Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Dievs nevar:  (Lasīts 11939 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42363
  • Ateists
Re: Dievs nevar:
« Atbilde #120 : Februāris 25, 2013 »

Līdz ar to mēs nonākam pie secinājuma, ka brīvas labestībā nostiprinātas būtnes, kas nav roboti pie nosacījuma, ka iznākumam jābūt 100% ( visas būtnes sanāk) dievs radīt nespēj.

Tad jāsecina, ka dievs kā radītājs atrodas tieši tajā pašā līmenī, kur mēs. Mums ir tāpat - varam radīt sistema,s kas nav pilnīgas un nav 100% drošas, tāspēc testējam tās, labojam, ja saplīst utt.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #121 : Februāris 25, 2013 »

Starp citu, šis saucas FAI problema un mēs, cilvēki,  to, domājams, ka atrisināsim :)
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555
« Atbilde #122 : Februāris 25, 2013 »

Kaut kas uz to pusi sanāk, bet to nosaka radības daba. Citādi Dievam būtu jārada vēl viens Dievs. Es jau Tev ieteicu iedomāties sevi kā radītāju un te mēs viegli ieraugām problēmu. Un ar mašīnām mums būs tāpat kā Dievam, nevis mūsu dēļ, bet mašīnas dabas dēļ. Un beigu beigās mums būs jācīnās ar mašīnām, kuras gribēs valdīt pār mums. Varbūt Dievs deva Lucim iespēju nodemonstrēt savu gudrību radīšanas darbā? Droši vien Lucis pārmeta Dievam to pašu, ko jūs pārmetat. Un tad Dievs teica - nu parādi kā Tu pats radītu? Parādi cik gudrs esi! Un tad Lucis beigu beigās uzradīs īstu elli, kur visi velnēni gribēs pār viņu valdīt.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #123 : Februāris 25, 2013 »

OK, tātad kristiešu dievs nespēj atrisināt FAI problemu. Vēl viena lieta, ko tas nespēj.

Nu ko, jāķeras vien klāt pašiem. Nekas nenorāda, ka tā būtu principiāli neatrisināma.

``Un tad Dievs teica - nu parādi kā Tu pats radītu?``

Bet tāa jau nav atbilde pēc būtības un neko neatrisina. Tik vien tāda emocionala reakcija.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #124 : Februāris 25, 2013 »

Ctulhu
Citāts
Līdz ar to mēs nonākam pie secinājuma, ka brīvas labestībā nostiprinātas būtnes, kas nav roboti pie nosacījuma, ka iznākumam jābūt 100% ( visas būtnes sanāk) dievs radīt nespēj.
Normāli, to nespēj neviens.
Figūras, kuras brīvi drīkst izvēlēties savu formu, bet visām tām jābūt kvadrātiem? Pretruna nosacījumos.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #125 : Februāris 25, 2013 »

Ezis

``Figūras, kuras brīvi drīkst izvēlēties savu formu, bet visām tām jābūt kvadrātiem? Pretruna nosacījumos.``

Bet tad tā ``nostiprināšana labestībā`` arī nesanāks un būs paradīzē nākamie Luciferi un viss no gala...
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #126 : Februāris 25, 2013 »

Ctulhu
Sanāks. Tu neņem vērā briedumu un pieredzi. Ja kāds ir kvadrāts, viņam nebūs iemeslu pārtaisīties par apli.
Tā ir stabila izvēle, pārbaudīta, pieredzēta. Figūra vislabāk jūtas kā kvadrāts, un tad tai nav vēlēšanās 'justies vēl labāk'. Jo formas maiņa uzreiz signalizē, ka pašsajūta mazinās.
Sastingums tas arī nav, jo var attīstīties par kubu, un vēl un vēl jaunās dimensijās.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #127 : Februāris 25, 2013 »

Ezis, pieredze ir kas? Informaacija, selekteeta un adapteeta noteiktaam smadzeneem. Ileaadeejam kaadu vajag un viss- mum sir 100% iznaakums.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #128 : Februāris 25, 2013 »

Kā tad robots un turklāt vēl eigēnizēts. Var redzēt, ka Tev patiesībā nav ne mazākā respekta pret brīvību.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #129 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs

Nu un dievam, ko, ir resprkts pret briiviibu ( sk. elles iemītniekus).

Vēl daudz daudz mazāk respekta kā man.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #130 : Februāris 25, 2013 »

Elle ir mūžīga nošķiršana no Dieva, ko izvēlas Lucis un viņa sekotāji, visnotaļ brīvi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #131 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs

Un - vairs nevar pārdomāt. Kur gan te brīvība?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #132 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs
Citāts
Jēzus tika kārdināts kā patiess cilvēks un uz kārdinājumiem viņš atbildēja ar rakstīto Dieva vārdu.
Jēzus būtība bija cilvēka būtība, vai tomēr Dieva? Proti - kas tad Jēzus bija? Dievs cilvēka ādā, vai vienkāršs cilvēks ar pretenzijām uz Dieva radinieka statusu? Ja tomēr Dievs, tad sorry, bet Dievs ir un paliek Dievs, lai kādā ādā viņš neielīstu. Muļķīgi viņu salīdzināt dajebkādā veidā ar cilvēku.  Ja cilvēks, tad nafig viņu par Dievu dēvējat?

Citāts
Par čūsku es domāju, ka velns vai nu izmantoja čūsku vai parādījās čūskas izskatā.
Ij ko? Dievs to pat nepamanīja, ij nolādēja čūskas velna vietā?? Jocīgs Dievs gadījies.... Labi ka sātans neizmantoja jēra ādu.... citādi nabaga lopiņiem būtu uz vēdera jālien un visādi sūdi jāēd... Tb - man ir pamats domāt ka tomēr čūska ir čūska, nevis kaut kas cits čūskas ādā. Ibo Dievs taču būtu pamanījis un atmaskojis.... jeb tomēr nē?

Citāts
Citviet raksti sauc velnu par veco čūsku, tā kā tas noteikti bijis velns.
varbūt tur runāts par to pašu paradīzes rāpuli, nevis velnu?  ;)

Citāts
Nu un ja Dievs radīja cilvēku kritušo eņģeļu vietā (iespējams) tad pats par sevi saprotams, ka pēc Lucifera gājiena viņš cilvēkus gribēja pārbaudīt un pats par sevi saprotams, ka cilvēkiem beigu beigās vajadzēja tikt galā ar Luča problēmu.
Ok, bet tā ir čistākā herēze. Tb - tad pats par sevi saprotams, ka Dievs nav omnipotnets - nespēj radīt pilnīgu būtni, un pats galvenais  - nespēj radīšanas brīdī  (vai pat pirms tam) zināt ko īsti viņš radījis, jo nepieciešamība pēc empīriskas pārbaudes viennozīmīgi nozīmē zināšanu neesamību par būtnes iespējamo uzvedību.
Proti - TĀDA pārbaude nozīmē tikai divus variantus:
1) Dievs vienkārši vēlas radību pamocīt, process tieši paša procesa dēļ (un labi zin kas no tā sanāk, gūst baudu vai kaut kādu citu labumu no procesa)
2) vienkārši nezin kas sanāks. Ij attiecīgi lielīšanās ka "mūsu dievs ir pac krutākais dievs"   jo, redz, visu visu visu uz pasaules zin - ir acīm redzami bez pamata....
3) ja ir citi iespējamie varianti - laipni lūgts paziņot!
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #133 : Februāris 25, 2013 »

Daudzi jautājumi. Labāk pa vienam.

Jēzus persona bija Dieva Dēla persona, bet viņš pieņēma cilvēka dabu. Cilvēka glābšanas dēļ viņš ierobežoja savu dievišķo dabu un dzīvoja kā patiess cilvēks, izmantodams to tikai stirpi ierobežoti, nepieciešamības robežās.

Es jau teicu, ka man nezināmu iemeslu dēļ Dievs pieļāva vella tuvošanos cilvēkam, bet izteicu arī domas, ka tas notika pārbaudījuma dēļ. Cilvēkam bija viss nepieciešamais, lai tam pretotos.

Nē, vecā čūska velns, liecina, ka čūska bija velns.

Tāda pārabude liecina, ka cilvēkam bija jāliek lietā sava brīvā griba pareizi. Es jau neskaitāmas reizes esmu uz to norādījis. Brīvā griba nozīmē brīvību rīkoties arī pretēji Dieva gribai. Dievs to respektē. Tas nenozīmē, ka viņš nevalda pār visu.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #134 : Februāris 25, 2013 »

Citāts
Par čūsku es domāju, ka velns vai nu izmantoja čūsku vai parādījās čūskas izskatā.
Ij ko? Dievs to pat nepamanīja, ij nolādēja čūskas velna vietā?? Jocīgs Dievs gadījies.... Labi ka sātans neizmantoja jēra ādu.... citādi nabaga lopiņiem būtu uz vēdera jālien un visādi sūdi jāēd... Tb - man ir pamats domāt ka tomēr čūska ir čūska, nevis kaut kas cits čūskas ādā. Ibo Dievs taču būtu pamanījis un atmaskojis.... jeb tomēr nē?
Nu pag, ja čūska būtu tiešām čūska, tad tas nozīmētu, ka sākumā paradīzē ir bijusi vēl kāds SB suga, kurai par podu gāšanu ij kājas atrautas, ij sūdi jāēd, ij spēja lietot valodu atņemta.
IP pierakstīta