Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Dievs no ateistu viedokļa  (Lasīts 17020 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
Re: Dievs no ateistu viedokļa
« Atbilde #195 : Marts 02, 2013 »

Gnidrologs

``Mb pats atzīst, ka viss atkarīgs no neironu tīklu subjektīvās attieksmes pret lietām``

Kas ``viss``? E=mc^2 neatkariigi no taa vai cita neironu tiikla konfiguracijas. Bet - vienam tiiklam labaak patiks viens komponists, otram otrs. Kaut gan arii komponistu gadiijumaa buus kopiigas ieziimes, kas patiks/ nepatiks dazjaadiem sjo tiiklu = sapraatu veidiem.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262
« Atbilde #196 : Marts 02, 2013 »

Nuja, zinaatniskiem peetiijumiem un dazjaada vaida konstrueesanai. Esam vienojusjies.
Vērl noder spēja lasīt. Šķiet to māca pirmajās trīs klasēs. Iesaku apmeklēt.
Citāts
Kas ``viss``? E=mc^2 neatkariigi no taa vai cita neironu tiikla konfiguracijas.
Tātad papildus visam, viņš pats nesaprot sevis pielietotu loģiku un ir nekonsekvents.
Citāts
Bet - vienam tiiklam labaak patiks viens komponists, otram otrs. Kaut gan arii komponistu gadiijumaa buus kopiigas ieziimes, kas patiks/ nepatiks dazjaadiem sjo tiiklu = sapraatu veidiem.
Tātad nav nozīmes vai konservatorijā mācītu spēlēt Bēthovenu vai repot 50centa ''vārsma'', jo galu galā, nekāda būtiska pašsaprotama atšķirība viņu darbos nav, tikai gaumes lieta. Idocracy, here we come.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #197 : Marts 02, 2013 »

Gnidrologs

``Tātad nav nozīmes vai konservatorijā mācītu spēlēt Bēthovenu vai repot 50centa ''vārsma'', jo galu galā, nekāda būtiska pašsaprotama atšķirība viņu darbos nav, tikai gaumes lieta. ``

Nepareizs secinaajums. Sarezgiitaakiem tiikliem patiks sarezgiitaakas skanjas vai arii skanjas ar sarezgiitaaku kontextu.
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #198 : Marts 02, 2013 »

Citāts: Gnidrologs
Tātad papildus visam, viņš pats nesaprot sevis pielietotu loģiku un ir nekonsekvents.
Nē, tikai ar prasmi atšķirt teritoriju no tās dažādajām kartēm. Sāc mācīties to pašu racionalitāti un zinātni, pret kuru Tu tik aizrautīgi vāries, ja vēlies, lai šī vārīšanās no malas neizskatītos pēc tīra "lasījis neesmu, rakstīt patīk" sindroma.

Tātad nav nozīmes vai konservatorijā mācītu spēlēt Bēthovenu vai repot 50centa ''vārsma'', jo galu galā, nekāda būtiska pašsaprotama atšķirība viņu darbos nav, tikai gaumes lieta.
Tikai nekļūsti pats par vienu no saviem salmu cilvēkiem, ja tas jau nav noticis.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #199 : Marts 02, 2013 »

Noetic Jun, esmu aizmirsis vairāk, nekā tu jebkad iemācīsies. Sorī, bet pamācības no relatīvistiem, kas paši nesaprot ko domā, laikam tomēr ignorēšu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #200 : Marts 02, 2013 »

Gnidrologs

``esmu aizmirsis vairāk, nekā tu jebkad iemācīsies.``

Driixt iepazities ar Tavu publikaciju, patentu, monografiju, simfoniju, lugu, romaanu sarakstu?

OK, par taadiem formaaliem niekiem kaa zinaatniskie graadi es vispaar nejautaaju, bet nu kur var iepaziities ar Gnidrologa paaraakaa un apsteidzosjaa intelekta jebkaadaam fikseetaam izpausmeem? Nopietni, man kljuva interesanti.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #201 : Marts 02, 2013 »

Pietiks ar to, ka saprotu lementāras lietas. Tādas, kuras apzinās pat puslīdz inteliģents pusaudzis, bet NJ nez kāpēc šķiet baigais ''WOW kā tu top pierādīsis?''. Nu ķipa, dirst sev biksēs ir slikti - ''WOW, pierādījumi?''
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #202 : Marts 02, 2013 »

Gnidrologs, nu Tavu postu veesture pieraada preteejo, ka Tu nezini un attieciigi nesaproti daudzas elementaaras lietas.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #203 : Marts 02, 2013 »

Nepareizs secinaajums. Sarezgiitaakiem tiikliem patiks sarezgiitaakas skanjas vai arii skanjas ar sarezgiitaaku kontextu.
Es jau tev esmu n reizes teicis, ka ar sarežģītību te nav nekāda sakara. ja nemaldos devu arī jūtūbes, lai demonstrētu ar piemēru. Te atkal parādās materiālisma defektīvums - tas spēj detektēt TIKAI kvantitatīvas atšķirības.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #204 : Marts 02, 2013 »

Gnidrologs, nu Tavu postu veesture pieraada preteejo, ka Tu nezini un attieciigi nesaproti daudzas elementaaras lietas.
Noteikti tā arī ir. Nemaina faktu, ka salīdzinājumā ar tevi, esmu ģēnijs.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #205 : Marts 03, 2013 »

Gnidrologs

``Es jau tev esmu n reizes teicis, ka ar sarežģītību te nav nekāda sakara.``

Ugu. Tam nav sakara ar skanjdarba sarezgiitiibu vienu pasju, bet ir sakars ar (skanjdarba + klausiitaaja) sarezgiitiibu/ struktuuru.

Pieleca?

(Ctulhu uzslavee pats sevi par necilveeciigu pacietiibu)
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #206 : Marts 03, 2013 »

Nemaina faktu, ka salīdzinājumā ar tevi, esmu ģēnijs.
Relax. I'm sure your penis is just the right size.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #207 : Marts 03, 2013 »

Nuja, mees te N reizes vairaakos forumos esam spriedusji, kas gan ir geenijs.

Izraadaas, tas vienkaarsji ir Gnidrologs.

Nu ko, I am self - updated...
IP pierakstīta

kibrika

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 17
« Atbilde #208 : Marts 03, 2013 »

Matērijas pētniecība līdz šim nav devusi nekādu ieguldījumu to attīstībā vai, teiksim, spējā tos voluntāri iemācīt/implantēt cilvēkiem.

Es atšķiru Kronos Quartet no Beyonce tāpēc, ka man vecāki deva klausīties ļoti daudz mūzikas (uz labas skaņas sistēmas). Domāju, ka tad, ja būtu dzirdējusi būtiski mazāk mūzikas (teiksim, reizi pāris mēnešos, nevis gandrīz katru dienu), būtu daudz neizvēlīgāka tajā, kas man patīk, un kas nē. Ja maniem vecākiem nebūtu iespēja atskaņot mūziku, tikai vest mani uz dzīvajiem koncertiem, domāju, ka būtu dzirdējusi būtiski mazāk.
Arī pašu dzīvo koncertu notikšana ir lielā mērā atkarīga no tā, kā mēs apejamies ar matēriju, paši instrumenti ir matērijas pētniecības rezultāts. Iespēja pie mums atbraukt Michael Nyman Band, nevis tikai vietējiem censoņiem, ir zinātnes un inženierijas sasniegums.

Varbūt es neesmu sapratusi, kas ir "matērijas pētniecība", vai man ir aplams priekšstats par to, kā cilvēki izglītojas, bet pretējā gadījumā, domāju, ka tas ir ļoti aplams izteikums. Uzskatu, ka mana (un ne tikai mana) mūzikas gaume ir atkarīga no tehnoloģijas iespējām.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #209 : Marts 03, 2013 »

Ļoti daudziem cilvēkiem ir līdzvērtīgas iespējas, bet nelīdzvērtīga spēja tās izmantot tieši tā iemesla pēc, ka prātiņš par īsu un aprobežotu. Akustiskās sistēmas kvalitāte jau nu galīgi nav tas, kas cilvēku iemāca atšķirt salmus no pelavām. Protams, palīdz, ja vecāki caurām dienām nedrillē radio Skonto, bet arī paši kaut ko sajēdz.
IP pierakstīta