Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kā cilvēces nākotni saredz transhumānisma ideju kopuma oponenti?  (Lasīts 19635 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists

Hmmmm...

Atkārtojot blakus tēmā uzdoto jautājumu:

``Vai tiešām pašlaik kāds vēlas mirt no vecuma un slimībām?``

Sanāk, ka Masiks vēlas.

Jeb es kko nesaprotu ...
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Masiks

``Paradokss, kas parāda to, ka ja arī kaut kas revolucionārs tiek radīts, tas vēl nenozīmē ka tas ir konkurētspējīgs ar veco...``

Mjaa... Kas ir ``vecais`` mineetajaa aviaacijas gadiijumaa - ietilpiigaakas un drosaakas, lai arii leenaakas lidmasjiinas.

Kas ir `vecais` immortalistikas gadiijumaa? Pardon, neizbeegama naave.

Ir neliela atskiriiba, vai ne?
starpība kā jau līdzībās. Tiek salīdzinātas nevis lidmašīnu ilgdzīvības ar cilvēku ilgdzīvībām, bet gan abos gadījumos tas ka "jaunākā" tehnoloģija/konstrukcija/paņēmiens nodrošina to, ko nevar vecā. un to, ka arī konkordas gadijumā innovatoriskais risinājums, lai arī itkā objektīvi būtu labāks un pieņemamāks - tomēr tāds praksē neizrādās. Tb - nevis kāda autoritāte vai speciālists pierādīja šo lidmašīnu nelietderību, bet gan prakse un ekspluatācija.

Masiks atgaadina apmeeram tos naakotnes paredzeetaajus, kas prognozeeja lielas probleemas ar milziigaam zirgu ekskrementu kaudzeem lielpilseetaas :D
ja izlasīsi uzmanīgāk - redzēsi ka es neko tādu nebijušu neprognozēju. kā reiz tev sanāk prognozēt nekur neredzētas zirgu mēlsu kaudzes, jo tās tev sanāk tjipa zinātniski likumsakarīgas. Es nesaku ka eiropas vietā būs ķinas province. Tas ir praktiski neiespējami. Taču eiropas iedzīvotāju pamatīga atšķaidīšanās ar ķīniešu-aziātu-nigeru asinīm ir pat ļoti reāla. pie kam es neesmu 100% pārliecināts, kas būtu kaut kas dramatiski slikts. Tā drīzāk būs objektīva realitāte, kuru nāksies pieņemt... savukārt tas ka visi dvieļgalvas ļoti kāro iegūt jadrjono bombu, un ne jau tapēc ka gribētu to pievienot savai zobenu kolekcijai muzējā - nozīmē to, ka agri vai vēlu viņi tādu dabūs. Un ja dabūs - noteikti pamēģinās Allaha svētās liesmas izliet pār infideļu galvām. Uz ko infideļi varēs a) atbildēt ar neticami niknu atbildes triecienu ar to pašu ieroci pa visām vārīgākajām dvieļgalvu vietām, vai b) ar diplomātisku vaimanāšanu un prasībām lai viņiem atvainojas.... /es dotu priekšroku pirmajam/. katrā gadījumā pēc šādiem notikumiem, cilvēcei būs daudz citu problēmu, nevis marginālas zinātnieku kopas cerības iehavot paradīzes nemirstību.

Citāts
Atkārtojot blakus tēmā uzdoto jautājumu:

``Vai tiešām pašlaik kāds vēlas mirt no vecuma un slimībām?``

Sanāk, ka Masiks vēlas.

Jeb es kko nesaprotu ...
salmu vīrs vulgaaris, kas norāda to, ka pēdējais retoriskais jautājums, patiesībā atbilst īstenībai. Nē, nevēlos nomirt. Man, tāpat kā katram homosapiena primātu sugas īpatnim - mēreni bail no nāves, un ir vēlme dzīvot nevis mirt. Taču atšķirībā no tevis, man šīs bailes un vēlmes neparalizē domāšanu, ij es mierīgi varu pieņemt domu ka daba dzīvo, kustās un eksistē caurs dzimšanu, dzīvošanu un nāvi. Izmetot jebkuru no šiem pamatiem - eksistēšana un  dzīvošana pārtrauks "būt". Kādā veidā tas notiks - nav mana darīšana. Es nevēlos pārtraukt eksistēšanu un dzīvošanu, tapēc man ir bērni. Līdz ar to mani vairs nebaida nomiršanas iespēja, kura piedevām ir neizbēgama. Un ņemot vērā varbūtību teoriju - tā ir neizbēgama arī immorātālistiem.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

`` ij es mierīgi varu pieņemt domu ka daba dzīvo, kustās un eksistē caurs dzimšanu, dzīvošanu un nāvi. ``

Es arī zinu, ka situacija ir tāda un vēlamo par esošu neuzdodu, vnk secinu, ka šāda situacija mums neder un ir vērts pafunktierēt, kā to labot.

``izmetot jebkuru no šiem pamatiem - eksistēšana un  dzīvošana pārtrauks "būt".``

Iisti nesaprotu, ko Tu te domā ar ``būt``?

Nu tad acīmredzot mēs to ``būt`` saprotam kaut kā dažādi, jo man priekš ``būt`` dzīves galīgums nav vajadzīgs, tieši otrādi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks, also dievlji un bumbas te ir blakustēma, tāpēc īsumā: Dievļiem līdz šitam
http://en.wikipedia.org/wiki/Prompt_Global_Strike
kā līdz Marsam. Nav pamata īpaši vibrēt, jamie vnk jāturpina pieskatīt un pamazām jācivilizē, kas arī top darīts.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

``Kādā veidā tas notiks - nav mana darīšana.``

A tad no kurienes tēze, ka notiks?

IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Citāts
Es arī zinu, ka situacija ir tāda un vēlamo par esošu neuzdodu, vnk secinu, ka šāda situacija mums neder un ir vērts pafunktierēt, kā to labot.
Nav vēlama situācija, ka mēs nevaram ceļot ātrāk par gaismu. Nu tas nekam neder! Es secinu, ka jums ir vērts pafunktierēt.... tikai... izņemot torsionu laukus un citu ZF eksotiku - ko nafig tur var izfunktierēt, lai būtu reāls labums un prototips?

Citāts
Iisti nesaprotu, ko Tu te domā ar ``būt``?
to pašiu eksistēšanu. Vienkārši pacentos izvairīties no tautoloģiska kalambūra.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

a_masiks
Citāts
Es nevēlos pārtraukt eksistēšanu un dzīvošanu, tapēc man ir bērni. Līdz ar to mani vairs nebaida nomiršanas iespēja, kura piedevām ir neizbēgama.
Nesaprotu. Katrs cilvēks ir atsevišķa būtne. Kādā veidā bērni ir viņu vecāki?
Tu varbūt jūti sevi kā tavu tēvu (+māti), vectēvu (2gab + 2 vecmāmiņas), utt - kā visu cilvēci līdz senseniem laikiem?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masiks

``Kādā veidā tas notiks - nav mana darīšana.``

A tad no kurienes tēze, ka notiks?

no elementāras loģikas. Dzīvība nevar būt, ja nav dzīvības dzimšana. Dzīvība nevar būt, ja nav dzīves. Un dzimšana nevar būt, ja nav nāves. Viņi visi ir vienas ķēdes posmi. Izņem vienu ārā, un ķēdes vairs nebūs.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

Nu bet Tu tak redzi- virsgaismas ātrumi ir pretrunā ar mums zināmajiem fizikas likumiem. Immortalizēšanās vienā vai otrā veidā - pretrunā nav. Nav fizikas likumu, kas to aizliegtu.

OK, es varu saprast, ka Masikam te izraisa iebildumus operēšana ar matematiski bezgalīgu eksistences ilgumu. Tāpēc vieglāk saprotams varbūt būs ja pārformulējam tā, ka vnk nepostulējam nepārvaramu augšējo robežu, bet vnk meklējam, kā tādu robežu noņemt, lai cik tālu tā atrastos.

150 - labi. 400 - vēl labāk. 1400 - vēl labāk. 10^14 - vēl labāk utt.

OK, katrs no paņēmieniem ir ar savu augšējo robežu, bioloģija varbūt davelk līdz 300, tālāk ne, tātad jāmeklē kas cits, par ko arī ir bazars. Tam citam var gadīties,. ka arī ir augšēja robeža un tad būs jāfunktierē tālāk, to neviens nenoliedz.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

a_masiks
Citāts
Es nevēlos pārtraukt eksistēšanu un dzīvošanu, tapēc man ir bērni. Līdz ar to mani vairs nebaida nomiršanas iespēja, kura piedevām ir neizbēgama.
Nesaprotu. Katrs cilvēks ir atsevišķa būtne. Kādā veidā bērni ir viņu vecāki?
Tu varbūt jūti sevi kā tavu tēvu (+māti), vectēvu (2gab + 2 vecmāmiņas), utt - kā visu cilvēci līdz senseniem laikiem?
dzīvība ir kaut kas vairāk par viena indivīda dzīvi. Tu uz dzīvību skaties caur savu ego prizmu, tapēc tev šķiet ka VISA dzīvība esi tu pats. nebūs tevis  - nebūs vairs nekādas dzīvības. Diemžēl tu esi smilšu grauds lielā kāpā. Bez visu smilšu graudu esības arī kāpas nebūtu, bet bez TAVAS esības kāpa turpinās, kā nekas nebūtu mainījies. Tu, nezkāpēc, iedomājies ja nebūs TEVIS (tev paša svarīgākā smilšu Grauda)  - tad nebūs arī kāpas. FAIL!
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

`` Dzīvība nevar būt, ja nav dzīvības dzimšana. Dzīvība nevar būt, ja nav dzīves. Un dzimšana nevar būt, ja nav nāves.``

Tev ir nepareiza definicija tad.

Dzimšana (samontēšana, citāda rašanās) - OK.
Eksistence- dzīve - OK.
Nāve - nahren? Priekš kam? Man nevajag.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Ctulhu
Citāts
Nu bet Tu tak redzi- virsgaismas ātrumi ir pretrunā ar mums zināmajiem fizikas likumiem. Immortalizēšanās vienā vai otrā veidā - pretrunā nav. Nav fizikas likumu, kas to aizliegtu.
ir pretrunā. Un es to daudzas reizes esmu pierādījis. Tikai nianse  -tu šos pierādījumus nepieņem. Vienkārši tapēc ka nepieņem. Tev viņi nepatīk/nav ērti/ gribās atrast "curikus", kas paglābs no neizbēgamības.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

mindbound

Citāts: a_masiks
Bez visu smilšu graudu esības arī kāpas nebūtu, bet bez TAVAS esības kāpa turpinās, kā nekas nebūtu mainījies.
Turpinās, protams, bet kas man no tā? Mani nekādā veidā nemierina apziņa, ka pēc manas eksistences beigām citi turpinās eksistēt. Es vēlos būt noteicējs pār savu individuālo eksistenci, un es meklēju, un meklēšu, veidus, kā to īstenot līdz galam.

Citāts: a_masiks
Un es to daudzas reizes esmu pierādījis.
Nē, neesi. Resursietilpība nav pretarguments. Izmaksas nav pretarguments. Juridiskās blēņas nav pretarguments. Sabiedrības attieksme nav pretarguments. Vēsturiskais konteksts nav pretarguments. Neizdošanās principiāla iespējamība nav pretarguments.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

Aa, nu skaidrs, Masiks kļūdaini definē dzīvību kā paaudžu nomaiņas procesu.

Es šeit definēju eksistenci kā saprāta eksistenci, kurai tā paaudžu nomaiņa nav vajadzīga, individualam saprātam tas traucē. Tāpēc ir jānovērš.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Ctulhu
Citāts
Dzimšana (samontēšana, citāda rašanās) - OK. 
Eksistence- dzīve - OK.
Nāve - nahren? Priekš kam? Man nevajag.
1) loģikas arguments
2) loģikas arguments
3) arguments balstīts emocijās.

kuri no 3 argumentiem ir patiesi, kurš - maldīgs? Trīs reizes mini.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu