Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Skatīt ierakstus

Šeit var redzēt visus lietotāja ierakstus, kuriem Jums ir pieeja.

Tēmas - succubus

Lappuses: 1 2 [3] 4 5 6
31
Bieži sociālajos tīklos manu draugu zīdaiņus ar kuplu matu rotu un brīnos - gan es, gan mani tuvākie radi pirmo gadu pavadījuši ar gandrīz pliku galvu (starp dzimšanu un kādu gada vecumu mati neaug - tik tāda pūka).

32
Kļūsti mierīgāks, agresīvāks, pūkaināks, plikāks.....?

33
Nu, kā ar jums ir?

34
Urna #1 - Ikdienas sarunas / 5.07. Par mazsvarīgo
« : Jūlijs 05, 2016 »
Kādi sīkumi dara Tavu dzīvi patīkamāku, lai gan bez tiem vari gluži labi iztikt?

35
Lai sveicināts vilks! Vēlu jauki pavadīt un arī nosvinēt šo dienu! :)

36
Sveicieni visiem valsts dibināšanas svētkos! :)

37
Tējas namiņš: Citi / Kā atmazgāt pannu?
« : Oktobris 15, 2015 »
Tā kā te apgrozās ķīmiķi un vnk praktiski cilvēki:
Man te muļķīgā kārtā sanāca ellīgi piededzināt ar teflonu klātu pannu, kurā bija nedaudz eļļas palicis - tagad apakša ar brūnu teju gumijotu slāni. Kā to figņu dabūt nost?

38
Urna #1 - Ikdienas sarunas / 13.10.2015. Rudens nāk
« : Oktobris 13, 2015 »
Man sāk kļūt grūti...

39
Pēdējās dienas aizdomīgi klusas.

40
Pēdējā laikā man šāda interese parādījusies, jo īpaši ierobežotā un padārgā veikalu piedāvājuma dēļ. Pašai gan vēl jāpiešaujas :P

41
Ahnenerbe: Citi / Dēmonu izsaukšanas ētiskums
« : Marts 30, 2015 »
Daudzās fikcionālās pasaulēs ir apspēlēta ideja par dēmoniem kā spēcīgām pārdabiskām būtnēm un iespējām tos izsaukt pakļaut ar dažādu rituālu palīdzību (atsevišķos gadījumos tā gan ir tirgošanās vai līgums). Lielākoties tomēr šie dēmoni ir saprātīgas būtnes, pat, ja ļaunas un cilvēcei nedraudzīgas. Reizēm līdzīgā pozīcijā attēloti džini. Tātad - cik ētiski ir izmantot saprātīgu būtni pret viņas gribu, ja ar to var panākt lietas, kuras ir pēc definīcijas neiespējamas ar normālām metodēm?

42
Nu tad, biedrs mīļais, novēlu Tev drusku pieņemties pašpārliecinātībā, drusku sarauties apjomos un, lai izdodas satikt un pat neizbrāķēt kādu lielu un jauku (NV)K, kam arī tu liecies gaužām tīkams!

43
Ir tāds dabas jociņš, ka spēja just vai nejust rūgtu garšu Briseles kāpostos ir iedzimstoša un piemīt tikai daļai cilvēku. Protams, to uzzināju kādu laiciņu pēc tam, kad ar pāris draugiem un pat ģimenes locekļiem biju par šo tēmu izstrīdējusies. Pilnai jautrībai, vismaz daži no tiem, kam šie kāpostiņi liekas rūgti, tomēr tos labprāt patērē vai dažos kontekstos piecieš, un otrādi. Tad nu varētu ievākt statistiku, kāda ir šo iespēju izplatība miglā.

44
Ctulhu vakar Brīnumam stingri norādīja, ka viņam labpatiktos, ja šāda tēma taptu pārtraukta. Tad nu nolēmu ielikt aptauju, lai noskaidrotu, ko pārējie domā.

45
Nu, jautrības pēc varētu ievākt statistiku :)

Lappuses: 1 2 [3] 4 5 6