Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jahve un Lucifers  (Lasīts 1049 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
Jahve un Lucifers
« : Marts 12, 2013 »

Debateejot ar Ilaaru, ienaaca praataa doma saliidzinaat sjos abus kristietiibas teelus.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
Re: Jahve un Lucifers
« Atbilde #1 : Marts 12, 2013 »

Skatamies tiiri kaa uz legendas, folkloras, literaariem teeliem. Kaadas labas un sliktas iipasjiibas juus atrodat katraa no vinjiem?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #2 : Marts 12, 2013 »

Peec teelu simpatiskuma apmeeram JK = Lucifers, Jahve taalu atpaliek.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #3 : Marts 12, 2013 »

Lucifers tur vispār praktiski neparādās.
Viens fragments - paradīzē, pašā sākumā. Otrs - Ījaba grāmatā. Vēl vai tad ir?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #4 : Marts 12, 2013 »

OK, lucifera teels sastaadaas vairaak no Jahves kultistu (Ilaaru ieskaitot) komentaariem. Protams, arii no senaaku jahves kultistu komentaariem.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #5 : Marts 12, 2013 »

Lucifers tur vispār praktiski neparādās.
Viens fragments - paradīzē, pašā sākumā. Otrs - Ījaba grāmatā. Vēl vai tad ir?
Taisnība ir, Bībele par viņu patiesībā neko daudz nepasaka, visa infa kas ir - ir interpretācijas un stereotipi.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #6 : Marts 12, 2013 »

MJ, nu jaa tad mees varam njemt aprakstus, ko dod muusu ticiigie, vinji labpraat apraksta abus.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #7 : Marts 12, 2013 »

MJ, nu jaa tad mees varam njemt aprakstus, ko dod muusu ticiigie, vinji labpraat apraksta abus.
da katrs sadzen tādu puteni, ka par maz neliekas. Delfinārijā jegovisti apgalvo ka ŠO pasauli pārvalda Sātans. Elementāri. Tā viņam tagad pieder! Kādā sakarā, kur Jahve, kapēc necīnās - klusums. Tjipa nāksot vēlāk visiem izdalīs vafeles, izņemot tos, kas būs izcili teicamnieki.
Viņu vēsturiskās baznīcas, no kuriem tie atšķēlās - apgalvo ka Sātans ir beiKts! Jēzus viņu uzveicis 3 dienas ilgā boksa mačā. Uz jautājumu: a nahren sūdi turpina notikt - atbildē plāta rokas... tjipa tās esot mūsu samaitātības sekas. Nepaiet ne piecas minūtes, kas šis ir aizmirsts un sākas vāvuļošana par to ka Sātans tomēr mūs nemitīgi kārdina un to tik vien gaida lai nolaupītu kādu izcilu kristīgo dvēseli.
Ne tošto īpašības - Sātana pieskaitīšana pie dzīvajiem/mirušajiem, patriektajiem un valdniekiem - mainās ik mirkli, atkarībā no vajadzības.
Es neuzņemots sagrupēt VISAS viņa īpašības, jo lielākā daļa būtu savstarpējā pretrunā. Un arī tas tiek norīts nesagremojot -tas esot normāli, jo Sātans arī ir pretrunīga personība! Ij iepūt!
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #8 : Marts 12, 2013 »

Masiks, mani savukaart uzjautrina tas, kaa Ilaaram konsekventi Lucis sanaak pievilciigaaks teels nekaa Jahve un kaa Ilaars pats to v upor nemana :D
« Pēdējā izmaiņa: Marts 12, 2013 Ctulhu »
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7556
« Atbilde #9 : Marts 13, 2013 »

Tu, pilnības paraugs, pilns gudrības un apveltīts ar vispilnīgāko skaistumu, tu biji Ēdenē, Dieva dārzā, visādi dārgakmeņi rotāja tavu tērpu: sardions, topāzs, jaspiss, hrizolīts, berils, onikss, safīrs, rubīns un smaragds, no zelta bija tava tērpa apmales un izgreznojumi, kas bija darināti tai dienā, kad tevi iecēla. Tu biji svaidīts ķerubs, kas sargā, Es biju tevi iecēlis, svētajā Dieva kalnā tu staigāji degošu akmeņu vidū. Nevainojams tu biji savos ceļos no tās dienas, kad tevi iecēla par ķēniņu, līdz kamēr atrada tevī noziegumu...
 Un, kad tu apgrēkojies, Es padzinu tevi no Dieva kalna, un izraidīju tevi, ķerubu, kas sargā, no degošo akmeņu vidus. Tava sirds bija palikusi lepna tava skaistuma dēļ, tu savu gudrību pazaudēji aiz ārējā spožuma. (Ecēchiēla 28: 13-15,17)

Kā tu esi kritis no debesīm, tu spožā zvaigzne, tu ausekļa dēls! Kā tu esi nogāzts pie zemes, tu, kas tautas locīji! Tu gan domāji savā prātā: es kāpšu debesīs un uzcelšu savu troni augstu pār Dieva zvaigznēm, es nometīšos uz saiešanas kalna pašos ziemeļos!
Es uzkāpšu augstumos, es būšu kā pats Visuaugstākais! Bet nu tu esi nogāzts mirušo valstībā, visdziļākā bedrē! (Jes. 14: 12-14)

Izcēlās karš debesīs, Miķelis ar saviem eņģeļiem sāka karot ar pūķi. Pūķis un viņa eņģeļi turējās pretim. Bet tie nespēja, un tiem nebija vairs vietas debesīs. Lielais pūķis, vecā čūska, to sauc par velnu un sātanu, kas pieviļ visu pasauli, tapa gāzts; viņš tika nomests uz zemi un līdz ar viņu tā eņģeļi.Tad es dzirdēju stipru balsi debesīs saucam: "Tagad ir atnākusi pestīšana un mūsu Dieva spēks un valstība un Viņa Kristus vara, jo ir gāzts mūsu brāļu apsūdzētājs, kas tos apsūdzēja mūsu Dieva priekšā dienām un naktīm. viņi to uzvarējuši ar tā Jēra asinīm un ar savas liecības vārdu un nav savu dzīvību mīlējuši līdz nāvei.Tādēļ priecājieties, debesis un kas tur mājo! Vai zemei un jūrai! Jo velns nonācis pie jums lielās dusmās, zinādams, ka tam maz laika atlicis." (Atkl. gr. 12:7-8)

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #10 : Marts 13, 2013 »

Ilārs

``Kā tu esi kritis no debesīm, tu spožā zvaigzne, tu ausekļa dēls! ``

Nu ko es teicu! :D

Pavisam nesen ``rīta zvaigznes dēls`` Tev bija JK.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #11 : Marts 13, 2013 »

Un also jums tur ir bardaks klasifikacijā, ja pareizi atceros šo mitologiju, tad augstākie eņģeļi saucas ``zēravi`` ( serafim) un Lucis bija no tās klases, bet te pēkšņi ķerubs (heruvim), kas bija zemākas klases ierīces :D
IP pierakstīta