Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kā cilvēces nākotni saredz transhumānisma ideju kopuma oponenti?  (Lasīts 19616 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

mindbound

Citāts: a_masiks
Tas tā nav, tapēc ka....?
Tādēļ, ka tas mums ir sācis nopietni traucēt.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Šajā konkrētajā gadījumā mēs runājam par lietām tapšanas stadijā, work-in-progress, uz "rasējumu dēļa".
(vēl) neesksitējoša realitāte nebūs gluži lieta uz rasējamā dēļa....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists

Masiks

Tass tā nav tāpēc, ka mums vajag saprāta saglabāšanos un attīstību, nevis lai turpinās šis dabiskais process attiecībā uz mums.
IP pierakstīta

mindbound

Tā nav "vēl neeksistējoša realitāte", tās vienkārši ir vēl neeksistējošas, taču topošas, tehnoloģijas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks, tādā nozīmē immortalistikai nepieciešamās tehnologijas ir ne tik vien uz rasējamā dēļa, bet tie jau ir labi finansēti projekti laboratorijas stadijā. Protams, vēl ne visam procesam kopā, bet atsevišķām nepieciešamām sastāvdaļām.

Un nupat jau izskatās, ka ``naudas večiem``un birokratiem arī ir sācis pielekt.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks, jā, starp citu, ja Tu esi stingri par dabisko homo sapiens evoluciju tikai pēc evolucijas likumiem, tad Tev jāsāk vākt paraksti par neiznēsātu bērnu glābšanas aizliegumu.

Kā Tev šī ideja?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Citāts: a_masiks
Tas tā nav, tapēc ka....?
Tādēļ, ka tas mums ir sācis nopietni traucēt.
Masiks

Tass tā nav tāpēc, ka mums vajag saprāta saglabāšanos un attīstību, nevis lai turpinās šis dabiskais process attiecībā uz mums.

nu un tad, ka jums traucē, nu un tad ka jums gribās? ir cilvēki, kuriem traucē tas ka viņi no maziem bērniem kļūst pieauguši. Viņiem gribās palikt bērnu dārzā, bezrūpīgā bērnībā. Nu un tad? Naher kādam iespringt lai tas būtu ieejams jebkuram, kuram tikai sagribētos tādu perversiju?
Nē, nu ok. Tīri individuāli - neviens neliedz vilkt pamperus un kādu brīdi izlikties par zīdaiņiem... bet no pieauguša cilvēka tāda vēlme šķiet tomēr mazliet dīvaina...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masiks, tādā nozīmē immortalistikai nepieciešamās tehnologijas ir ne tik vien uz rasējamā dēļa, bet tie jau ir labi finansēti projekti laboratorijas stadijā. Protams, vēl ne visam procesam kopā, bet atsevišķām nepieciešamām sastāvdaļām.

Un nupat jau izskatās, ka ``naudas večiem``un birokratiem arī ir sācis pielekt.
Torsionu laukus arī labi apmaksāja. Nu un tad?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

Nē, nu masiks joprojām sanāk, pardon, slēptais teists, kurš uzskata, ka individa intereses un dzīve jāpakārto sugas evolucijas procesam.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masiks, jā, starp citu, ja Tu esi stingri par dabisko homo sapiens evoluciju tikai pēc evolucijas likumiem, tad Tev jāsāk vākt paraksti par neiznēsātu bērnu glābšanas aizliegumu.

Kā Tev šī ideja?
būtībā tā ir pareiza ideja. tb - eigēnikai ir racionāls pamats. Diemžēl rodas pretruna ar pastāvošo morāli un ētiku. Un šī pretruna tiešām rada problēmas.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masiks

Nē, nu masiks joprojām sanāk, pardon, slēptais teists, kurš uzskata, ka individa intereses un dzīve jāpakārto sugas evolucijas procesam.
negluži. es domāju ka tās tiks pakārtotas, gribi vai negribi, un tas notiks pats no sevis, uz loģikas un racionalitātes pamatiem.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

``Torsionu laukus arī labi apmaksāja.``

Analogija garām, jo viens ir pretrunā ar fiziku bet otrs ne :)
IP pierakstīta

mindbound

Loģika un racionalitāte nav bioloģijas apakšnozares. Nedz loģika, nedz racionalitāte neietver kārtulu par nāves nepieciešamību.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masiks

``Torsionu laukus arī labi apmaksāja.``

Analogija garām, jo viens ir pretrunā ar fiziku bet otrs ne :)
analoģija vienāda, jo runa ir par apmaksu. Finansēšana ir nauda, nevis fizika.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

`` es domāju ka tās tiks pakārtotas, gribi vai negribi,``

Tas ir tas pats, kas pateikt, ka , piemēram, ritenis nav iespējams un tansports uz riteņiem gribi vai negribi izbeigsies, jo dabā nekā tāda nav.
IP pierakstīta