Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Skatīt ierakstus

Šeit var redzēt visus lietotāja ierakstus, kuriem Jums ir pieeja.

Tēmas - succubus

Lappuses: 1 ... 4 5 [6]
76
Sludinājumi / Kaķēni
« : Aprīlis 21, 2012 »

Rīt būs 2 nedēļas veci, vēl pēc 2-4 nedēļām viņiem būs pienācis laiks meklēt jaunas mājas.
2 rudi puiki, melna meitene un pelēks+ruds+balts meitene. Viens rižiks ir jau aizrunāts
P.S.
Varbūt kaķa dzīve ir veiksmīgāka, ja viņu pārdod pa latu, nevis vienkārši atdod?

78
http://fizmati.lv/dzive/pasakumi/fizmatu_teologu_diskusiju_vakars/
Citāts
Pasaules rašanās, laika ritējums, Dievs... Ir tik daudz jautājumu, uz kuriem cilvēki nespēj rast kopīgu atbildi, par kuriem nav kopīga viedokļa. Kopš industriālās revolūcijas sešpadsmitajā gadsimtā, kad būtībā radās fizika kā atsevišķa zinātnes nozare, tā ir gandrīz pilnībā nošķīrusies no teoloģijas un filozofijas. Bet vai tomēr? Kā tad mums īsti uztvert to, kas mums ir apkārt?  Vai tiešām šīs zinātnes ir tik krasi atšķirīgas un tām nav nekā kopīga?

29. martā, plkst. 18.00 Raiņa bulvārī 19, LU TF dekanāta telpā notiks Fizmatu - Teologu  studentu diskusija par šīm tēmām. Pasākuma vadītāji V.Kaščejevs un D.Zeps.

79
Tējas namiņš: Citi / Pateicību stūrītis
« : Marts 27, 2012 »
Iedvesmojos no žēlabu stūrīša eksistences un nolēmu, ka vajag arī kādu vietu, kur izteikt jaukās lietas ;)

80
Jautrībai / Rakstam dzeju?
« : Marts 21, 2012 »
Skolā reiz bija šāda spēle pie sienas pielikta. Katrs pievieno 2 rindiņas - pirmo ar atskaņu otrajai no iepriekšējā postētāja otro - jaunām atskaņām:

Tātad, sākam...

81
Gadījās uzskriet šādam linkam.
Principā rakstā apskatīta ideja, ka vēl Viduslaikos baznīcā pastāvējuši speciāli rituāli viena dzimuma pārstāvju vienošanai, kas vismaz ārēji atgādinājuši laulības un kuros vienotie solījušies dalīties maizē, vīnā un saimniecībā, tiesa gan, šī rituāla nosaukums atgādina "kļūšanu par brāļiem".

Kā piemērs minēti divi 4. gadsimta mocekļi (St. Bacchus un St. Sergius), kuri stājušies šādā savienībā, tomēr vienīgā liecība, ka viņu starpā varētu būt valdījis kas vairāk par ciešu draudzību un brālīgu mīlestību, rodama kādā 10. gadsimta rakstā:
Citāts
More bluntly, in the definitive 10th century Greek account of their lives, Saint Serge is described as the “sweet companion and lover (erastai)” of St. Bacchus.

Tad nu lasu un prātoju, cik ļoti aiz matiem pievilkts varētu būt apgalvojums, ka šādas savienības ir kaut mazākā mērā pielīdzināmas mūsdienu geju laulībām.

82
http://skepticafe.lv/

Citāts
SkeptiCafe ir jauns ikmēneša pasākums Rīgā – domubiedru tikšanās neformālā gaisotnē skeptiski, zinātniski un racionāli domājošiem cilvēkiem.  Formāts: viena vai divas izklaidējošas uzstāšanās + Q&A par kādu interesantu tēmu, ko pavada dzērienu malkošana, iepazīšanās un vieglas diskusijas par svarīgiem, aktuāliem, uzjautrinoši/kaitinoši muļķīgiem vai vienkārši apspriežamiem tematiem.

83
Tējas namiņš: Citi / Receptes
« : Marts 14, 2012 »
Cik atceros, šāda tēma izrādījās visnotaļ dzīvīga astes forumā. Sica izteicās, ka viņai pieglabātas tur rakstītās - būtu jauki, ja taptu pievienots fails ar viņām vai vienkārši taptu pārkopēts.

84
"Pedagoģiskā cenzūra" Latvijā

Īsumā (kopēts no satori.lv):
Citāts
Veidojot nesen izdoto mācību līdzekļu komplektu sešgadniekiem – grāmatas "Soli pa solim", 4. daļu "Ceļā uz vasaru" (Pētergailis, 2012) autores Antra Balode un Agita Sirsniņa bija iekļāvušas tajā arī Pētera Brūvera (1957-2011) dzejoļus: "Hakeru dziesma" no krājuma "Brīnumdzejoļi" (2006) un "Ko es daru, kad palieku viens?" no krājuma "Gliemezis un cīrulīte" (1995). Dzejolis "Ko es daru..." bija ievietots komplekta Skolotāju grāmatā izmantošanai pēc skolotāja ieskatiem, piemēram, lasīšanai priekšā.

Izglītības ministrija tos palūgusi izņemt, jo atzinusi par neētiskiem. Autores šos "cenzētos" Brūvera dzejoļus publicētajā versijā aizstājušas ar dažām rindām no Valda Luksa darbiem.

Lappuses: 1 ... 4 5 [6]