Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Lappuses: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Februāris 18, 2019 
Uzsāka Jona - Jaunākais ieraksts Jona
Krievija šo feiku pilnībā atmaskojusi jau pirms gada, drīz vien  pēc paša fakta, bet...  :(Realitāte mediju rokās ir mīksta kā plastilīns. Tā vienlaikus ir gan smilšu pils, gan jūras viļņi, kas izskalo būves pamatus. Auditorijas atmiņā "pastāv" tikai tas, kas pastāvīgi tajā iespiežas.

Sāksim ar ziņām. BBC producents Riams Dalati, kurš Twitter tīklā uzrakstīja šo to lieku, slēdzis savu lapu nepiederošām personām, atzīmēja RIA Novosti autors Viktors Marahovskis.

Atgādināsim: iepriekš Lielbritānijas mediju korporācijas darbinieks publicēja pāris tvītus par slaveno Gāzes Uzbrukumu Dumas pilsētā. Tiem, kas aizmirsuši: lielais uzbrukums notika pagājušā gada pavasarī. Pēc apvienoto Rietumu domām, Sīrijas armijas helikopteri uzbruka pilsētai, ko aizsargāja "Džeiš-al-Islam"* kaujinieki, izgāza pār to "divas mucas hlorīna" vai "divas kasešu bumbas", vai pat "zarīna lādiņus" (tas atkarīgs no informācijas avota). Gājuši bojā 70 cilvēki.

Nozieguma pierādījumam kinokompānija "Baltās ķiveres" publicēja aizkustinošu slimnīcā uzfilmētu ierakstu, kurā ārsti drudžaini aplej ar ūdeni saindētos bērnus un pūlas glābt viņu dzīvības.

Par šo noziegumu veselu nedēļu klaigāja visi mediji un publicēja "ķiveru" ierakstu kadrus ar pusdzīvajiem mazuļiem.

Notikumu stingri un ar aukstām taisnīgām dusmām komentēja vispasaules brīvības līderi – sākot no Trampa līdz pēdējam Makronam.

Nedēļu vēlāk ASV, Francija un Lielbritānija par to draudzīgi apšaudīja Sīriju ar raķetēm. Arī šis uzbrukums izpelnījās slavu, jo cieta totālu izgāšanos pēc Sīrijas un Krievijas vārdiem un nesa totālus panākumus – pēc ASV vārdiem.

Aptuveni desmit dienas vēlāk Hāgā ieradās delegācija – 17 cilvēki, kuri piedalījās slavenajā kinofilmā Dumā, ieskaitot zēnu, ko kameras priekšā glāba no nāves. Viņi pastāstīja, ka nekāda uzbrukuma nebija, bija tikai filma. Zēns pastāstīja, kā onkuļi no "Baltajām ķiverēm", tolaik pilsētā saimniekojošo kaujinieku draugi, samaksāja viņam ar vīģēm un nez kāpēc aplaistīja ar ūdeni slimnīcas ēkā.

Tomēr brīfingu ignorēja visas mūsdienīgās valstis, jo to organizēja melīgā Krievija.

Pagāja mēneši. Un beidzot producents Dalati piesardzīgi atzina: "Pēc sešus mēnešus ilgas izmeklēšanas var droši teikt: aina slimnīcā bija inscenēta. Tur neviens nav gājis bojā." Tiesa, viņš steigšus piebilda: "Uzbrukums BIJA. Zarīns netika izmantots. Mums jāgaida OPCW slēdziens, kas apliecinās, ka pielietots hlorīns vai kaut kas cits."

Pēc tam viņš ātri aptvēra, ka pat to uzrakstījis lieki, un viņa lapa kļuva "privāta". Uz nekaunīgo krievu mediju jautājumiem BBC caur zobiem noņurdēja, ka tas "bija darbinieka personiskais viedoklis".

Bet tagad – pats galvenais. Un pats skumjākais.

Google News norāda, ka par producenta atklātības lēkmi ziņoja:

Krievijas mediji
RT
Sputnik
dažas nelielielas horvātu, serbu un pakistāņu vietnes

UN VAIRĀK NEVIENS.

Protams, prātā nāk: nu, viltojums. Padomāt tik: tā dēļ pret valsti, kurai jau tāpat neklājas viegli, tika izšautas simt raķetes. Tas taču bija sen. Publiku tas vairs neinteresē, publika vēlas aktuālākas ziņas. Cita viltojuma dēļ tika sagrauta visa Irāka, ko tad tagad iesākt – pārdzīvot, vai?

Taču lieta tāda, ka BBC varēja arī publicēt darbinieka izmeklēšanas rezultātus, piemēram, kaut kur slejā "Viedoklis". To pašu varēja izdarīt arī visi pārējie resursi, kuri gadu iepriekš klaigāja par Putina un Asada Baismīgo Noziegumu.

... ... ...
...

Citāts
https://sputniknewslv.com/opinion/20190217/10973607/Mediju-ietekme-rietumu-pasaule-nepatiesas-zinas-atspekojumi.html

 2 
 : Februāris 18, 2019 
Uzsāka Jona - Jaunākais ieraksts Jona
nu ko, ja reiz par viltniekiem...
Citāts
https://www.reddit.com/r/Labour/comments/aqqcni/i_can_prove_the_douma_hospital_scene_was_staged/

 3 
 : Februāris 14, 2019 
Uzsāka Aste Risks - Jaunākais ieraksts Spārka
Visādā ziņā visiem sveicieni valentīndienā!

 4 
 : Februāris 14, 2019 
Uzsāka Aste Risks - Jaunākais ieraksts Aste Risks
Saskandināsim hamburgerus uz viņa veselību !   8)

 5 
 : Februāris 14, 2019 
Uzsāka Aste Risks - Jaunākais ieraksts ZIRGS
Sveicu visus foruma Zvagžņa dienā! Patlaban gan zvaigznis nemirdz šeit, bet tāpēc vien, ka saule priekšā ir mākoņi, tā jau nepārstāj spīdēt.

 6 
 : Februāris 12, 2019 
Uzsāka Aste Risks - Jaunākais ieraksts Dona Margarita
Ak vai, klusums dikti dzīvs šeit.

 7 
 : Februāris 12, 2019 
Uzsāka Aste Risks - Jaunākais ieraksts ZIRGS
Vismaz Ctulhu dzīvs. ;D  Un Vilks. Un Trilobīte. Un Aste Risks.
Kas, protams, priecē.

 8 
 : Februāris 10, 2019 
Uzsāka Aste Risks - Jaunākais ieraksts Ctulhu
vilks, dzīvi

 9 
 : Februāris 10, 2019 
Uzsāka Aste Risks - Jaunākais ieraksts vilks
Jā, cerams, ka visi dzīvi.

 10 
 : Februāris 07, 2019 
Uzsāka Aste Risks - Jaunākais ieraksts ZIRGS
No tā, ka forums miris, jau nepieciešami neizriet, ka tā bijušie dalībnieki arī ir miruši.

Lappuses: [1] 2 3 ... 10