Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kā cilvēces nākotni saredz transhumānisma ideju kopuma oponenti?  (Lasīts 20227 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276

Gnidrologs

``Es vienkārši spēju domāt loģiski, racionāli un galvenais vadoties no empīrikas, ``

Nu tad jauki :D ( apmeeram šo es arī domāju ar kandidēšanu) :)
Kandidēšanu kur un kam?
Nē, vecīt.. vai varbūt vecenīt? Jo tavi domu gājieni un sparīgā fokusa maiņa uz random lietām, nespēja noturēt fokusētu diskusiju ir ļoti tipiska sieviešu īpašība. Es pat neceru atbildi pēc būtības. Do ya' thing, Ctulhia.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists

O! sovakar Gnidrologs ir formaa.

Also, kaads tad bija jautaajums uz kuru Gnidrologs gaida atbildi peec buutiibas?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Jautājums tēmas sākumā bija tev. Es uz to atbildēju. Man nebija pretjautājumu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs, nerunaa nepatiesiibu, Tu uz teemas jautaajumu neatbildeeji. Jeb es palaidu garaam, tad pardon.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Mana atbilde atradās šeit, pirmajā postā šajā tēmā, tā kā lūdzu, nemelo tu:
Atbilde jau bija. Kā privāts subkulturāls klubiņš, kura ietvaros satikties, dzert tēju un spēlēt d&d vai ko nu jūs tur darāt, tas ir tik pat normāla parādība kā filatēlistu saieti. Brīva valsts kā nekā. Līdz ar to nesaprotu ko tev vajag piedāvāt vietā.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Taa ir atbilde nevis uz jautaajumu ``Kā cilvēces nākotni saredz transhumānisma ideju kopuma oponenti? ``, bet uz jautaajumu ``kaa Gnidrologs izteelojas transhumaanismu``. Atskiriiba ir saprotama?

Also sajaa sakaraa ( lai mani atvaino vecmeitas) es atljausjos aizraadiit Gnidrologam, ka nevajag buut histeeriskai vecmeitai un sjaadi novirziities, nespeejot notureeties pie teemas :)
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Kurš nu te runātu par tēmu novirzīšanu. ;)

Par jautājumu. Es nekā neiztēlojos transhumānismu, jo it is non-idea, non-action, non-anything. Es nevaru oponēt tam, kā nav.
Visas lietas, bioloģiskā nemirstība, prātu aplaudošana etc., ko jūs pierakstat kaut kādai ideoloģiskai bāzei, ko apzīmējat ar h+ notiek paralēli un neatkarīgi no h+ ideologiem. Man nav nekas pret jebkādiem pētījumiem šajā sakarā. Pētījumiem, kas risinās dažādās pasaules malās, dažādu motīvu un interešu vadīti. Man vienkārši nav saprotams kā tu vai Nj has gotten into equation anyway and why should i bother.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

OK, points saprasts.

Ideja ir kur? Tb kaapeec vispaar piesaukt taadu ``transhumanismu``, ja viss attieciigajaas nozarees jau notiek?
Jeega ir taada pati, kaa no filozofijas ( taas vinajs daljas, kas nav pilniibaa atraavusies no esamiibas apsriesjanas) vispaar. Tas H+ ir vnk taads filozofijas virziens, kas apvieno noteiktu ideju/ plaanu grupu. Interfeiss, taa saciit.

Veel korektaak: ``transhumanisms`` - tas ir noteikta uzskatu kopuma apziimeejums vienaa vaardaa, vienkaarsji iisaak un eertaak.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Es laikam tomēr esmu vairāk familiārs ar filozofiju kā tādu un tas novirzieniem specifiski, tāpēc nevaru piekrist. Ne tu, ne NJ nepostulē nekādu ideju, līdz ar to filozofijas nav. Filozofijas etimoloģija, kā zināms, ir ''mīlestība pret gudrību''. Tad lūk, H+ nepauž to ne eksplicīti ne implicīti. Tā nav nedz ideja, nedz sistemātiska konkrētu ļaužu darbība, kas rosās, lai izgudrotu un aktualizētu jaunas idejas. Tas ir sci-fi fanu pulciņš, kas fantazē kā drīz varēs kļūt par robotiem. Triviāli un obiģenno.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Nebuus tiesa. Ideja: patvaljiigi ilga, nebeidzama, sapraata attiistiiba, saglabaajot taa nepaartrauktiibu.

Ok, var patikt, var nepatikt, bet vai varam teikt, ka taa NAV ideja?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Jā, var. Tā NAV ideja. Faktiski. tā ir anti-ideja.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Taatad kaut kas preteejs idejai?

Izveers luudzu, interesanti.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Tevis paša vārdi ''patvaljiigi ilga, nebeidzama, sapraata attiistiiba, saglabaajot taa nepaartrauktiibu''.
Idejas nav, ir tikai, ''anything goes, as long as it goes''.
Priekš manis ir: ''goes that which is right''.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025

Cth, Idejas kā filosofiska jēdziena būtība ir kaut kādas patiesības, priekšstata manifests. Piemēram, `dievs ir mīlestība` kristietībā, vai "dzīve ir ciešanas" budismā.

''Patvaljiigi ilga, nebeidzama, sapraata attiistiiba, saglabaajot taa nepaartrauktiibu'' nav ideja, bet sadzīvisks nodoms, tāds pats kā - "jāaiziet pačurāt", ko ikdienas valodā, protams, arī var saukt par "ideju".
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Krista nu pag, tajaa budismaa ``dziive ir ciesjanas``, man ``dziive ir attiistiiba``, viens ir ideja, otrs ``sadziivisks nodoms``?

OK, tur tas izveerstaakais formuleejums ``patvaliigi ilga, nepaartraukta blablabla jau tad ir ideja + taas realizacijas plaans, plaans konkreetaak tad ir jau apaksidejas, kas kaadaas nozarees jaadara.
IP pierakstīta