Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kā cilvēces nākotni saredz transhumānisma ideju kopuma oponenti?  (Lasīts 19913 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42363
  • Ateists

Masiks

šajā gadienā procesa rezultāti būs izejas stāvokļi, nevis fails. Fails ir viens no izejas stāvokļu veidiem, tik pat labi var būt regulējoša darbība, piemēram.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Salīdzinot viņus ar līdzīga izglītības, nodarbošanās utt. profila visēdājiem. Ar sevi es nevaru adekvāti salīdzināt, jo pats esmu veģetārietis.
tur jau tā lieta. Es salīdzināju bērnus, vecākus, interneta personāžus. Visi tika līdzināti SAVĀ starpā. Atšķirības ir. Tā ka nevajag klārēt par neietekmēšanos. Tb - pat gaļa ko tu ieēd - tā ietekmē tavu domāšanu, fiziologiju un bioķīmiju. Nav gluži tā, ka esi tas ko tu ēd, bet tas ko tu ēd - stipri ietekmē tevi. Gan fiziolģiski, gan attiecīgi arī "garīgi" (tb - saprāta funkcionēšanas ziņā).
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masiks

šajā gadienā procesa rezultāti būs izejas stāvokļi, nevis fails. Fails ir viens no izejas stāvokļu veidiem, tik pat labi var būt regulējoša darbība, piemēram.
Jebkurus izejas stāvokļus, jebkurā laikā var fiksēt kā failu. Pārtraukt procesu un atsākt, ielādejot stāvokļus mapojošo failu.
Es pats, savulaik, tā startēju datoru SM3. iestādot sākuma adresi un sākuma datus. Nospiežot "start", tika palaists procesora kloks un aizgāja adreses/datu izpilde.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

mindbound

Citāts: a_masiks
Es salīdzināju bērnus, vecākus, interneta personāžus.
Šobrīd tas šeit jau pārvēršas par "man nepatīk veģetārieši" veida demagoģiju. Evidence or let's stop this (pie tam, pat, ja šādai diētai ir kognitīvs iespaids, which is far from granted or proven, no kurienes pieņēmums, ka tas noteikti ir negatīvs?).

Jebkurus izejas stāvokļus, jebkurā laikā var fiksēt kā failu.
Jā, un tas ir viens no iemesliem, kādēļ simulācija kā status quo ir daudzējādā ziņā lieliska.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Noetic Jun
Citāts
Šobrīd tas šeit jau pārvēršas par "man nepatīk veģetārieši" veida demagoģiju. Evidence or let's stop this (pie tam, pat, ja šādai diētai ir kognitīvs iespaids, which is far from granted or proven, no kurienes pieņēmums, ka tas noteikti ir negatīvs?).
iespējams. man varbūt ir tādi aizspiedumi. nenoliedzu. taču tie radušies uz kaut kāda reāla un piedzīvota pamata. un nevis no zila gaisa.
negatīvs tas ir, jo izņemot paskas par mūkiem kas ēduši sausas dadžu lapas un tapēc viņu līķi mumificējušies - neko īpaši pozitīvu (kas attiecas uz fiziologiju/apziņu) neesmu sastapis. Proti - mana attieksme pret vegāniem ir līdzīga kā pret "saules ēdājiem". Kustības guru iraid krāpnieki, a sekotāji - khmm.............
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

mindbound

No "saules ēšanas" nav iespējams izdzīvot (jo tā vienkārši ir neēšana). No vegāniskas pārtikas, acīmredzot, ir pat gluži labi (un no veģetāras - bez jelkādām problēmām, as far as I can attest).
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

No "saules ēšanas" nav iespējams izdzīvot. No vegāniskas pārtikas, acīmredzot, ir pat gluži labi (un no veģetāras - bez jelkādām problēmām, as far as I can attest).
Kā nu nav??!! Kādu brīdi jau var! Un trenējoties jau tikai pakāpeniski, lēnām pāriet uz "saules pārtiku"....
Nu un veģetārā bez jebkādām problemām - nemēdz būt. Principā tas nav iespējams. Var lietot visādus aizvietotājus, kas savā būtībā nozīmē to ka VAJAG aizvietot, nevis to ka TAS nav vajadzīgs principā. Tb - skaties kā gribi, bet vulgarizējot  - tas ir parasts gastronomisks onānisms.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

mindbound

Protams, ka katrai diētai ir jānodrošina konkrēts nepieciešamo barības vielu komplekts konkrētos daudzumos. Veģetārisma paveidi tikai nozīmē šo vielu iegūšanu ne no dzīvnieku valsts produktiem.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Noetic Jun
nuja, un kādam aizvietot dzīvnieku valsts produktus sanāk veiksmigāk, citam - netik veiksmīgi. attiecīgi -feilera iespējas pieaug. Ko arī es esmu piefiksējis.
Aiz šī iemesla, es labāk nevis aizvietoju, bet lietoju. Tas ir gan veselīgi, gan patīkami, gan ērti, gan droši. Un tradicionali. Gan kultūras gan fizioloģijas nozīmē.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42363
  • Ateists

Masik, par pēdējo jau neviens Tev neoponē. Bazars par dietām sākāsa tikai tajā sakarā, ka es minēju, ka dietas maiņa naizmaina personību - vismaz uzreiz, lēcienveidīgi. OK, ir vielas, kas izmaina. Organisms bioķīmiska sistema, piekrītu.
IP pierakstīta

mindbound

Tas ir gan veselīgi, gan patīkami, gan ērti, gan droši. Un tradicionali.
Kāda nozīme tam, ka tas ir "tradicionāli"? Par pārējo - man ir veselīgi, patīkami, ērti un droši arī ar savu ēdienkarti, even without all the corpses in it.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

a_masiks
Citāts
kādam aizvietot dzīvnieku valsts produktus sanāk veiksmigāk
Vai otrādi - aizvietot augu valsts produktus ar dzīvniekiem. Tas pats vien ir.
Tikai vegāniem ir problēmas ar B12, veģetāriešiem nav. Viņi iztiek ar savu komplektu.
Kāpēc neskatīt visu kā dažādus koplektus? Nevis ka viens otruu tur aizvieto?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

EzītisMiglā
tapēc, ka vegāniem ir NEPIECIEŠAMS aizvietot. Visēdājiem -tādas nepieciešamības nav. Ibo gaļēdāji nav TIKAI gaļedāji. Tie ir visēdāji, kā jau primātu suga. A vegāni  -tie ir pašierobežoti visēdāji, kuriem ir nepieciešamība kompensēt gaļas trūkumu pārtikā ar kaut ko līdzvērtīgu. Nebūtu šīs nepieciešamības - varētu runāt par gaļēšanas nevajadzību kā pilnīgi lieku niekošanos. Nu, tjipa kā dubļu vai māla ēšanu. Organismam vajadzīga tāda gluži nav... bet vot neēdot gaļu - jāmeklē aizvietotāji. Kas pats par sevi nozīmē to, ka gaļas ēšana tiek aizvietota ar kaut ko citu.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Noetic Jun
Citāts
Kāda nozīme tam, ka tas ir "tradicionāli"?
tam ir nozīme fizioloģiska. Tb - tas fizioloģiski ir vajadzīgs. Var bez tā iztikt, gluži kā bez Saules gaismas. Ar laiku var pat adaptēties un piemēram zaudēt acis, bet nafig tas būtu vajadzīgs?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

a_masiks
es ne par vegāniem, bet par veģetāriešiem.
Ja jau cilvēks visēdāja, tad viņš var ēst ļoti dažādus 'komplektus'. Kāpēc jārunā par aizvietošanām? Tava gaļas gabala analogs ir pupiņas vai kas tur. Vai, no otra gala, pupiņu vai kātur analogs ir gaļas gabals.
Vienlīdz labi var teikt, ka tu esi aizvietojis pupiņas un kotur ar gaļas gabalu.

Organisms dabū visas vajadzīgās vielas no dažādiem komplektiem. Kāpēc vienu komplketu kaut kā īpaši jāizceļ?
IP pierakstīta