Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Dievs nevar:  (Lasīts 11979 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Re: Dievs nevar:
« Atbilde #105 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs
tas attiecas uz čūskas un Ievas intīmajām attiecībām. Kāds sakars te ar Ievas sāpēm un to izbeigšanos?
Jeb domāts ka Sātans sadragās Jahves galvu, bet Jahve iekodīs šim papēdī?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
« Atbilde #106 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs

``Tomēr Dievs, dodot apsolījumu, tās no destruktīvām pārvērta konstruktīvās.``

Piedod, atkla pēc Orvela izklausās.

Konstruktīvi ir novērs ciešanas.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7556
« Atbilde #107 : Februāris 25, 2013 »

To Dievs saka velnam, ka viņš cels ienaidu starp viņa dzimumu (tas ir viņa darbiem pie cilvēka) un sievas dzimumu, tas, ir Kristu, kurš šo darbu ļauno varu iznīcinās.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #108 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs

Tas viss ir jauki, bet tad kādēļ dievs pieļauj tādu kļūdu un novieto Luci un radītos cilvēkus tā, ka tie var komunicēt?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #109 : Februāris 25, 2013 »

Ctulhu,

Tavs izteiksmes veids ir tendenciozs... Dievs nepieļauj kļūdas. Viņš ļāva velnam kārdināt arī Jēzu. Raksti nepaskaidro kādēļ Dievs pieļāva Ievas kārdināšanu, bet es pieļauju, ka velns bija prasījis Dievam iespēju pierādīt, ka cilvēki klausīs nevis Dievam, bet viņam, tāpat kā viņam bija pklausījusi daļa eņģeļu.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #110 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs

`` Dievs nepieļauj kļūdas. Viņš ļāva velnam kārdināt arī Jēzu. ``

Tas ir - pats sevi (ja JK = dievs)? Izklausās , maigi sakot savādi.

`` ka velns bija prasījis Dievam iespēju pierādīt, ka cilvēki klausīs nevis Dievam, bet viņam, ``

Nu, un velnam izrādījās taisnība, OK. Bet - ja dievs zina, ka velns kļūdās, tad kāpēc ļaut šo kļūdu attīstīt? Eksperimets tāds?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #111 : Februāris 25, 2013 »

To Dievs saka velnam, ka viņš cels ienaidu starp viņa dzimumu (tas ir viņa darbiem pie cilvēka) un sievas dzimumu, tas, ir Kristu, kurš šo darbu ļauno varu iznīcinās.
kāds sakars sieviešu dzimumam ar Jēzu? (Ievai tobrīd pat sava vārda nebija, tāds - životnijs bezimjonijs, Ādama palīgs un izpriecu objekts ibo kaziņas un kamielīšus Ādams vīzdegunīgi izbrāķēja...)
ij no kurienes izrāvi, ka čūska bija sātans? Es saprotu, ka tāds ir vispārējs pieņēmums, bet iekš kamā balstīts? Bībelē takš par to nav teikts...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #112 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs
Citāts
Tavs izteiksmes veids ir tendenciozs... Dievs nepieļauj kļūdas. Viņš ļāva velnam kārdināt arī Jēzu.
taisies salīdzināt Dieva un cilvēka kārdināšanu?  ;D ;D ;D ;D Nez kurš būs uzvarētājs?
A par Dieva kļūdām - GrēkuPlūdi bija tjipa ieplānoti, ij tā nebija kļūda?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #113 : Februāris 25, 2013 »

Ctulhu
Citāts
Nu, un velnam izrādījās taisnība, OK. Bet - ja dievs zina, ka velns kļūdās, tad kāpēc ļaut šo kļūdu attīstīt? Eksperimets tāds?
Nē, sanāk ka plāns tāds - likt Sātanam saderēt ar sevi, ļaut viņam izpildīties, un par to sodīt gan Sātanu, gan cilvēkus.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #114 : Februāris 25, 2013 »

Jēzus tika kārdināts kā patiess cilvēks un uz kārdinājumiem viņš atbildēja ar rakstīto Dieva vārdu. Dievam man nezināmu iemeslu dēļ labpatika pieļaut cilvēka kārdināšanu un ļaut cilvēkam pierādīt savu uzticību Dievam.

Par čūsku es domāju, ka velns vai nu izmantoja čūsku vai parādījās čūskas izskatā. Citviet raksti sauc velnu par veco čūsku, tā kā tas noteikti bijis velns.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #115 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs

``Dievam man nezināmu iemeslu dēļ labpatika pieļaut cilvēka kārdināšanu un ļaut cilvēkam pierādīt savu uzticību Dievam. ``

Nu un kā tas izskatās no ētikas pozicijām?

Ko Tu domātu kaut vai par mani, ja es tā izdarītos?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #116 : Februāris 25, 2013 »

Šorīt lasīju par Watson tipa IBM datoru izmantošanu medicīnā, diagnostikā. Mašīna darbojas labi, bet lai tai ļautu ķerties pie cilvēka ārstēšanas tā rūpīgi jāpārbauda, jātestē. Līdzība, protams, nav pilnīga, bet tas taču būtu visnotaļ ētiski pareizi. Tieši pretējais būtu neētiski. Nu un ja Dievs radīja cilvēku kritušo eņģeļu vietā (iespējams) tad pats par sevi saprotams, ka pēc Lucifera gājiena viņš cilvēkus gribēja pārbaudīt un pats par sevi saprotams, ka cilvēkiem beigu beigās vajadzēja tikt galā ar Luča problēmu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #117 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs

Nu redzi, mašīnas rada nepilnīgi cilvēki, tāpēc tās jāpārbauda utt.
Cilvēkus, pēc jūsu koncepta, rada pilnīgs radītājs- bet sanāk, ka nav pilnīgs? nav par saviu radīšanas prasmi pārliecināts?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #118 : Februāris 25, 2013 »

Nu Ctulhu, nomierinies un padomā. Cilvēks taču nebija radīts pilnīgs. Viņam bija brīva griba lai mīlētu, bet lai tā būtu reāla, tai bija nosacīts aizliegums, pārbaudījums, tā bija jāpārbauda un jāizārstē no iespejamās Luča slimības.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #119 : Februāris 25, 2013 »

Ilārs

Tad mēs atgriežamies pie tās pašas jūsu problemas: Ja nekad nebūs pilnīgs, tad vienmēr varēs kļūdīties, vai ne? Uz ši Ilārs izdomāja papildoperaciju ``nostiprināt labestībā``, bet tad nav skaidrs, kāpēc dievs to neizdarīja tūlīt ar visiem saviem izstrādājumiem, Ilārs iebilda, ka tad viņi būtu roboti, bet tad jau atkal sanāk, ka paradīzē vienalga būs tikai roboti.
IP pierakstīta