Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Cilveeka dziiviibas saglabaasanas nepieciesamiiba. Splits no transhumaanisma.  (Lasīts 11818 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

mindbound

Citāts: a_masiks
Naivi iedomāties, ka pie WWII izraisīšanas vainīgs viens pats cilvēks - Šiklgrūbers.
Strawman argument detected, denied. Neviens šeit nav apgalvojis un neapgalvo, ka WW2 izraisīja viens pats Hitlers. Grautiņu un nacistu entuziasma sakarā, savukārt, apskati jēdzienu "propaganda". Ar primitīvu memētisko inženieriju savu mērķu sasniegšanai vara ir nodarbojusies vienmēr.

Par pārējo - what the fuck, kāds sakars jelkam no šīs tēmas uzstādījuma ar subjektīvām pārdomām par Krievijas politiku?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42041
  • Ateists

Gnidrologs

spītīgos mēģinājumus savu ētisko pozīciju pasniegt kā kaut ko augstāku par ''es tā uzskatu un iepūt man''.

Nu redzi, dabas likumi jau nav ``es taa uzskatu un viss``, nu vinji vnk taadi objketiivi ir. Te taapat.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42041
  • Ateists

Masiks

``mēs iegūstam morālētisko relatīvismu, kur morāle un ētika mainās atkarībā no sabiedrības vajadzībām un tradīcijām. ``

Tas taa kaareiz ir, ja mees K izveerteejsanu aizstaajam ar visaadaam tradiicijaam etc iracionaalaam fignjaam.
IP pierakstīta