]
Apziņa, izmantojot šīs analoģijas (kas nav īpaši adekvātas), nav gluži fails, drīzāk viens no operētājsistēmas procesiem, kurš tiek "iebūtots" no tur glabātiem failiem. Par pārējo - pagaidām esošā teorētiskā izpratne nerāda, ka šīs lietas nebūtu iespējamas, savukārt praktisku šīs teorijas pārbaudi mums tiešām nāksies veikt tieši tā - praktiskā ceļā.

Citāts: EzītisMiglā
Kas nozīmē tikai to, ka Tavā paziņu lokā nav vegānu. So what?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

[..] esmu redzējis daudzus vegānus, kurus par NORMĀLIEM var dēvēt visai nosacīti.
Vai vari nākt klajā ar to, neatbilstību kādiem kritērijiem Tu šeit deklarē par "ne-NORMĀLU"?
spējas kontaktēties ar līdzcilvekiem
spējas apgūt zināšanas, apziņas 'ātrdarbība' - pēja ātri orientēties telpā, situācijā, izprast situāciju
fiziskās spējas  - izturība un veiklība
acīm redzot arī spēja apstrādāt iegūto informāciju.

evidence no mana vidējā bērna sākumskolas laikiem, kad tur uzradās viena diezgan neadekvāta vegānu ģimene ar savu atvasi.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

NJ

``savukārt praktisku šīs teorijas pārbaudi mums tiešām nāksies veikt tieši tā - praktiskā ceļā.``

Jo mums burtiski nav citas izejas.

Ja Tu esi krītoša lidmašīnā, Tu velc izpletni, nevis pārdomā izpletņu lietošanas abstrakti - filozofiskos aspektus :D
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

a_masiks
Tas diezi būs no vegānu pārtikas. Drīzāk jau sākumā viņi tādi bija, vēl pirms vegānisma. Sākumā ideoloģija.
Var minēt dažādas ideoloģijas / mācības, viņu piekritējiem tāpat mainās domāšana, kaut arī ēšanas paradumu paliek tie paši.
nē. novēroju vienu gimenīti. vecākiem (mātei) tā bija ideoloģija. viņas bērnam (jo piekopta no dzimšanas) - tā bija pataloģija.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

mindbound

evidence no mana vidējā bērna sākumskolas laikiem, kad tur uzradās viena diezgan neadekvāta vegānu ģimene ar savu atvasi.
Well, no viena parauga izdarīt tālejošus secinājumus par miljoniem lielu populāciju ir vienkārši failure at doing statistics. Šādu "analīzi" es varu atspēkot vienā paņēmienā, norādot, ka neviens no man pazīstamajiem ~padsmit vegāniem un veģetāriešiem no dažādiem šīs planētas nostūriem neatbilst šādam raksturojumam.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Well, no viena parauga izdarīt tālejošus secinājumus par miljoniem lielu populāciju ir vienkārši failure at doing statistics. Šādu "analīzi" es varu atspēkot vienā paņēmienā, norādot, ka neviens no man pazīstamajiem ~padsmit vegāniem un veģetāriešiem neatbilst šādam raksturojumam.
Diemžēl atlikušos dafiga exemplārus esmu saticis virtuāli. No klātienes evidences vini nekādi neatšķiras.
Šādu "analīzi" es varu atspēkot vienā paņēmienā, norādot, ka neviens no man pazīstamajiem ~padsmit vegāniem un veģetāriešiem neatbilst šādam raksturojumam.skatoties ar ko salīdzina. ja viņus pašus savā starpā ar sevi - tad nekādas izmaiņas netiks atrastas... gluži loģiski.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

mindbound

Salīdzinot viņus ar līdzīga izglītības, nodarbošanās utt. profila visēdājiem. Ar sevi es nevaru adekvāti salīdzināt, jo pats esmu veģetārietis.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Noetic Jun
Citāts
Apziņa, izmantojot šīs analoģijas (kas nav īpaši adekvātas), nav gluži fails, drīzāk viens no operētājsistēmas procesiem, kurš tiek "iebūtots" no tur glabātiem failiem.
jekurš process datorā nomapojas kā fails. Un tieši kā fails tas tiks lādēts datorā, ij procesa rezultāts arī būs fails.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masik, moss ``veganu psihologiju`` izdalam atseviskji? Vispaar tā, protams, ir interesanta tēma, ir vai nav Tevis minētās deviacijas? Koroče, ja gribi, ieliec jaunu tēmu.
IP pierakstīta

mindbound

jebkurš process datorā nomapojas kā fails.
Tādēļ arī saku, ka analoģijas ar fon Neimaņa sistēmām nav gluži adekvātas. Apziņa ir plašu smadzeņu apgabalu sinhronizētas darbības rezultāts, tā nav viena, specifiska "apziņas centra" outputs.
IP pierakstīta