Migla

Pasaules uzskati => Kristietība => Tēmu iesāka: Jona Februāris 22, 2016

Virsraksts: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 22, 2016
iepazīsim mazliet tuvāk, ko tad īsti pārstāv mums zināmā jehoviešu komsomolka...
līdz šim nez kāpēc par bīstamākām tikušas atzītas acīmredzmi destruktīvās sektas, tās ar uzkrītoši rupjajām metodēm, klajām perversijām, pašnāvībām utml. , no kurām jebkurš normāls laidīsies jau pa gabalu.
manuprāt, ilgtermiņā, tautām un valstīm kopumā, visbīstamākās ir tieši šitās, ar sprogainiem jēru kažokiem garderobē.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 22, 2016
“Jehovas liecinieki”.
Sekta radusies 1872.g., atšķeļoties no 7.dienas adventistiem. Neatzīst Jēzus Kristus dievišķo būtību, Svēto Garu kā atsevišķu Personu un Trīsvienību. Uzskata, ka Dieva vienīgais vārds ir Jehova, glābšanas idejās tiek uzsvērta Dieva vārda pareiza izruna, ko viņi, Jehovas liecinieki, esot pareizi atšifrējuši no Vecās Derības. Sektas izveidotāji Ruterfords un Rasels daudzkārt pareģojuši pasaules galu: 1877., 1889., 1894., 1904., 1914., 1915., 1917., 1920., 1931., 1939., 1940., 1941., 1946., 1955., 1966., 1969., 1975., 1980.  g., kas vien pierāda maldu garu darbību, kas vada sektu. Bībelē ir teikts: katrs, kas pravieto un viņa pravietojums nepiepildās, ir viltus pravietis. Rasels nekad nav mācījies augstākajās mācību iestādēs un bija pilnīgi nezinošs Bībeles oriģinālvalodās – senebreju un grieķu. Tā kā Jehovas liecinieku teoloģiskās aplamības ir apgāžamas ar jebkuru labu Bībeles tulkojumu, sekta izdeva savu Bībeles tulkojumu, kurā neskaitāmi panti ir rupji sagrozīti, lai atbilstu doktrīnai. Tulkošanas komisija, izņemot vienu tās locekli, nepārvaldīja Bībeles valodas, bet tas pats vienīgais ebreju valodu bija apguvis pašmācības ceļā.  Jehovas liecinieki saviem sekotājiem aizliedz pārliet asinis (skandalozais gadījums - Rīgā nomira kāda sektantu meitene – vecāki kategoriski aizliedza izdarīt asins pārliešanu), svinēt dzimšanas dienas, svētkus (arī Ziemsvētkus, Lieldienas u.c. Baznīcas gada dienas), spēlēt piem., dambreti, šahu un piedalīties sabiedriskajā dzīvē. Pēc ASV vēstniecības spiediena reģistrēta kā reliģiska organizācija 1998.g.  Bīstamība: sekta sūta savus sekotājus misijas darbā, uzmācīgi un uzbāzīgi sludina savas maldu mācības, pārkāpj dzīves vietas neaizskaramību, ko garantē likumi.
http://www.kuldigas.lelb.lv/?ct=teologija&fu=read&id=10&start=1
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 22, 2016
ja vēl kāds nesaprata - tā NAV kristietība, nekādā gadījumā un ij ne tuvu tai!
tā ir aizokeāna "labdaru" speciāli radīta sekta kristietības graušanai (īpaši postpadomju telpā),
kam ar kristietību sakars ne lielāks kā atkusušam suņa sūdam ar pavasari.

nu, lūk, Papucs, ja tevī vel nav zudis pētnieka gars ;)  astras melu čupas vietā drīzāk būtu vērts izpētīt, kādā gan veidā šīm liberastu atraugām tik gludi izdevies ieperināties Latvijā? es jau saprotu, mūsu politikāņi apkceptēs pilnīgi visu, ko paģērēs USraēla, nu bet baznīca?! ir vispār bijis kāds nopietns, kāds pa īstam DZIRDAMS protests no viņu puses?
ja nē, tad tā ir visīstākā Kunga nodevība no baznīcas puses.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 22, 2016
(https://i.ytimg.com/vi/E5ZZgdEm8pE/hqdefault.jpg)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 22, 2016
Atvēliet 25 minūtes tam,lai iepazītu patieso viedokli par Jehovas lieciniekiem ,lai kliedētu visus iepriekšminētos nepatiesos viedokļus par viņiem.


www.natribu.org
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 22, 2016
Atvēliet 25 minūtes tam,lai iepazītu

Atvēlēju 25 minūtes tam, lai iepazītu

Citāts
patieso viedokli par Jehovas lieciniekiem

Šeit ir loģikas kļūda.
Nevis patieso viedokli, bet Jehovas liecinieku reklāmviedokli par Jehovas lieciniekiem.
Tas pat droši vien nav Jehovas liecinieku vadoņu viedoklis bet propaganda.


Citāts
lai kliedētu visus iepriekšminētos nepatiesos viedokļus par viņiem.

1. Iepriekšminētie nebija gluži nepatiesi, bet dažos neapgāžamos faktos balstīti.
2. Šī filma, protams, pilnīgi neko nekliedēja.Kopsavilkums.
Man pret Jehovas lieciniekiem kā ierindas biedriem ir tieši tāda pati attieksme kā pret delperiešiem, kā pret luterāņiem/katoļiem/pareizticīgajiem.
Resp., ja viņi ikdienā tiešām neveic nekādus sātaniskus rituālus, bet no sirds godā Dievu Tēvu - visa redzamā un neredzamā Radītāju, tad lai jau dzīvo.

Jautājums konkrēti Jehovas liecinieku sakarā ir nedaudz cits - Vai tiešām vārds "Jehova" ir Dieva Tēva Radītāja vārds?
Vai tā nav kāda sātaniski zaimojoša izruna?
Par/pret šo nekādus dajebkādus citus pētījumus neesmu redzējis (Jehoviešu pētījumi automātiski neskaitās derīgi).
Cik šis ir nopietni ņemams - nezinu: https://ahayahyashiyaisraelitesunite.wordpress.com/most-high-christ-true-names/jehovah-satan/
 (resp., Abrahāms nezināja Dieva vārdu, tāpēc atsauce uz Ābrahāmu kā Jehovas liecinieku ir izdomājums).

Salīdzinājumam - ir ļoti daudz pētījumu par "mēlēs runāšanu", kur liecinieki apgalvo, ka "kristiešu dievkalpojumā" sākumā skaidrā valodā dzirdējuši, kā tiek piesaukts Jēzus Kristus, bet pēc tam "mēlēs" (kādā no lieciniekiem zināmā pasaules valodas dialektā) tiek pielūgts un slavēts sātans.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 22, 2016
Vārdu sakot - atslēga man šķiet ir atbildē uz jautājumu, vai "Jehova" ir sātana vārds.
Pārējam nav izšķirošas nozīmes.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 22, 2016
Agrāk cilvēki zināja un lietoja Dieva vārdu ,piemēram

www.natribu.org (http://www.youtube.com/watch?v=IExND9od0K0)

Un Bībeles pētnieku viedoklis nav izdomājums,bet gan dziļi izpētīts  fakts


www.natribu.org
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 23, 2016
Vārdu sakot - atslēga man šķiet ir atbildē uz jautājumu, vai "Jehova" ir sātana vārds.
Pārējam nav izšķirošas nozīmes./c./

Šorīt apskatījos ytubā blakus esošos video un tad nezinātājs tik tiešām var sākt domāt,ka vārdā Jahve tiek saukts Sātans.
Tas ir milzīgs pārpratums,jo Bībele vēsta,ka patreiz pār pasauli nevalda ne Jahve,ne Jēzus Kristus.
Patreizējais 'šīs pasaules valdnieks " ir Sātans un viņu Bībelē sauc par Belcebulu.

Ne velti tika speciāli izveidota Bībeles pētnieku grupa,lai izpētītu,kas Bībelē ir slēpjams tāds,ko baznīctēvi negrib,lai uzzina visa pasaule.Viduslaikos ,ja kāds Bībelē saprata to,kas ir kas un sāka sludināt,to tūlīt pat apklusināja sadedzinot vai pakarot.Ja nebūtu slēpjams,kāpēc tāda vardarbība ?
Bībele tiek pētīta pamatīgi un kā tur pravietots,tad tik tiešam "atziņas vairojas",jo šīs pētīšanas rezultātā nāk gaismā tas,ka patiesais Dievs un visa Radītājs ir Jahve,ko pat mūsdienās Vatikāns cenšas turēt slepenībā,izdodot oficiālu aizliegumu ,visiem saviem priesteriem pasaulē, sprediķos nelietot Dieva vāru un tā tetragrammu.
Baidīties ir iemesls,jo tad sabrūk gadu simtiem spodrinātā Trīsvienības mācība ,un mācība par dvēseles nemirstību,kuras vārdā tika nogalināti tūkstoši,jo dvēseles šie "labdari" pacentās atbrīvot no grēcīgajām miesām,kuras tika nežēlīgi spīdzinātas.
Kas no tā izriet,spriediet paši !

Man patīk,ka daži priesteri šad tad atļaujas pārkāpt šo robežu un interneta telpā klejo divi video,kur katoļu priesteri pēc savu sprediķu oficiālās daļas,neoficiālā gaisotnē tomēr slavē Jahvi.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 23, 2016
Es laikam tomēr pagaidām atturēšos, kamēr nebūšu pilnībā izpētījis šo aizraujošo materiālu (visu lapu):
https://ahayahyashiyaisraelitesunite.wordpress.com/most-high-christ-true-names/topic-understanding-on-the-true-name-of-the-creatorgodheavenly-fatherthe-most-high/

Citāts:

I AM THAT I AM = אהיה אשׁר אהיה
I AM = אהיה
So if we look at the Assyrian Hebrew alphabet from the picture at the top we can get and see exactly what the Most High GOD’s name is and how it is pronounced in the Hebrew tongue.

א = AH
ה = HA
י = YA

ה = H (in the Hebrew language the last letter of a word is silent and this is why we only have an “H” here, so it would not end in HA but just an H)

So the Most High GOD’s name in Hebrew would be spelled אהיה pronounced AH-HA-YA-H which is AHAYAH!

"Yahuwa, Yahawah, Yahovah, Jehovah, Yahweh, Yah, Jah etc. all came from YHWH which goes back to worshipping Satan. It’s another way they tricked our people into worshipping satan the devil."

"Also I’m not the only one that uses the correct names for the Most High Power as AHAYAH and his Son Christ as Yashiya/Yashaya, they are others out there that do."Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 23, 2016
Runājot par Dieva Jahves personvārdu,tad kā sanāk ?Katoļi par Dievu agrīnajos viduslaikos iecēla sev Jēzu Kristu,atmetot Jahvi Jēzus Tēvu.Tātad,kā nu lai saprot,kas tas Jahve ir,ja baznīckungi par Dievu pasludina Jēzu Kristu un Jahvem līdz ar to zūd visa nozīme kā visuvarenajam Radītajam.Tad vēl neprasme izskaidrot to,kāpēc Jahve VD ir rīkojies tā un ne citādi.Visu pasaulē notiekošo ļaunumu izskaidrojot ar to,ka tāda ,lūk,ir Dieva griba.Arī ļaundarus Viņš mocīs ugunī mūžīgi.Nu nekā citādi jau neatliek domāt,ka nevien  cits jau tad tāds nav kā vienīgi Sātans.

Rūpīga Bībeles izpēte atklāj pavisam citu ainu.Drīz pēc apustuļu nāves varu draudzē pakāpeniski pārņēma atkritēji. Viņi ”runāja ačgārnības, lai aizrautu mācekļus sev līdz”. (Apustuļu darbi 20:29, 30.) Tāpēc daudzi kristieši ”atkrita no ticības” un ”piegriezās pasakām”. (1. Timotejam 4:1—3; 2. Timotejam 4:3, 4.)

Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 23, 2016
Bet nu jāatzīst, ka jehoviešu variantā, salīdzinot ar citiem kas balstās uz VD . JD, Dievs sanāk ļoti pat ok - jo nevienu mūžīgi nemoca, un dod neticīgajiem / citticīgajiem vēl labu iespēju pēc augšāmcelšanas.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 23, 2016
Vai Vecajā Derībā Dievs ir tik ļauns,kā varētu  izskatīties pirmajā acu mirklī ,bez dziļāka skatījuma ?

http://www.youtube.com/watch?v=d6sIK4Ic_3s
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 23, 2016
EzītisMiglā
Citāts
salīdzinot ar citiem
Problēma tajā, ka nav jēgas vienkārši kaut ko tāpat vien salīdzināt.
Vienīgā jēga ir sasniegt un pārkāpt Patiesības slieksni - to robežu, kad Tu pēc nosvēršanas vairs netiksi atzīts par vieglu.

Tālāk, protams, var un vajag pilnveidoties, bet galvenais ir iepriekšējais.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
Papucs
Citāts
Man pret Jehovas lieciniekiem kā ierindas biedriem ir tieši tāda pati attieksme kā pret delperiešiem, kā pret luterāņiem/katoļiem/pareizticīgajiem.
Resp., ja viņi ikdienā tiešām neveic nekādus sātaniskus rituālus, bet no sirds godā Dievu Tēvu - visa redzamā un neredzamā Radītāju, tad lai jau dzīvo.
a kas šiem dzīvot liedz :) protams, muļķiem tiesas dienā būs sava mēraukla, kamēr viņu idejiskajiem tēviem - pilnigi cita. bet diemžel, šeit šī ierindas biedre jau neko citu nemaz nedara kā peisto SAGROZĪTU VĀRDU. nevjag nemaz rituālus, lai godam būtu pakalpots ragainajam.
saki, priekš kam tas būtu vajadzīgs, ja šodien katram brīvi pieejama oriģinālā Bībele? lai jau apriori jauktu galvas varbūtējiem kristietības interesentiem? abet tādā gadījumā:
8 ... bezdievis gan nomirs savā noziegumā, bet viņa asinis Es atprasīšu no tavas rokas.
/Ec.33/
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 23, 2016
Papucs
Citāts
nav jēgas vienkārši kaut ko tāpat vien salīdzināt.
Nav jēgas, ja piekrīti kādai vienai versijai.
Taču, ja vērtē tās no malas, tad ir savādāk...
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
EzītisMiglā
Citāts
jehoviešu variantā, salīdzinot ar citiem kas balstās uz VD . JD, Dievs sanāk ļoti pat ok - jo nevienu mūžīgi nemoca, un dod neticīgajiem / citticīgajiem vēl labu iespēju pēc augšāmcelšanas.
protams, ka ļoti pat ok - ar kaut ko taču sekotāji jāiebaro, ar smagu atbildību par saviem nodarījumiem iekārdināt kudī grūtāk. Bībeles pētnieki... ak tu vaimandieniņ  ::)  kā tu domā, kāpēc astra neliek linkus uz saviem citātiem? tak jau tāpēc ka TĀDAS BĪBELES NEMAZ NAV. ir pašas sektas rediģēts savārstījums, kur (lielākai ticamībai/ modrības iemidzināšanai) šad tad iemaisīti Oriģināla fragmenti.
un vēl jo lielākai ticamībai tiek nemitīgi akcentēti tradicionālo konfesiju grēki (kādi protams, arī ir), bet pa to laiku - naski vien noārdīti Pamatu Pamati - Trīsvienība, Jēzus Kristus dievišķība u.c. iedomājies vien to sviestu - tā ka Kristus šiem neesot Dievs, tad iznāk, ka Absolūts Savas pilnvaras atdevis kādam no radītajiem, tb - Paša reiz radītam pīslim!
35 Tēvs mīl Dēlu un visu ir nodevis Viņa rokā.
/Jņ.3/
22 Jo Tēvs vairs nespriež tiesu ne par vienu, bet visu tiesu ir nodevis Dēlam
/Jņ.5/
nudien nav jābut teologam, lai atkostu tik rupju manipulāciju. spekulēts acīmredzami uz to ka vairums tantuku jau paši nepētīs.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 23, 2016

Taču, ja vērtē tās no malas, tad ir savādāk...

Tieši par to arī runa - vērtēt no malas nav vispār nekādas jēgas.
Tā ir nekas vairāk par rotaļu pašam ar sevi.
Protams, aiz garlaicības ar to drīkst nodarboties.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 23, 2016
Papucs
Tad vispār vērtēt nav nekādas jēgas, ne no malas, ne no iekšpuses?
Visas reliģijas vienādas, gan tās, kas prasa upurēt cilvēkus, sadedzinot tos vara vērsī, gan arī kāda tur new-age visatļautības "mēs te tikai mācamies..." ideoloģija?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 23, 2016
8 ... bezdievis gan nomirs savā noziegumā, bet viņa asinis Es atprasīšu no tavas rokas.
/Ec.33//c./

Ja,ja !!!Tā kā nomira visi inkvizitori un krustu karu iniciatori,bet asinis Dievs atpasīs no visiem tiem,kas šos noziegumus attaisno ,ka tie tika pastrādāti it kā  Dieva vārdā,lai gan Salamana pamācību 1.nodaļa,it sevišķi 10,11.panti māca tādās vardarbībās vispār neiesaistīties,kur vēl attaisnot tīšus slepkavniekus .
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
Papucs
Citāts
Protams, aiz garlaicības ar to drīkst nodarboties.
vo vo... uz veselību jums abiem ar EM :D  bet vai es drīkstētu palūgt izlidināt šo ilumniatu podsķilku no manām tēmām? esmu ar viņu nopūlējusies vairākus gadus delfos un beidzot pa īstam apjēgusi šo:
10 Cilvēku, kas turas pie maldu mācības, vienreiz un otrreiz pamācījis, noraidi,
11 zinādams, ka tāds ir samaitāts un grēkodams pats sevi notiesā.
/Tit.3/
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 23, 2016
Staar

Citāts
asinis Dievs atpasīs no visiem tiem,kas šos noziegumus attaisno ,ka tie tika pastrādāti it kā  Dieva vārdā
nupat tu teici, ka ar na'vi visi grēki norakstās.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 23, 2016

Tad vispār vērtēt nav nekādas jēgas, ne no malas, ne no iekšpuses?

Es taču iepriekš teicu: Vienīgā jēga ir sasniegt un pārkāpt Patiesības slieksni

Ja tas ir pārkāpts, tad Tālāk, protams, var un vajag pilnveidoties ietvaros var sākt izvērtēt, ko nu katrs uzskata par nepieciešamu savai tālākai izaugsmei.
Bet tikai pēc tam, kad ir izpildījies pirmais.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 23, 2016
Papucs
Citāts
Vienīgā jēga ir sasniegt un pārkāpt Patiesības slieksni
un kā to dara?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: replika Februāris 23, 2016
Tieši par to arī runa - vērtēt no malas nav vispār nekādas jēgas.

Papuc, vērtēt citus, pašam esot iekšā tikai vienā no daudzajām mācībām, lūk, no tā gan tiešām nav nekādas jēgas.
Vērtēt no malas, paliekot neitrālam, ir lielāka jēga.
Bet patiešām īsti jēdzīgi kaut ko var novērtēt tikai tas, kurš pats bijis dziļi iekšā visās mācībās.

Vai šeit miglā kāds tāds ir?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
replika
tas nemaz nav praktiski iespējams, priekš tam šīs Zemes dzīves būtu daudz par maz :)  bet vispār interesanti - pēc kādām pazīmēm jūs, kas, kā saprotu, neparstāvat nevienu reliģiju (EM, replika) vispār vērtējiet tekstus, kas pretendē uz svētumu/dievišķumu? 
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 23, 2016
Jona
Citāts
pēc kādām pazīmēm jūs, kas, kā saprotu, neparstāvat nevienu reliģiju (EM, replika) vispār vērtējiet tekstus, kas pretendē uz svētumu/dievišķumu? 
1. Pēc "humānisma llīmeņa", piemēram, tumba-jumba cilvēkēdāju teksti tiek zemāk vērtēti nekā , kaut vai, mūsdienu kristietība
2. Pēc saturīguma, lai nebūtu kliedzošu loģisko pretrunu tekstā
3. Pēc pārbaudāmības, ja runā pretī 100% drošiem faktiem, piem, Olimpa kalnā nekādi dievi nedzīvo.
4. Pēc pārbaudāmības, ja tur ir minēti kādi fakti, kas ir vēsturiski pareizi. Šis gan ir vājš punkts, tikai tāds "bonuss".

No otras puses, iespējams, ka tekstus tiešām nevajadzētu vērtēt, jo katrs no tiem ir paredzēts savai publikai.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Meistars Goda Februāris 23, 2016
replika
tas nemaz nav praktiski iespējams, priekš tam šīs Zemes dzīves būtu daudz par maz :)  bet vispār interesanti - pēc kādām pazīmēm jūs, kas, kā saprotu, neparstāvat nevienu reliģiju (EM, replika) vispār vērtējiet tekstus, kas pretendē uz svētumu/dievišķumu? 


Nu es vērtēju to dīvaino jēdzienu "dievišķums" pēc teksta, ja kāds nāk ar tekstu un apgalvo, ka tas esot dievišķs teksts.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 23, 2016
Citāts
patiešām īsti jēdzīgi kaut ko var novērtēt tikai tas, kurš pats bijis dziļi iekšā visās mācībās.
Bet tad ar ar nosacījumu, ka nav pieķēries pēdējai mācībai kā vienīgi pareizajai :)

Bet - bija tāds - Ramakrišna - esot praktizējis vairākas mācības, un atzinis tās visas par derīgām.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 23, 2016
Sri Ramakrishna not only practiced the different paths of Hinduism, he became the first spiritual sage in history to follow the paths of other religions, such as Christianity and Islam, in faithful compliance with their respective creeds and disciplines. Following different religious paths, Sri Ramakrishna again and again reached the same goal, and so he declared: “As many faiths, so many paths.”
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
EzītisMiglā
diemžēl, ar pirmajiem diviem punktiem tā ir kā ir - īsteni Svētie Raksti vienmēr bijuši daļēja mīkla vairumam (kas vēl līdz tiem nav izauguši) un tāpat mēs nespējam saprast, kā gan Dievs (lai kā viņu katrs ari nesauktu) var pieļaut tik lielas, pagalam nehumānas ciešanas fiziskajā plānā, tā ka... :/
visvienkāršāk un katram pieejamā, drošticamā veidā varam vērtēt pēc augļiem, pēc saskaņas ar sirdsapziņu. piem., mani (ja es nebūtu kristiete, bet kādā citā religijā), mani papilnam apmierinātu anonīmās kristietes statuss :)
http://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2685.0
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
Meistars Goda
Citāts
es vērtēju to dīvaino jēdzienu "dievišķums" pēc teksta, ja kāds nāk ar tekstu un apgalvo, ka tas esot dievišķs teksts.
un ja pie tevis atnāk DIVI tādi, tikai katrs ar savu, atšķirīgu variantu?  pie tam katrs bļaudams ka tieši viņš tas pareizais :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 23, 2016
Jona
Citāts
visvienkāršāk un katram pieejamā, drošticamā veidā varam vērtēt pēc augļiem, pēc saskaņas ar sirdsapziņu
Jā, tas arī der, vērtēt pēc tā, kādi ir mācības sekotāji.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
EzītisMiglā
Citāts
Jā, tas arī der, vērtēt pēc tā, kādi ir mācības sekotāji.
ar būtisku piebildi - kādi ir labākie, godīgākie sekotāji. īpaši lielās reliģijās neizbēgami būs piesmērējušies lērums visvisādu, un pēc tiem vērtēt Mācību būtu liela kļūda.
Citāts
Bet - bija tāds - Ramakrišna - esot praktizējis vairākas mācības, un atzinis tās visas par derīgām.
ari pareizi, tas vistiešākajā veidā sasaucas ar anonīmajiem kristiešiem (īpaši sk. Mātes Terēzes atziņu).

tā vispār ir aksioma - pa īstam augsti garīgi cilvēki sapratīsies, lai vai kādas reliģijas viņi ari nepārstāvētu. Jānis Pāvils II to labi pierādīja Asīzes tikšanos laikā.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Meistars Goda Februāris 23, 2016
Meistars Goda
Citāts
es vērtēju to dīvaino jēdzienu "dievišķums" pēc teksta, ja kāds nāk ar tekstu un apgalvo, ka tas esot dievišķs teksts.
un ja pie tevis atnāk DIVI tādi, tikai katrs ar savu, atšķirīgu variantu?  pie tam katrs bļaudams ka tieši viņš tas pareizais :)

Katram savs dievišķums :) Pieņemams variants ir Einšteins, kurš savu dievišķuma variantu saskatīja fizikas formulās. Tās gan stipri atšķiras no citiem tekstiem, attiecībā pret cilvēkiem formulas neko nepaģēr un nesola.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
Meistars Goda
nu ja, zinātnieks, lai cik izcils, uz dievišķumu vārda pilnā nozīmē tomēr nevar pretendēt, vismaz ne Mācības ziņā. ja kāds pretendē uz pravietiskumu, viņam tas arī attiecīgi jāpierāda - tas ir ĻOTI nopietni
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=339831&t=339831
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Meistars Goda Februāris 23, 2016
Meistars Goda
nu ja, zinātnieks, lai cik izcils, uz dievišķumu vārda pilnā nozīmē tomēr nevar pretendēt, vismaz ne Mācības ziņā. ja kāds pretendē uz pravietiskumu, viņam tas arī attiecīgi jāpierāda - tas ir ĻOTI nopietni
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=339831&t=339831

Nu bet Einšteina pravietojumi taču piepildījušies pilnīgi izcili :D
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 23, 2016

Nu bet Einšteina pravietojumi taču piepildījušies pilnīgi izcili :D

Kuri, tieši?
Es lasu zinātniekus, kuri apgalvo, ka neviens Einšteina pravietojums nav piepildījies :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 23, 2016
Jona
Citāts
tā vispār ir aksioma - pa īstam augsti garīgi cilvēki sapratīsies, lai vai kādas reliģijas viņi ari nepārstāvētu.
Ir tāda līdzība, kur cilv;eki no dažādām pusēm kāpj tai pašā kalnā, un jo augstāk tikuši, jo vairāk apjēdz, ka citi kāpj turpat.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Meistars Goda Februāris 23, 2016

Nu bet Einšteina pravietojumi taču piepildījušies pilnīgi izcili :D

Kuri, tieši?
Es lasu zinātniekus, kuri apgalvo, ka neviens Einšteina pravietojums nav piepildījies :)

Gaisma ir gan viļņi gan daļiņas reizē, gravitācija ietekmē gaismas izplatīšanos un citi.
Protams arī nesen novērotie gravitācijas viļņi.

Bet tiem tavējiem zinātniekiem - vai tiem ir kāds piepildijies paredzējums?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
EzītisMiglā
Citāts
Ir tāda līdzība, kur cilv;eki no dažādām pusēm kāpj tai pašā kalnā, un jo augstāk tikuši, jo vairāk apjēdz, ka citi kāpj turpat.
tieši tā. jo pamata noteikumi (jeb bauslība) ir  vieni un tie paši. jebkurš cilvēks jebkurā reliģijā, kristietis vai muslims vai pat neticīgs, tiek apgaismots/vests patiesībā vienā vienīgā veidā - no sava paša gara un pie viena un tā paša nosacījuma - mazāk grēku, vairāk patiesības.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
jā, citticīgie vel ilgi var nepazīt Dievu kā Personu, bet ja savā ikdienā viņi pakļausies sava gara vadībai, tad tikai laika jautājums.
man patiešām ir gluži vienalga, ka piem., budists tikpat labi varētu saukt mani par anonimo budisti - kas man no tā mainās? visi labas gribas cilvēki tikpat kādreiz satiksies TUR, kā to drosmīgi iemeta sejā Vatikāna farizejiem pāvests Francis :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: replika Februāris 23, 2016
replika
tas nemaz nav praktiski iespējams, priekš tam šīs Zemes dzīves būtu daudz par maz :)  bet vispār interesanti - pēc kādām pazīmēm jūs, kas, kā saprotu, neparstāvat nevienu reliģiju (EM, replika) vispār vērtējiet tekstus, kas pretendē uz svētumu/dievišķumu?

Es, protams, rakstīdams iepriekšējo postu par būšanu iekšā visās mācībās, netiku domājis dažādu reliģiju daudzās apakškonfesijas, nemaz jau nerunājot par neskaitāmajiem to vēl sīkākajiem atzarojumiem, sektām u.c. margināliem grupējumiem. Tad tiešām viena cilvēka dzīves daudz par maz.
Domātas bija vienīgi t.s. "lielās" reliģijas, jeb, vispārīgāk izsakoties "garīgās mācības", dažas no kurām, iespējams, formāli pat nevarētu dēvēt par reliģijām.

Katrai no tām ir savs "svēto" tekstu kanons, kas, protams, tiek attiecīgo adeptu sludināts kā vienīgais un patiesais Dieva vārds.
Taču! Nedz uz Bībeles, nedz Korāna, nedz Vēdām, Avestas vai Upanišadas nav atrodams autentisks Dieva paraksts un zīmogs. Uz tiem ir tikai un vienīgi cilvēku pirkstu nospiedumi. Līdz ar to šo tekstu "dievišķums" ir uztverams vienīgi tad, ja tu jau a priori tos par tādiem pieņem. Nekritiski.
Vai arī piemiedzot acis uz pamanītajiem erroriem un ļaujoties sludinātājiem, teologiem un citiem rakstu "zinātājiem" aizžūžot ausis ar tekstu "pareizajiem" skaidrojumiem.

Īstajam, neviltotajam Dieva vārdam būtu jābūt (tieši neitrālu vērotāju un tādu cilvēku, kuri iedziļinājušies visos lielāko reliģiju svētajos rakstos, skatījumā) tik ļoti atšķirīgam un acīmredzami pārākam (uzvarošam) pār visiem citiem tekstiem, ka nevienam nevajadzētu rasties ne mazākajām šaubām par to, kurš teksts patiesi nāk no Dieva, bet kuri no grēcīgajiem cilvēkiem.
Jo Dievs taču savu domu izteiktu tā, lai cilvēkam nenāktos meklēt visādu tulkotāju, skaidrotāju un interpretētāju (par kuru saprašanu, godprātību un objektivitāti nekad nevari būt pilnīgi pārliecināts) palīdzību.
Vai ne tā?

Vai arī tūlīt man tiks paskaidrots, ka tikai pēc tam, kad būšu pieņēmis Jēzu Kristu (Jehovu/Allahu/Ahuru Mazdu/Krišnu utt.) par savu glābēju.....tikai tad es šai dzīvē, šai pasaulē sākšu kaut ko saprast?

P.S.
Neesmu ateists.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 23, 2016
replika
tas Īstais neviltotais Dieva vārds tāds arī ir - pārāks par visām iegribām, ne ar ko nesajaucams. ikdienā to mēdzam saukt par sirdsapziņu:
2 Jūs esat mūsu vēstule, rakstīta mūsu sirdīs, saprotama un lasāma visiem cilvēkiem.
3 ... rakstīta ne ar tinti, bet ar dzīvā Dieva Garu, ne uz akmens, bet uz sirds plāksnēm.
/2.Kor.3/
tas jau tas labākais, ka principā varam iztikt bez jebkādiem rakstiem, tulkotājiem un skaidrotājiem. problēmas sākas, kad brīvā griba sakāpj galvā/sāk konfliktēt ar šo gara balsi - tur jau arī visa Zemes skolas jēga - piedzīvot kārdinājumus, uzveikt tos un pieaugt garā.
Kaina laikā nebija vēl nekāda rakstīta likuma, Mozus pat vēl dzimis nebija, bet kā tad Dievs drīkstēja no viņa atprasīt par sastrādāto, uz kāda pamata? un uz kāda pamata Kains spēja atzīt savu lielo vainu?
tāpēc jau arī tu (nebūdams ateists bet arī nevienas reliģijas adepts) to saproti tikpat labi kā es - nav taču labi melot, zagt un nodot, vai ne.

par pārējo - kāpec tomer tik daudz reliģiju ar it kā atšķirīgiem vestījuemiem - tam ir sava gara priekšvēsture, iesākta jau debesīs, vel ilgi pirms šīs Zemes dzīves. negribas pārāk tajā visā ieslīgt, tad ir, kaut minimāli, bet jāpārzin t.s. nākamās lietas jeb šodienas atklāsmes.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Gnidrologs Februāris 23, 2016
Reliģiju ir daudz, jo katra no tām domāta, lai paustu dievišķo caur attiecīgās kultūras prizmu. Abrahamiskās reliģijas nestrādā Tālajos Austrumos, tā pat kā mūsu pusē cilvēkiem būs grūti slēgt derības ar Dievu, saprotot mūžīgo dao vai dharmu. Kā analoģijā ar kalnā kāpējiem. Viena kalna puse varbūt ir sniegota un pauguraina, cita klinšaina, vēl cita lēzena, bet ledaina. Katram kāpējam optimāla kāpšanai tikai viena.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 23, 2016
Runājot par tām tūkstošiem reliģiju,tad Jēzus paskaidroja,ka  pie Dieva Jahves ved tikai viena,nevis visas tūkstošās.
 Lūk, ko Jēzus reiz sacīja: ”Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība. Neviens nevar nonākt pie Tēva citādi kā vien caur mani.” (Jāņa 14:6.)

Tātad,ne caur Budu,ne Krišnu,ne Muhammedu,ne Delperu,ne Vasulu,ne māti Terēzi,pat ne caur māti Mariju nē.
Tikai un vienīgi caur Jēzu,jo viņš ir mūžīgi dzīvs debesīs,lai aizstāvētu cilvēkus Dieva priekšā,kā paša Jahves iecelts  agstais priesteris. Par viņu Bībelē  ir teikts: ”Šim(Jēzum), tāpēc ka viņš paliek mūžīgi, priesteŗa amats ir neiznīcīgs. Tādēļ arī viņš var uz visiem laikiem izglābt tos, kas caur viņu nāk pie Dieva, vienmēr dzīvs būdams, lai tos aizstāvētu.” (Ebrejiem 7:24, 25.)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Gnidrologs Februāris 23, 2016
Nav nekādi ''tūkstoši''. Derētu mazliet izglītoties kultūras vēsturē.
Btw, tev nav pielecis, ka lieki tērē šeit laiku?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 23, 2016
Nu jā !. Skaidri redzams,kā arī mūsdienās  piepildās pravieša Jesajas vārdi, ko tas teicis: ”Kungs, kas ir ticējis mūsu vēstij?”” (Jāņa 12:37, 38; Jesajas 53:1.)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 24, 2016
 Dieva vārda Jahve saīsinātā forma ir Jah, un tā ir ietverta daudzos personvārdos, kas minēti kristiešu Grieķu rakstos, kā arī izsaucienā ”Aleluja!”, kas nozīmē ”Slavējiet Jah!”. (Atklāsmes 19:1, 3, 4, 6.)

Noklausieties,jums arī patiks,kā katoļu priesteris slavē Dievu Jahvi,neskatoties uz to,ka Vatikāns  ir aizliedzis to darīt.

https://www.youtube.com/watch?v=XSXi7mwk3q0<\/a<\/a>
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: replika Februāris 24, 2016

 Lūk, ko Jēzus reiz sacīja: ”Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība. Neviens nevar nonākt pie Tēva citādi kā vien caur mani.” (Jāņa 14:6.)
Tātad,ne caur Budu,ne Krišnu,ne Muhammedu,ne Delperu,ne Vasulu,ne māti Terēzi,pat ne caur māti Mariju nē.


Klau, te nav bērnudārzs, lai varētu kaut ko pierādīt apgalvojot: šitajā grāmatā viss ir absolūta patiesība tāpēc, ka tajā stāv rakstīts, ka tieši šeitan un tikai šeitan ir vienīgā patiesība, bet visur citur rakstītais ir meli.

Visu citu reliģiju svētajos rakstos rakstītais ir aptuveni līdzīgs, proti - patiesību var atrast tikai pie mums, visi citi melo.

Tāpēc, tā kā Bībelē (tāpat kā visos pārējo reliģiju rakstos) nav autentiska, neapstrīdama Dieva autogrāfa, tad kristiešu pretenzijas apgalvojumi nav nekas vairāk par kristiešu pretenzijām un apgalvojumiem.

Un ir pilnīgi bezjēdzīgi kā pierādījumus savai taisnībai palīgā piesaukt šeit Bībeles pravietojumus un atklāsmes, jo tikpat biezā slānī savus pravietojumus un atklāsmes var piesaukt visu citu reliģiju adepti.
Ja tev ir bijusi sava personiskā tikšanās ar Dievu, bet man sava, tad kā tu vari man pierādīt, ka tavējā bija īstā un pareizā, bet manējā - neīstā un nepareizā.
Un apgalvojums, ka pravietojumu patiesumu vērtē pēc augļiem arī nerullē, jo tie augļi, kas tev saldi, man - rūgti, un otrādi.

Tāpēc labāk tiešām, kā citi tev jau teikuši, netērē šeit velti laiku (un telpu). Ar tādām smieklīgām, primitīvām metodēm nevienu uz savas taciņas neuzvedināsi.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 24, 2016
Staar
Citāts
pie Dieva Jahves ved tikai viena,nevis visas tūkstošās ... Tikai un vienīgi caur Jēzu,
Tad atkal atgriežamies pie tā paša:
A) pie Jahves nenonāca milzum daudz cilvēku, tik tāpēc vien, ka par viņu pat dzirdējuši nebija. Tas nav godīgi! Nevienlīdzīga attieksme pret cilvēkiem (protams, tikai tad, ja viņi iepriekš nav eksistējuši kādā citā veidā)
B) tāpat visi nonāk pie Jahves, jo pēc nāves visi grēki norakstās, un cilvēks satiek Jahvi vaigu vaigā un pārliecinās, kurš te biaj patiesais Dievs. Tikai tad - priekš kam Jēzus, ja jau galā visiem tāpat ?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016


Gaisma ir gan viļņi gan daļiņas reizē, gravitācija ietekmē gaismas izplatīšanos un citi.
Protams arī nesen novērotie gravitācijas viļņi.

Bet tiem tavējiem zinātniekiem - vai tiem ir kāds piepildijies paredzējums?

1. Tevis minētie ir "piepildījušies" tikai uz papīra.
Īstenībā viss novērotais ir pavisam kas cits.
Gravitācijas viļņi arī.

2.Maniem zinātniekiem ir 100% piepildījies paredzējums, ka komētas nav sasaluša ūdens un dubļu mikslis, bet gan cieta viela ar augstu elektrisko lādiņu.
To apstiprināja NASA eksperiments.
Jāpiebilst, ka NASA meklēja dubļus un ledu... :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
Staar
Citāts
pie Dieva Jahves ved tikai viena,nevis visas tūkstošās ... Tikai un vienīgi caur Jēzu,
Tad atkal atgriežamies pie tā paša:
A) pie Jahves nenonāca milzum daudz cilvēku, tik tāpēc vien, ka par viņu pat dzirdējuši nebija. 

Šito vietu par "caur Jēzu" nezin kāpēc praktiski neviens no kristiešiem neskaidro pilnā kontekstā.
Manuprāt šī vieta ir izšķirošā.

Saskaņā ar baznīcas mācību par Pestīšanu, pēc grēka ienākšanas pasaulē starp Dievu un cilvēkiem izveidojās nepārvarama aiza, tb, mēs vienā pusē, Dievs otrā.
Nu, tad lūk! "vienīgi caur Jēzu" nozīmē, ka Jēzus ir vienīgais tilts pār šo aizu.
Un visi visi, kuri nomiruši kopš pasaules radīšanas, pēc nāves stāv šajā pusē pie tilta.
Un visi, visi (pagāni, budisti, kristieši, krišnaīti, musulmaņi u.t.t.) aizu varēs šķērsot, ja vien vēlēsies.
Jo Jēzus caur savu Upuri ir vienīgais tilts pilnīgi visiem.


Tb, tie, kuri nomira neko par Jēzu nezinot, tāpat tagad stāv aizas malā un redz: "Ō, tilts - Jēzus!!!"
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 24, 2016
Un visi, visi (pagāni, budisti, kristieši, krišnaīti, musulmaņi u.t.t.) aizu varēs šķērsot, ja vien vēlēsies.
Jo Jēzus caur savu Upuri ir vienīgais tilts pinīgi visiem./c./

Tieši tā un tāpēc ir vajadzīga tā "muļķīgā" sludināśana ar individuālu pieeju katram cilvēkam,vai viņš budists,vai musulmanis u.tt.,jo cilvēku masas kā tādas kopā ņemot nav iespējams pārliecināt par šo vienīgo patiesību.
1.Korintiešiem.1:21Jo, kad pasaule ar savu gudrību Dievu Viņa gudrībā neatzina, tad Dievam labpatika izglābt ticīgos ar ģeķīgu sludināšanu.


Tb, tie, kuri nomira neko par Jēzu nezinot, tāpat tagad stāv aizas malā un redz: "Ō, tilts - Jēzus!!!"/c./

Jā,tie ir glābti,gan taisnie-tie,kuri pazina patieso Dievu,gan netaisnie-tie,kuri nepazina,izņemot vislielākos ļaundarus.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 24, 2016
Tā "ģeķīgā"(tā teikts Bībelē) sludināšana patiesībā attiecas uz tiem cilvēkiem,kas piedzīvos Armagedonu.Bībele vēsta,ka tie,kas tad ies bojā,netiks nekad  augšāmcelti.
Tajā dienā Dievs pasaudzēs tikai tos,kas ticībā piesauks Viņa vārdu.Tātad-Jahve .Tiem Dievs dod iespēju nemirt nekad,jo šie cilvēki veido Viņa tautu,kas Bībelē tiek saukta par GARĪGO BAZNĪCU,to kuru atnācis Dieva uzdevumā uz zemes,nodibināja Jēzus Kristus.

Redziet,kādu  viedokli pauž rūpīga Bībeles izpēte par Jēzus baznīcu jeb DRAUDZI ,pavisam pretēju tam,ko māca pasaules Baznīcas !
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Manuprāt šī vieta ir izšķirošā.
Nu, tad lūk! "vienīgi caur Jēzu" nozīmē, ka Jēzus ir vienīgais tilts pār šo aizu.
jeb - Durvis.  bet nē, visvairāk jauc citu ko - pestīšanu ar atgriešanos Valstībā. BET TAS NAV VIENS UN TAS PATS.
 
"Atgriezties Debesu Valstībā pēc dzīves pasaulēs jūs varēsiet tikai tad, kad būsiet izpildījuši Dieva Derību, būsiet mani atpazinuši un man klausījuši, un gara lielumu vairojuši desmitkārt. Tādas ir Dieva Derības pamatprasības."
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=339647&t=339647

Valstība ir augstākā Debesu pasaule, kur visi iesākumā tikām garā radīti, un vispirms tur tiks atkaluzņemti par nevainojamiem atzītie Dieva kalpi, jeb - jau atpirktie /tie 144 000 - Atkl.7/.
BET LĪDZ TAM vissvarīgākā mums visiem pārējiem ir PESTĪŠANA. un lūk, te tad arī noder visi citi šaurie ceļi, ko māca arīdzan citas reliģijas. ja tā nebūtu, tad Jānis Pāvils II nebūtu godbijīgi skūpstījis Korānu.
tieši šis moments ir visgrūtāk sagremojams taisnpieres kristiešiem. man atkal ir visgrūtāk saprast, kā vispār iespējams optumā ignorēt - Baznīcas katehismu,  izcilāko Baznīcas Svēto un vēl Praviešu teikto (sk. manu tēmu par anonīmajiem kristiešiem).
viss taču sen noskaidrots un izskaidrots.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
Jona

Nu Tu kaut ko samurgoji par tām "pasaulēm" un "valstībām".
Cilvēks dzīvo vienreiz un vienreiz mirst.

Pestīšana - Tilts (Durvis) ir nolikts.
Atgriešanās Debesu Valstībā - iespēja izmantot Tiltu/Durvis - ja kāds nevēlas, tad turpina dzīvi pēc nāves ellē.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
un tevī atkal ierunājās Pujatonka :D
es neko nemurgoju, es tikai uzticos Autoritātem, kas bibliski par tādām uzskatāmas. atsevisķu arogantu baznīckungu savtīgās pašacerētās idejas tur neietilpst :P
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
Jona

Es nupat mazliet palasījos iekš delpers.com - FUFLO!  Noteikti nav vērts uzticēties.
:)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Cilvēks dzīvo vienreiz un vienreiz mirst.
aha, tikai niansīte te tāda, ka gars (kas Dieva nodomā principā var tikt iemiesots tik daudz un bieži cik vien Viņam vajag) nav gluži sinonīms cilvēkam miesā. par Eliju/JKristītāju tas lasāms atklātā tekstā, tikai noņem Pujata brilles no acīm :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Es nupat mazliet palasījos iekš delpers.com - FUFLO!  Noteikti nav vērts uzticēties.
abet nesteidzies (kā viens zināms kantorītis jau pasteidzās un aptaisījās)... mazliet palasījos nekādi neskaitās bibliska pārbaude, arī uz tevi attiecas:
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=3448&rid=5
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 24, 2016
Izlasiet 1.Korintiešiem 1:9-13.Šajos pantos Pāvils skaidri norāda,ka neviens cits,kā vienīgi Jēzus Kristus ir tas "ceļš"," durvis","kāpnes",caur kuru ir atjaunojama saikne ar Dievu.Tā saikne,kuru pārrāva Ādams.

9 Dievs, kas jūs ir aicinājis vienotībā ar savu Dēlu Jēzu Kristu, mūsu Kungu, ir uzticams.
10 Es jūs mudinu, brāļi, mūsu Kunga Jēzus Kristus vārdā, lai jūs visi runātu saskanīgi un starp jums nebūtu šķelšanās, bet lai jūs būtu pilnīgi vienoti — vienprātīgi un vienās domās.
11 Jo Hloes piederīgie man par jums, mani brāļi, ir pavēstījuši, ka jūsu starpā esot ķildas.
12 Ar to es domāju, ka jūsu vidū runā: ”Es sekoju Pāvilam”, ”Es — Apollam”, ”Es — Kēfam”, ”Bet es — Kristum.”

13 Tad jau Kristus ir dalīts! Vai tad Pāvils jūsu dēļ ir piesists pie staba? Vai jūs esat kristīti Pāvila vārdā?

Te nu Pāvila vārdus var droši,bez sirdsapziņas pārmetumiem ,papildināt :"Vai tad jaunava Marija,Krišna,Muhammeds,Buda,Delpers,Vasula,u.c. ir jūsu dēļ piesisti pie staba...."?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016

 mazliet palasījos nekādi neskaitās bibliska pārbaude, arī uz tevi attiecas:

Pareizi. Mazliet palasoties, es paralēli pārbaudīju Bibliski, un tur rakstītais Biblisko pārbaudi neizturēja.
Man pietiek ar personisko pārbaudi, es Vatikāna lēmumus negaidu :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
gars (kas Dieva nodomā principā var tikt iemiesots tik daudz un bieži cik vien Viņam vajag) nav gluži sinonīms cilvēkam miesā

Tāds sīkums, ka cilvēks tika radīts pēc Dieva līdzības miesā.
Un gars vēl nav viss cilvēks.
Bībele nemitīgi uzsver, cik svarīga ir katra cilvēka individuālā miesa.
Apgalvojums, ka viens gars var tikt iemiesots dažādās miesās, ir tas pats, kas apgalvot, ka vienai miesai pēc vajadzības tiks nomainīti gari.

P.S.
Kurā vietā Tev ir problēmas ar Eliju/Kristītāju?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
"Vai tad jaunava Marija,Krišna,Muhammeds,Buda,Delpers,Vasula,u.c. ir jūsu dēļ piesisti pie staba...."?

Bet viņi jau arī nav tilts pār aizu atpakaļ pie Dieva.
Kur esmu ko tādu teicis?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 24, 2016
Vai tad jaunava Marija,Krišna,Muhammeds,Buda,Delpers,Vasula,u.c. ir jūsu dēļ piesisti pie staba...."?

Bet viņi jau arī nav tilts pār aizu atpakaļ pie Dieva.
Kur esmu ko tādu teicis?/c./

To es ne tev personīgi,jo tev Bībeles izpratne ir perfekta .
To es tiem cilvēkiem,kas ir pievērsušies kādām autoritātē un viņu mācībām ,tik ne 100% Jēzum Kristum.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Pareizi. Mazliet palasoties, es paralēli pārbaudīju Bibliski, un tur rakstītais Biblisko pārbaudi neizturēja.
laikam nezini pat to, cik skrupulozi katoļiem paredzēts pārbaudīt praviešus :o  jeb šajā laikasprīdī tu paspēji: izlasīt viņa grāmatas, tikties ar pašu, ar lieciniekiem, pārbaudīt gara redzi utt.? ja ne, tad FUFLO ir tava t.s. pārbaude, nevienam nesaistoša. pat inkvizīcija bija godīgāka.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
bet par lietu:
ja tavuprāt, pestīšana=atgriešanās Valstībā, tad kā tu pakomentētu šo:

"Svētīšanas ceremonijā Vatikāna Svētā Pētera laukumā maijā Francisks sacīja, ka neticīgie var tikt glābti tieši tāpat kā katoļi. ... «Bet es neticu, tēvs. Es esmu ateists!» Bet dari labu - mēs viens otru satiksim tur,» viņš sacīja."
http://apollo.tvnet.lv/zinas/pavests-parsteidz-pasauli-publicejot-bezprecedenta-vestuli/609945

tb visi neticīgie (bet labas lietas darošie) pa taisno tiek Valstībā??
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Citāts
To es ne tev personīgi,jo tev Bībeles izpratne ir perfekta .
ups, tak tevi jau iluminātu šestjorkas slavēt sākušas...  8)   nu ko, PROGRESS, kā saka, uz sejas :D
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
tava t.s. pārbaude, nevienam nesaistoša.
Vai tad es kādu saistu?  :o
Tevi vai?
:)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
tak tikai jau sevi - ar nepatiesu liecību.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Un gars vēl nav viss cilvēks.
, bet tikai tā par 99,999% būtiskākā daļa. Sk. Atklāsmē , kur dvēseles bez kādas tur miesas komunicē.

Citāts
Apgalvojums, ka viens gars var tikt iemiesots dažādās miesās, ir tas pats, kas apgalvot, ka vienai miesai pēc vajadzības tiks nomainīti gari.
Ne vienmēr. Piem, ir visādi vienreiz lietojamie instrumenti. Otrkārt, priekš kam tas lai būtu vajadzīgs?
Kā arī, tā "garīgā miesa" paradīzē būs pavisam citas dabas. Kāda saite būs uz šo fizisko, nepilnīgo, gaļas miesu?

Ja vēl atceramies, ka miesa sapūst, sadalās, un ka tās vienas miesas molekulas var vēlāk atrasties citu miesu sastāvā, tad redzam, ka miesas svarīgums ir krietni pārspīlēts. Tā ir nekas vairāk kā instruments.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016

tb visi neticīgie (bet labas lietas darošie) pa taisno tiek Valstībā??

Jēzus taču visus ir Pestījis, vai arī Viņš kur Bībelē teicis savādāk?
Protams, Viņš nevienam ar varu to neuzspiež.
Pestīšana faktiski būtu jāuztver kā "mehāniska un automātiska" pilnīgi visiem, tajā pat laikā saglabājot iespēju no tās atteikties un nenonākt Debesu Valstībā.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
paga paga, bet kur tad izpaliek DURVIS? neticīgie tak caur Jēzu (Durvīm) iegājuši nav? bet tomēr visi glīti kopā Valstībā satusē, ja? :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 24, 2016
Jēzus taču visus ir Pestījis, vai arī Viņš kur Bībelē teicis savādāk?/c./

Ir teikts savādāk.
Ebrejiem 9:28 ...Kristus, vienreiz upurēts daudzu cilvēku grēkus atņemt neatkarīgi no grēka, tiks otrreiz redzams par pestīšanu tiem, kas Viņu gaida

Tātad,Jēzus ir Pestītājs tiem,kas viņu gaida.Bet lai Jēzu gaidītu ir jāzina viņa sacītais par Dievu.Un tas viss ko viņš sacīja un mācīja ir atrodams vienīgi Bībelē.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016

paga paga, bet kur tad izpaliek DURVIS?

EzītisMiglā, kur ir smaidiņš "gribu nošauties"?


Labi, rakstu lēnām.
Kā tad ar tiem, kuri pieņēma Jēzu, bet pēcāk atteicās (ir Bībelē minēts, ka tādi gadījumi var būt)?
Jēzus nav tramvaja durvis, kur var staigāt iekšā/ārā.
Kristiešu gadījumā Durvis nozīmē, ka Tu visu savu dzīvi apzināti ej cauri šīm Durvīm, bet iešanu cauri pilnībā pabeigsi, tb, būsi izgājusi un nonākusi Debesu Valstībā tikai pēc nāves vai nedaudz vēlāk.

Savukārt pagāni un citi, kuri neko par Jēzu nebija dzirdējuši, kurus "tiesās" pēc sirdsapziņas, šo iziešanu sāks un beigs Tiesas Dienā.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
Bet lai Jēzu gaidītu ir jāzina viņa sacītais par Dievu.

Nu - ne gluži.
Bībele (varbūt ne tiešā tekstā bet kontekstā) liecina, ka cilvēks var gaidīt Jēzu ne tikai nezinot Jēzus vārdu, bet pat konkrēti nezinot, ko īsti cilvēks gaida.
Rezultātā pēc nāves - Opā! Izrādās, ka Tas, ko es gaidīju, ir Jēzus!

Piemēram EzītisMiglā arī kaut ko meklē un gaida, tikai viņam vēl nepielec, bet varbūt pēc nāves pieleks.
Ja viņš savu mūžu nodzīvos saskaņā ar savu neskaidro un miglaino gaidīšanas apziņu, iespējams, ka beigās būs OK.
Tb, Jēzus teiks: "Es pazīstu EzītiMiglā, un, tā kā Manas Dārgās Asinis ir arī par viņu izlietas, tad Es viņu pieņemu Debesīs".
Un tad nāks farizeji un teiks: "Bet EzītisMiglā taču dzīves laikā Tevi neapliecināja vārdā!"
Un tad Jēzus atbildēs: "Jūs, odžu dzimums! Tās ir Manas Asinis, kas par visiem izlietas! Man, ko, nav tiesību Pašam izlemt, kuru uzņemt Debesīs un kuru nē!?"
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
, bet tikai tā par 99,999% būtiskākā daļa.
Citāts
miesas svarīgums ir krietni pārspīlēts. Tā ir nekas vairāk kā instruments.

Ja Tu miesu uztver kā pūstošas gaļas gabalu, tad varbūt.
Bet Bībeles kontekstā miesa ir jāuztver kā ideja, kā būtiska daļa no līdzības ar Dievu.
Gaļas gabals ir tikai tās miesas, kuru Tu nemaz nezini, grēka samaitātā izpausme.

Vienkārši izsakoties, arī Jēzum pēc Augšāmcelšanās apskaidrotajā miesā joprojām ir krāniņš tieši tāpat kā deguns un visi citi locekļi.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
ā, tad značit kopā visi vienā čupā - izcili Svētie, Baznīcas Mocekļi, ar vakarējiem pagāniem, kas knapi izgājuši kastingu  ::)
šķiet, tu pat neesi ievērojis, ka Bībelē valstība tiek rakstīta ar mazo, bet citreiz ar lielo burtu - Valstība, resp., runa par divām dažādām fīčām.
bet tev tur tātad rasols, bet ok, lai būtu - tu taču pats sev pravietis :)

pie reizes tu varētu mani apgaismot (pirms neesi nošāvies) par priekšeksistenci - kā tur īsti sastāv ar tām pirmskristīgajām reliģijām, ko kristietība (sorr, bet) visbūtiskākajos jautājumos burtiski kopē, gandrīz vārds vārdā?
no suslika par tik nekorektu jautājumu es dabūju banu, bet tu taču (Pujata gaismots) mācēsi izskaidrot.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Citāts
apskaidrotajā miesā joprojām ir krāniņš tieši tāpat kā deguns un visi citi locekļi
ēee.... un ko gan apskaidrotie debesīs (atgādinu ka tur visi bezdzimuma) dara ar šiem te krāniņiem  :o - no šīs vietas arī sīkāk, pls!
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
ā, tad značit kopā visi vienā čupā - izcili Svētie, Baznīcas Mocekļi, ar vakarējiem pagāniem, kas knapi izgājuši kastingu  ::)

Te laikam derētu salīdzinājums ar Mazo Terēzi (sv. Terēzi no Lizjē).

Viņa teica, ka vienā pļavā aug dažādas puķes - gan rozes, gan vijolītes u.t.t. Apmēram tā.

Citāts
runa par divām dažādām fīčām
Kas tas par rosolu?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
(atgādinu ka tur visi bezdzimuma)

Paga, paga...
Jēzus bezdzimuma?
Vissvētākā Jaunava Marija bezdzimuma?
Pravietis Elija bezdzimuma?
Kurš tev tādas muļķības sastāstīja?

Delpers, štoļi?
Ādamam un Ievai pirms grēkā krišanas Paradīzē bija dzimums?
Dievs taču viņus pēc Savas līdzības radīja!
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Paga, paga...
Jēzus bezdzimuma?
Vissvētākā Jaunava Marija bezdzimuma?
Pravietis Elija bezdzimuma?
Viņi tak tepat uz zemes tusējās. Ar parasto miesu, piemērotu kā instrumentu tusēšanai tieši šeit.
Izņemot, varbūt, Jēzu.

Bet tas par bezdzimuma ir no "neprecēs un netiks precēti". Vai nu arī tur būs grupveida sekss?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016

Viņi tak tepat uz zemes tusējās.

Bet tagad viņi ir Debesīs.
Ja atsaucamies uz Jēzus teikto "kā eņģeļi", tad neesmu manījis, ka Jēzum un Marijai kāds zīmētu spārnus.
Delpers gan savām eņģeļu skulptūrām spārnus liek klāt.

Ja Dievs cilvēku radīja pēc Savas līdzības "Viņš to radīja Dieva līdzībā.  Viņš tos radīja vīrieti un sievieti" (1.Mozus 5:1-2), tad kur Debesīs pazūd šī līdzība (vīrietis-sieviete)?

Vēl vairāk!
"un Viņš tos svētīja un deva tiem vārdu "cilvēks" tanī dienā, kad Viņš tos radīja" (1.Mozus 5:2) - cilvēks ir vīrietis un sieviete "komplektā", nevis atsevišķi cilvēks-vīrietis, cilvēks-sieviete.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Citāts
bezdzimuma? ... Kurš tev tādas muļķības sastāstīja?... Dievs taču viņus pēc Savas līdzības radīja!
jā, pēc Savas līdzības, jo iesākumā visus radīja debesīs - kā garīgas būtnes. jeb tavuprāt Dievam būtu krāniņš ? :D  garīgā miesa ir bezdzimuma, atšķirībā no fiziskās, un mēs taču par to arī runājām?
Citāts
Ja atsaucamies uz Jēzus teikto "kā eņģeļi", tad neesmu manījis, ka Jēzum un Marijai kāds zīmētu spārnus.
kā eņģeļi - tb bezdzimuma, spārni tam nav obligāti (un Jēzus tajā pantā tos nemaz ar nepiemin).
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Viņš tos radīja vīrieti un sievieti" (1.Mozus 5:1-2)
Bībelē pārsvarā vispār tiek runāts par visu Zemes kontekstā, ja neesi vel pamanījis - piena barība (garīgos smalkumus apspriest būtu bijis daudz par agru).
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
Jona

Citāts
Jēzus tajā pantā tos nemaz ar nepiemin
Tieši tāpat kā nepiemin krāniņus, ka tie kādam būtu kur pazuduši Debesīs.

Citāts
iesākumā visus radīja debesīs - kā garīgas būtnes
Bībelē skaidri un gaiši rakstīts, ka uz Zemes kā pilnīgas fiziskas būtnes pēc Dieva līdzības.

Citāts
garīgā miesa ir bezdzimuma
Vot šitas ir BULŠITS!
(vismaz ne cilvēka - Dieva līdzības garīgā miesa).
 
Citāts
jeb tavuprāt Dievam būtu krāniņš ?
Dievs ir seksuāla būtne tādā izpratnē, ka viņā mājo gan vīrišķais gan sievišķais savstarpējā mijiedarbībā.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
piena barība (garīgos smalkumus apspriest būtu bijis daudz par agru).

Aha, un Delpers nu būs īstais cietās barības apspriedējs  ;D
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Aha, un Delpers nu būs īstais cietās barības apspriedējs  ;D
un tu nu būtu īstais viņa vērtētājs :D  klau, tu vispār praviešus (un attiecīgi vēlākās atklāsmes) akceptē? tad kurus tieši?
jeb arī esi no tiem, kas tik dauza pieri pret Bībeles pēdējo vāku?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Citāts
garīgā miesa ir bezdzimuma
Vot šitas ir BULŠITS!
(vismaz ne cilvēka - Dieva līdzības garīgā miesa).
pats tu esi bulšits :)
44 Sēta top dabīga miesa, uzmodināta garīga miesa. Kā ir dabīga miesa, tā ir arī garīga miesa.
50 ... miesa un asinis nevar iemantot Dieva valstību, nedz arī iznīcība var iemantot neiznīcību.
/1.Kor.15/
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016

44 Sēta top dabīga miesa, uzmodināta garīga miesa. Kā ir dabīga miesa, tā ir arī garīga miesa.
50 ... miesa un asinis nevar iemantot Dieva valstību, nedz arī iznīcība var iemantot neiznīcību.
/1.Kor.15/

Lasīt māki? Kur Tu te redzi bezdzimuma?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
25 Jo, kad tie celsies augšām no miroņiem, tad tie nedz precēs, nedz taps precēti, bet tie būs kā eņģeļi debesīs.
/Mk.12/
kur tu redzi krāniņus? un priekš kam krāniņi? ja neprecēsies, tad mož tur pa kreisi laidīs? :D
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
25 Jo, kad tie celsies augšām no miroņiem, tad tie nedz precēs, nedz taps precēti, bet tie būs kā eņģeļi debesīs.
/Mk.12/
kur tu redzi krāniņus?

Vēlreiz prasu - kur Tu redzi Elijam vai Jēzum spārnus?
Ja nav spārnu, tad arī krāniņi nekur nepazūd.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
labi dzejniek, atbildi par praviešiem, kurus tu akceptē. jo, redzi, debesu lietas ir lietas, kuras mēs no sevis nekādi nevaram IZDOMĀT, tikai vienīgi UZZINĀT.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
nu bet ko šie īsti dara ar tiem krāniņiem debesīs?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
Grūti pateikt - es praviešus nepētu.

Bet, tā kā par Trim Tumsības dienām daudzi runājuši, bet Bībelē konkrētu aprakstu laikam maz, tad pieņemu, ka pravieši eksistē.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
nu bet ko šie īsti dara ar tiem krāniņiem debesīs?

Vēl nezinu.
Pagaidām pieņemu, ka tas būs kas līdzīgs dzimuma simbolam.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Ja Dievs cilvēku radīja pēc Savas līdzības "Viņš to radīja Dieva līdzībā.  Viņš tos radīja vīrieti un sievieti" (1.Mozus 5:1-2), tad kur Debesīs pazūd šī līdzība (vīrietis-sieviete)?
Bet tad jau Dievam nekas nesanāca - jo virietis un sieviete atšķirās! Pat ja Dievs būtu hemafrodīts, vīrietis un sieviete vienlaicīgi, tad arī neskaitās, jo cilvēks ir tikai vai nu vīrietis vai sieviete.
Un - priekš kam Dievam krāniņš, ja Dievs nevairojās?


Citāts
cilvēks ir vīrietis un sieviete "komplektā", nevis atsevišķi cilvēks-vīrietis, cilvēks-sieviete.
Ne komplektā, bet atsevišķas modifikācijas. Cilvēks paliek cilvēks, arī bez pretējā dzimuma klātbūtnes.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Grūti pateikt - es praviešus nepētu.
tad ar to arī vajadzēja sākt (tas ir tieši tas pats, ja tu teiktu - es šodienas Jēzus teikto nepētu).
prijehaļi.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016

Ne komplektā, bet atsevišķas modifikācijas. Cilvēks paliek cilvēks, arī bez pretējā dzimuma klātbūtnes.

Nepiekrītu. Pēc Bībeles tā nesanāk.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 24, 2016
Bībelē attiecībā par miesīgo cilvēku glābšanu ir lasāma svarīga informācija.Tā ir lasāma  Ebrejiem 2.nodaļā.

Tur ir rakstīts:
14 Bet, tā kā bērniem ir asinis un miesa, tad arī Viņš (Jēzus) tāpat to ir pieņēmis, lai ar nāvi iznīcinātu to, kam nāves vara, tas ir, velnu,
15 un atsvabinātu visus, kas visu mūžu nāves baiļu dēļ bija verdzībā.
16 Jo Viņš jau nepieņem eņģeļus, bet gan Ābrahāma dzimumu.

Bībeles pravietojumi iet līdzi laikam,tāpēc no šīs rakstu vietas var redzēt,ka Dievam SVARĪGI ir  izglābt miesīgus  cilvēkus kā tādus,kādus  viņš radīja Ādamu un Ievu,no zemes ņemtos.
Izglābt,lai tie neietu bojā uz mūžu Armagedonā,bet varētu iemantot zemi un dzīvot uz tās mūžīgi.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Citāts
Pagaidām pieņemu, ka tas būs kas līdzīgs dzimuma simbolam.
pilnīgi acīmredzami, ka to tu arī nezini - šeit, miesā uz Zemes,  mēs esam tikai gara pusītes, debesīs tās savienosies un itogo nebūs ne dzimumu ne simbolu.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Februāris 24, 2016
mēs esam tikai gara pusītes, debesīs tās savienosies un itogo nebūs ne dzimumu ne simbolu.

Tā teorētiski varētu būt, ja vien Tu atbildētu uz jautājumu, ar kādām savām mistiskām "gara pusītēm" ir savienojušies Jēzus un Marija?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Februāris 24, 2016
Gara pusītes - tas ir tādā nozīmē, ka mēs te esam kā 'nepilnā spēkā', kā sapnī? Patiesībā esam daudz varenāki nekā te varam izpausties?  Tad savienošanās drīzāk ir kā mošanās no miega?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
Papucs
Jēzus Gars ir tas pats Dieva Gars un kā tāds nekad nav bijis dalīts. iespējams, ka ar JMariju ir līdzīgi. vismaz MValtortas atklāsmē par viņu runāts kā jau no iesākuma īpaši radītu - kā vienīgo tādu.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
EzītisMiglā
Citāts
Gara pusītes - tas ir tādā nozīmē, ka mēs te esam kā 'nepilnā spēkā', kā sapnī? Patiesībā esam daudz varenāki nekā te varam izpausties?  Tad savienošanās drīzāk ir kā mošanās no miega?
to divos vārdos tā nemaz nevar izstāstīt. kaut kad paturpināšu attiecīgo tēmu.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 24, 2016
Izlasot jūsu komentārus,tad sapratu,ka jūs nezināt,ka Dievam ir trīs veidi ar saprātu radītas būtnes.To,protams,atklāj Bībele.
1.Eņģeļi,kas mājo debesīs.
2.Cilvēki ,speciāli tādi radīti (vīrieši un sievietes ar visiem krāniņiem) , kuriem par mājvietu Dievs ir devis Zemi.

3.Tas ir 'jauns radījums', līdzīgs eņģeļiem,bet pārāks par viņiem.Tādi bezdzimuma radījumi Dievam būs 144 000, no kuriem daudzi patreiz  jau ir kopā ar Jēzu Kristu Dieva troņa tuvumā.Tie ir Dievam uztcīgi cilvēki,kurus pēc nāves Dievs pieceļ garīgā miesā,gluži kā kad Viņš piecēla Jēzu.Domājams,ka Jēzus māte Marija ir viena no viņiem.
Sākoties Armagedonam ,tos,kas  no 144 000 vēl būs dzīvi,Dievs pārvērtīs 'jaunā radībā'  acumirklī.

http://wol.jw.org/lv/wol/d/r49/lp-lt/1102002043?q=jauns+radījums&p=par
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Jona Februāris 24, 2016
EzītisMiglā
bet var sameklēt saitē Delpers.com, ko te Papucs bija atradis (es pat nezināju par tādu jaunievedumu).
tātad sk. grāmatā "Iespēja izdzīvot" nodaļu Sestais bauslis - veselas 9 lpp. :)
http://delpers.com/eriks-delpers-gramata-iespeja-izdzivot-lasisanai/
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Februāris 24, 2016
Jona,kad tad Delpers tika krustā sists par tevi,ka  tu tā fano par viņu ?
 ”Kristus ir vienreiz grēku dēļ miris, taisnais par netaisniem, lai jūs pievestu Dievam.” (1. Pēt. 3:18.)
Kristus,nevis Delpers ,Vasula,vai vēl kāds tur muhamedānis.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 15, 2017
Saki, kāds sakars JL ar Bruklinu? Tas, ka viņi nav kristieši, ir protams tikai loģiski, jo kā var būt kristieši, kas neatzīst pat 1.ekumēniskā koncila lēmumus?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 15, 2017
ZIRGS

Kāpēc nevar būt? Vienkārīs cits kristiešu virziens.

/ te jau mums susļiks katoļus arī īsti par kristiešiem neatzina un ir ortodoksāli katoļi kas luterāņus par tādiem neatzšt, nu parastais cirks /
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 15, 2017
Ir piemēram tādi katoļi lefebristi kuri RKB pēdējo koncilu neatzīst
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 15, 2017
Jonas demonstrēto variantu arī tas pats susļiks piemēram neatzīst un tā tālāk.

secinājums-  nav nekādas vienas kristietības.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 15, 2017
ZIRGS

Kāpēc nevar būt? Vienkārīs cits kristiešu virziens.

/ te jau mums susļiks katoļus arī īsti par kristiešiem neatzina un ir ortodoksāli katoļi kas luterāņus par tādiem neatzšt, nu parastais cirks /
Nē nu, ir tomēr kaut kāda robeža, aiz kuras reliģisku grupu vairs par kristiešiem uzskatīt nevar. Šajā gadījumā - Kristus dievišķuma atzīšana.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 15, 2017
ZIRGS

Nu Staar cik es redzu te visu laiku stāsta ka Kristus esot dievišķa būtne kuru kontrolē cita dievišķa būtne Jehova
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 15, 2017
Pēc baznīcas šķelšanās un pēc reformācijas, tāpat vieni otrus par kristiešiem neuzskatīja.
Kristus kā Dievs - tai sarunā par trīsvienību nebija pārliecinoši, ka Kristus ir Dievs. Rakstos tas nav nepārprotami teikts.
Tikpat labi Kristus var būt kā pravietis, vai kā avatārs, vai kā trīsvienības daļa.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 15, 2017
EzītisMiglā

Nu jā sanāk ka īstu kristiešu nemaz nav. Īsti kristieši būtu tādi ticīgie kas uzskata ka dievs ir Kristus un viss. Nekādi dievi tēvi,  Jehovas/ Jahves, nekādi svētie gari, viens Kristus un viss.

Nez tādi arī ir?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 15, 2017
Ctulhu
Ko tad ar VD? Pieņemam, ka Dievs Tēvs ir tāds kā Kristus sinonīms, vai avatārs ? Vai arī metam visu VD ārā, ar pamatojumu, ka ebreji neko nav sapratuši?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 15, 2017
Ctulhu
Un vēl pasaki, ka nākotnē AI , pamatojoties uz Rakstiem, saģenerēs kaudzi ar reliģijām - interpretācijām.
Varbūt te var ieviest kvalitātes kritēriju - jo mazāk simbolisma jo labāk ?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 15, 2017
EzītisMiglā

Nu viņi varētu ar VD to pašu ko dara ar senākām reliģijām, pasludināt par pagānismu. Jahve - pagānu dievība.

/ pamatojoties uz Rakstiem, saģenerēs kaudzi ar reliģijām - interpretācijām.
Varbūt te var ieviest kvalitātes kritēriju - jo mazāk simbolisma jo labāk ?/

Vai arī - jo īsāks apraksts, jo labāk, tāpat kā ar datorprogrammu, jo īsāka jo labāk, ja dara to pašu.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 15, 2017
Pēc baznīcas šķelšanās un pēc reformācijas, tāpat vieni otrus par kristiešiem neuzskatīja.
Kristus kā Dievs - tai sarunā par trīsvienību nebija pārliecinoši, ka Kristus ir Dievs. Rakstos tas nav nepārprotami teikts.
Tikpat labi Kristus var būt kā pravietis, vai kā avatārs, vai kā trīsvienības daļa.
Tas, ka Kristus ir Dievs, nav saprotams no viena  citāta, bet no kopēja konteksta un ir jau 325. gadā izrunāts.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 15, 2017
ZIRGS

kopējais konteksts - tā ir tāda interpretējama lieta, vieniem viens konteksts citiem cits
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 15, 2017
Sākumā izvēlās kontekstu, un tad pārējo sašķiro pa "burtiski" - "simboliski" - "noslēpums"
Vai ir kas tāds, kas būtu kopīgais visiem?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 15, 2017
ZIRGS
325 gadā, tiešām cilvēki bija gudrāki kā mūsdienās?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 15, 2017
ZIRGS
325 gadā, tiešām cilvēki bija gudrāki kā mūsdienās?
Nu dumāki jau nu nebija.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 15, 2017
Jehovas liecinieki ir gan vispasaules kristiešu kopums,jo viņi vadoties pēc VD un JD teiktā visi vienoti,kaut arī saucas Āfrikas afrikāņi,vai Latvija latvieši,vai Ķīnas ķīnieši u.tt.,ir tie kristieši ,kas nāk no  visām pasaules tautām un tautībām un  "visi vienā mutē slavē Dievu,mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvu"(Romiešiem 15:6),kas 2.Mozus 6.nod.3.pantā atklāj,ka Viņu sauc Jahve un šo vārdu latviešu kristieši izrunā Jehova.
Jēzu Kristu JL godā kā Dieva Jehovas Dēlu,-savu Kungu un savas vispasaules aptverošās draudzes galvu,jo tieši no Jēzus ir iemācījušies pazīt viņa Tēvu-Dievu-visa Radītāju.
Un tāds koncepts atklājas caur Bībeli to izpētot!(Daniēla 12:4)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 15, 2017
EzītisMiglā

``Vai ir kas tāds, kas būtu kopīgais visiem? ``

ticība pārdabiskiem spēkiem + jūdaistiem-kristiešiem daudzmaz līdzīgs tēlu komplekts.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 15, 2017
ZIRGS
/Nu dumāki jau nu nebija./

zināja mazāk
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 15, 2017
Man liekas, tā vienkārši ir elementāra loģika- Staar apgalvo, ka:
1) kristieši ir  no patiesā Dieva atkrituši jau kopš 325.gada,
2) Jehovas liecinieki nav no patiesā Dieva atkrituši.
Ja šie abi apgalvojumi ir patiesi, no tā nepieciešami patiess ir secinājums, ka JL nav kristieši.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 15, 2017
ZIRGS

Nu viņi paši saka, ka ir citāds kristiešu variants.

Tad jau trinitāristi arī nav kristieši, jo bez Kristus pielūdz vēl citus tēlus, nu tb vispār nav ``tīru`` kristiešu, visiem tur nāk līdzi jehova, Marija, dievs tēvs, svētais gars

Nu un tad dažādi virzieni liek uzsvaru uz dažādiem tēliem, jehovisti uz Jehovu, katoļi uz Mariju, harizmāti uz svēto garu utt.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 15, 2017
Man liekas, tā vienkārši ir elementāra loģika- Staar apgalvo, ka:
1) kristieši ir  no patiesā Dieva atkrituši jau kopš 325.gada,
2) Jehovas liecinieki nav no patiesā Dieva atkrituši.
Ja šie abi apgalvojumi ir patiesi, no tā nepieciešami patiess ir secinājums, ka JL nav kristieši.


1) Bībele,ne es,saka,ka atkrišana no patiesā kristietisma sākās jau tūlīt pēc pēdējā apustuļa nāves.(1.Jāņa 2:18,19)Vēsture liecina,ka savu kulmināciju no patiesības atkritusī kristietība sasniedza noslēdzot savienību ar Konstantīnu un pieļaujot,ka tīri garīgas lietas noformulē pēc sava prāta pagāns Konstantīns,kurš tajā laikā vēl nemaz nebija pieņēmis kristietismu.Kristietismu viņš pieņēma uz nāves gultas esot.
Bībele saka,ka Dievam vairāk jāklusa,bet viņi pilnībā nodeva Dievu klausot Konstantīnu,izņemot Āriju un vēl vienu kristieti.


2)Bībele ,ne es,saka,ka Jehovas liecinieki ir Dieva kalpi(Jesajas 43:10) tāpat kā tāds bija Viņa mīļotais Dēls Jēzus Kristus(Apustuļu d.3:13,26),kuram Dievs Jehova bija devis uzdevumu izveidot jaunu Dieva draudzi- kristiešu draudzi ,ko veido cilvēki no visām tautām un tautībām,ne tikai no ebrejiem vien. (Mateja 24:14; Marka 13:10 ;Atklāsmes 7:9.)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Novembris 15, 2017
1) Bībele,ne es,saka,ka atkrišana no patiesā kristietisma sākās jau tūlīt pēc pēdējā apustuļa nāves.
Pareizi.
Bībele šajā gadījumā runā par Āriju un Jehovas Lieciniekiem.
Tieši tā.

Citāts
2)Bībele ,ne es,saka,ka Jehovas liecinieki ir Dieva kalpi
Pilnīgi pretēji, kamēr vien mēs ar Jehovas lieciniekiem saprotam tos, kurus sludini Tu.
Pēc Bībeles sanāk, ka Jehovas liecinieki ir sātana kalpi.

Staar
Gandrīz viss, ko Tu saki, ir pilnīgā pretrunā ar Bībeli un pat ar jebkuru citātu, ko Tu te piemini.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 15, 2017
1) Bībele,ne es,saka,ka atkrišana no patiesā kristietisma sākās jau tūlīt pēc pēdējā apustuļa nāves.
Pareizi.
Bībele šajā gadījumā runā par Āriju un Jehovas Lieciniekiem.
Tieši tā./c./

Tā tu saki,bet tā nav taisnība,jo ne es,ne Ārijs,ne patreizējie JL nedzīvojām 1.gadsimtā.


Citāts
2)Bībele ,ne es,saka,ka Jehovas liecinieki ir Dieva kalpi
Pilnīgi pretēji, kamēr vien mēs ar Jehovas lieciniekiem saprotam tos, kurus sludini Tu./c./

Es sludinu Dieva mācības,kas Bībelē,bet JL es nesludinu,bet par JL es saku,ka nav patiesāku un labsirdīgāku  kristiešu par viņiem visā pasaulē.
---------------
Pēc Bībeles sanāk, ka Jehovas liecinieki ir sātana kalpi./c./

Šis tavs izteiciens arī mani nesāpina,jo nav bībelisks un par Jēzu to pašu teica farizeji,kaut gan tieši viņi  bija novērsušies no Dieva un bija sākuši kalpot Sātanam,un to Jēzus zināja vislabāk,jo viņš farizejus nosauca par Sātana dzimumu.

Staar
Gandrīz viss, ko Tu saki, ir pilnīgā pretrunā ar Bībeli un pat ar jebkuru citātu, ko Tu te piemini./c./


Tā šķiet tikai tiem,kam Sātans ir apstulbojis prātu!(2.Korint.4:4)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 16, 2017
Īstenībā jau Papucim lielos vilcienos taisnība.Ja palasa drusku tālāk to Jāņa 1. vēstuli, uz ko Staar atsaucas kā uz Bībeles aprakstu, kā kristieši ir atkrituši pēc pēdējā apustuļa nāves, kļūst skaidrs, ka šis brīdinājums drīzāk attiecas uz ariāņiem (un to mūsdienu sekotājiem):
"Kas ir melis, ja ne tas, kas noliedz, ka Jēzus ir Kristus? Tas ir antikrists, kas noliedz Tēvu un Dēlu.
Katram, kas noliedz Dēlu, nav Tēva, tam, kas apliecina Dēlu, ir arī Tēvs. " (1.Jn.2:22-23)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 16, 2017
ZIRGS
Tikai nav skaidrs, priekš kam 2 būtnes tēvs un dēls, vai tad vienkāršāk nav uzskatīt, ka Kristus ir dievs un viss.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 16, 2017
ZIRGS
Tikai nav skaidrs, priekš kam 2 būtnes tēvs un dēls, vai tad vienkāršāk nav uzskatīt, ka Kristus ir dievs un viss.


Te nu nav skaidrojuma ne Papucim,ne ZIRGAM!Jo pavisam vienkārši-viņi nezina kā to izskaidrot!Ja Kristus ir Dievs,tad viņš ir melis,bet Kristus tāds nav un viņš nav arī Dievs,jo Jēzus Izraēla Dievu Jahvi sauca par ”savu Dievu un jūsu Dievu”. (Jāņa 20:17.)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Marutks Novembris 17, 2017
izcilais teologs piekristu Staaram


https://www.amazon.co.uk/How-Jesus-Became-Bart-Ehrman/dp/0061778184


Dogma par to ka jēzus ir dievs tika izdomāta vēlāk.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 17, 2017
izcilais teologs piekristu Staaram


https://www.amazon.co.uk/How-Jesus-Became-Bart-Ehrman/dp/0061778184 (https://www.amazon.co.uk/How-Jesus-Became-Bart-Ehrman/dp/0061778184)


Dogma par to ka jēzus ir dievs tika izdomāta vēlāk.


Ja viņš piekristu,tad piekristu nevis man,bet Bībelē rakstītajam,kuru tik daudzi atsakās redzam un turpina lasīt starp rindiņām to,kā tur nav.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 21, 2017
Jāpiezīmē, ka Staar joprojām nav apmierinoši izdevies interpretēt Jāņa evaņģēlija sākumu, kur Jēzus skaidri tiek par Dievu nosaukts. Tie jocīgie pieņēmumi, ka "Dievs Jehova radīja Dievu Jēzu" ir gluži vienkārši daudzdievības paraugs.
ZIRGS
Tikai nav skaidrs, priekš kam 2 būtnes tēvs un dēls, vai tad vienkāršāk nav uzskatīt, ka Kristus ir dievs un viss.
Tāpēc, ka Jaunās derības tekstā ir minētas atsevišķas dievišķās personas - Tēvs un Dēls.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 21, 2017
Jāpiezīmē, ka Staar joprojām nav apmierinoši izdevies interpretēt Jāņa evaņģēlija sākumu, kur Jēzus skaidri tiek par Dievu nosaukts. Tie jocīgie pieņēmumi, ka "Dievs Jehova radīja Dievu Jēzu" ir gluži vienkārši daudzdievības paraugs./ZIRGS c,/

Iepriekš jau runājām,ka juceklis ir uzradies tad,kad senākie Bībeles pārrakstītāji sāka vārda "dievs'',kas attiecināts uz Vārdu(Jēzu Kristu) Jāņa ev.sākumā,vietā rakstīt "Dievs" ar lielo burtu.Vissenākajos pieejamajos rokrakstos Vārds ir nosaukts par dievu,nevis Dievu.Es nocitēju no LVBB izdotās Bībeles,kur arī parādās tā pati analogā klļūda,ka uz Vārdu ir attiecināts "Dievs",nevis kā sākotnēji domāts-"dievs".

Bet pati domā,kas izriet no Jāņa evaņģēlija sākuma, skaidri norāda,ka Dievs ir radījis vai dzemdinājis dievišķu būtni,ļoti līdzīgu sev,kas precīzi atspoguļo Viņam piemītošās  īpašības.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 21, 2017
ZIRGS
Citāts
"Dievs Jehova radīja Dievu Jēzu" ir gluži vienkārši daudzdievības paraugs.
Divu dievu eksistence, vienalga pat ja abi nebūtu nekad radīti, tāpat ir daudzdievības paraugs ?

Citāts
nav apmierinoši izdevies interpretēt Jāņa evaņģēlija sākumu
Bet caur avatāriem var:
Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs
Spēles iesākumā bija sagatavots avatārs, ar ko spēlēt.
Tas avatārs bija pie Spēlētāja =  piederēja Spēlētājam, atradās
Avatārs bija pats Spēlētājs, pēc būtības.
Kur ir kādas problēmas? Kāpēc jāievieš dīvainas konstrukcijas "trīsvienība"?

Un Vārds tapa miesa un mājoja mūsu vidū, un mēs skatījām Viņa godību, tādu godību kā Tēva vienpiedzimušā Dēla, pilnu žēlastības un patiesības.

Avatārs sāk reāli darboties spēles vidē, pakļaujoties spēles noteikumiem.


Citāts
Jaunās derības tekstā ir minētas atsevišķas dievišķās personas
bet tur nav teikt, ka tās būtu personas. Kas vispār ir "persona"?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 21, 2017
Staar
Kas ir "dievs" ar mazo burtu? Tāds kā eņģelis?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 21, 2017
Staar
Kas ir "dievs" ar mazo burtu? Tāds kā eņģelis?


Nu vot,beidzot uztrāpīji!Un Jēzus bija ne kā parasts eņģelis,bet ERCEŅĢELIS MIHAĒLS-vienīgais erceņģelis visā Visumā.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 21, 2017
EzītisMiglā
Nu, Tu protams vari lietot avatāru sistēmu, ja šī no datorspēlēm patapinātā ideja liekas saprotamāka. Kādas ir atšķirības? Ja ir avatāru sistēma, tad ir viens spēlētājs, kas slēpjas aiz dažādām maskām. Domāju, tas arī ir viens iemesls, kāpēc šī ideja  netapa populāra agrīnajā kristietībā, jo ideja par Dievu, kas slēpjas, nav īsti kristietībai raksturīga. Gluži pretēji, kristietība ir par Dievu, kas atklājas.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 21, 2017
Staar
Kas ir "dievs" ar mazo burtu? Tāds kā eņģelis?


Nu vot,beidzot uztrāpīji!Un Jēzus bija ne kā parasts eņģelis,bet ERCEŅĢELIS MIHAĒLS-vienīgais erceņģelis visā Visumā.
Vai tiešām vienīgais? Un kas tad ir Gabriēls un Rafaēls?
Cita starpā, protams, svarīgi ievērot arī, ka, ja Jēzus būtu bijis eņģelis, viņš Rakstos tā arī būtu saukts, nevis par Dievu.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 21, 2017
ZIRGS
Dievs neslēpjas, bet izvēršas, atklājas noteiktā veidā.
Jēzus taču neslēpās, nenoliedza, ka ir Dievs? Un tas ir pareizi, domājot ar to pašu Spēlētāju.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 21, 2017
EzītisMiglā
Avatāru sistēma man šķiet aizdomīgi līdzīga kaut kam, ko Ilārs nosauca par modālismu un ar ko saistītas problēmas, ko viņš, šķiet, nepaguva izklāstīt, bet es vienkārši nezinu. Lai nu kā, neredzu iemeslus, kāpēc kristīgā baznīca nevarētu turpināt lietot trīsvienības konceptu. Atceroties, protams, ka tas ir tikai koncepts, nevis realitāte, uz ko koncepts norāda.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 21, 2017
Staar
Kas ir "dievs" ar mazo burtu? Tāds kā eņģelis?


Nu vot,beidzot uztrāpīji!Un Jēzus bija ne kā parasts eņģelis,bet ERCEŅĢELIS MIHAĒLS-vienīgais erceņģelis visā Visumā.
Vai tiešām vienīgais? Un kas tad ir Gabriēls un Rafaēls?
Cita starpā, protams, svarīgi ievērot arī, ka, ja Jēzus būtu bijis eņģelis, viņš Rakstos tā arī būtu saukts, nevis par Dievu.Jūdu tradīcijas vēsta,ka viņiem pastāv septiņi erceņģeļi -Gabriēls, Jeremiēls, Mihaēls, Raguēls, Rafaēls, Sariēls un Uriēls. Savukārt musulmaņi tic, ka ir četri galvenie eņģeļi — Džibrīls, Mīkāls, Izraīls un Isrāfīls. Arī katolicismā pastāv ticība četriem erceņģeļiem: Mihaēlam, Gabriēlam, Rafaēlam un Uriēlam.
Bet kas teikts Bībelē?
Vai pastāv vairāki erceņģeļi?
Bībele liecina,ka Dievs Jehova varu ir devis tikai vienam erceņģelim jeb Virseņģelim Mihaēlam un daudzas Rakstu vietas liecina,kas tas ir neviens cits,kā Jēzus Kristus.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Novembris 21, 2017
Modālisms īsumā ir uzskats, ka Dievs ir viena persona, kas vēsturē sevi atklājusi dažādos veidos kā Tēvs, kā Dēls un kā Svētais Gars. Šie veidi seko viens otram un nekad nav vienlaicīgi. Tādējādi Tēvs Dēls un Svētais Gars nekad nav eksistējuši vienlaicīgi.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 21, 2017
ZIRGS
Dievs neslēpjas, bet izvēršas, atklājas noteiktā veidā.
Jēzus taču neslēpās, nenoliedza, ka ir Dievs? Un tas ir pareizi, domājot ar to pašu Spēlētāju.


Jēzus nekad sevi nesauca par Dievu!Viņš sevi sauca par Dieva Dēlu,kas viņš arī bija.Kad Jēzus no saviem apustuļiem bija uzzinājis, ko cilvēki par viņu domā, viņš tiem jautāja: ”Bet ko tad jūs par mani sakāt, kas es esmu?” Mateja evaņģēlijā lasāma apustuļa Pētera atbilde: ”Tu esi Kristus, dzīvā Dieva Dēls.” (Mateja 16:15, 16.) Citi domāja tāpat — piemēram, Nātānaēls pirms kāda laika, kad vēl nebija apustulis, bija teicis Jēzum: ”Rabi, tu esi Dieva Dēls, tu esi Israēla Ķēniņš!” (Jāņa 1:49.) Jēzus pats runāja par to, cik svarīgs ir viņa uzdevums: ”Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva, kā vien caur mani.” (Jāņa 14:6.)
Visdažādākajās situācijās viņš norādīja uz sevi kā uz ”Dieva Dēlu”,bet nekad,ka viņš pats būtu Dievs,pie kā viņš bieži vērsās lūgšanās. (Jāņa 5:24, 25; 11:4.)
Jēzus taču nebija ne liekulis,ne melis!!!
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 21, 2017
EzītisMiglā
Avatāru sistēma man šķiet aizdomīgi līdzīga kaut kam, ko Ilārs nosauca par modālismu un ar ko saistītas problēmas, ko viņš, šķiet, nepaguva izklāstīt, bet es vienkārši nezinu. Lai nu kā, neredzu iemeslus, kāpēc kristīgā baznīca nevarētu turpināt lietot trīsvienības konceptu. Atceroties, protams, ka tas ir tikai koncepts, nevis realitāte, uz ko koncepts norāda.


Iemesls ir un pie tam MILZĪGS!  Pravietojumā, kas lasāms Maleahija grāmatas 1. nodaļas 11. pantā, Jehova paziņo: ”No saules lēkta līdz saules rietam manam vārdam jāstāv augstā lielā cieņā pagānu starpā, un visās malās mans vārds godināms ar kvēpināmo un šķīstu ēdamo upuri, jo manam vārdam jākļūst augstam un varenam pagānu starpā.”
Vēl Dievs ir paziņojis: ”Es celšu savu lielo vārdu atkal godā, kas tagad negodā likts pagānu starpā.” (Ecēh. 36:23; 38:23.)


Trīsvienīga Dieva koncepcija tur slepenībā Dieva vārdu, Tā ir kā zirga deķis uzklāts uz cilvēku acīm un ausīm,jo, ja neturētu,tad Dievs neteiktu,ka Viņa vārds pagānu starpā ir negodā likts un ka Viņam būtu krasi jārīkojas,lai atkal celtu  godā savu vārdu.Runa iet par Armagedonu,protams!
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 21, 2017
Ilārs
Jā, nu tad tas diemžēl īsti neatbilst tam, ko lasām Rakstos.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 21, 2017
Tādējādi Tēvs Dēls un Svētais Gars nekad nav eksistējuši vienlaicīgi./no Ilāra c./

 EKSISTĒ UN EKSISTĒS VIENLAICĪGI un pie tam vēl MŪŽĪGI,jo arī Dēlam Jēzum, mūžīgais Dievs,no kā plūst milzīga enerģija-Svētais Gars, pēc augšāmcelšanas ir piešķīris nemirstību.Apustulis Pāvils paskaidroja: ”No miroņiem uzmodinātais Kristus vairs nemirst: nāvei nav vairs varas pār viņu.” (Romiešiem 6:9.) Vienīgi Jēzum ir dāvāta nemirstība, viņš ”paliks mūžīgi”, un viņa dzīvība ir ”neiznīcīga”. (Ebrejiem 7:15—17, 23—25; 1. Timotejam 6:15, 16.)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Novembris 21, 2017
Zirgs,


Jā, piemēram, Jēzus Kristību brīdī. Ezis šeit ieteiks triku, kur viss notiek tikai cilvēka acīm šķietami vienalicīgi, bet tas nav reālistiskais veids, kā Raksti par šīm lietām runā.   
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 21, 2017
Zirgs,


Jā, piemēram, Jēzus Kristību brīdī. Ezis šeit ieteiks triku, kur viss notiek tikai cilvēka acīm šķietami vienalicīgi, bet tas nav reālistiskais veids, kā Raksti par šīm lietām runā.Kad Jēzus kristījās, tikai Jānis Kristītājs redzēja ”pašķiramies debesis un garu kā balodi uz viņu (Jēzu)nolaižamies”. (Marka 1:10—12.)
Neviens cits no klātesošajiem šādu "triku" neredzēja,bet pats Jēzus  izjuta Svētā Gara atbalstu,jo tieši tajā brīdī,kad Jānis redzēja to,ko citi neredzēja,Dievs viņu svaidīja ar savu Svēto Garu. Turpmākajā savas kalpošanas laikā uz zemes Jēzus izjuta Dieva svētā gara atbalstu — viņš varēja darīt brīnumus un mācīt ļaudis ar to spēku un varu, ko viņam bija devis Dievs. (Ap. d. 10:38.) Svētā gara ietekmē Jēzus izveidoja brīnišķīgus gara augļus, to vidū mīlestību, prieku un nelokāmu ticību. (Jāņa 15:9; Ebr. 12:2.)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Novembris 21, 2017
Labi, labi , Staar, tikai nomierinies, atpūties, elpo dziļi un viss būs labi.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Novembris 21, 2017
Ilārs
Man jau sen šķiet, ka tad, kad oficiāli no ekspertiem būs atzīts pirmais veiksmīgais General AI tipa mākslīgā intelekta prototips, tad tas līdzināsies Staar.
Runās daudz un "it kā gudri" ar atsaucēm "it kā par tēmu", bet tikai labi ja 1-3 % no visa sarunātā būs tiešām ar kaut kādu jēgu saistībā ar tēmu.
Visticamākais, ka arī tie 1-3 % pirmajam oficiālajam General AI būs sanākuši tikai nejauši...
 :)


Man pat šķiet, ka Staar varētu iziet Tjūringa testu.
 
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 21, 2017
Staar
Kas ir "dievs" ar mazo burtu? Tāds kā eņģelis?
Kas ir dievs ar mazo burtu , ir ļoti skaidri pateikts Jesajas grāmatas 46. nodaļā. Atļaušos zīmīgu gabaliņu iecitēt:
Citāts

"Ar ko jūs Mani salīdzināsit, kam Mani pielīdzināsit, ka mēs būtu līdzīgi?
Tie izber zeltu no maka un nosver sudrabu ar svariem, salīgst sudrabkali, lai tas darinātu dievu, kura priekšā tie zemojas un kuru tie pielūdz.
Viņi ņem to uz pleciem un nēsā apkārt, un noliek atkal savā vietā. Tur tas stāv un nekustas. Kad to piesauc, tas neatbild un nevar nevienam palīdzēt viņa vajadzībā.
Apdomājiet un esiet stipri garā, ņemiet to pie sirds, jūs atkritēji!
Pieminiet notikumus kopš seniem laikiem, ka Es esmu Dievs un cita nav neviena, Dievs, kam nav cita līdzīga!"
[/quote]
(Jes. 46:5-9)
Šī citāta kontekstā Staar ideja, ka Jēzus būtu dievs ar mazo burtu, man liekas jocīga.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 21, 2017
Iemesls ir un pie tam MILZĪGS!  Pravietojumā, kas lasāms Maleahija grāmatas 1. nodaļas 11. pantā, Jehova paziņo: ”No saules lēkta līdz saules rietam manam vārdam jāstāv augstā lielā cieņā pagānu starpā, un visās malās mans vārds godināms ar kvēpināmo un šķīstu ēdamo upuri, jo manam vārdam jākļūst augstam un varenam pagānu starpā.”
Vēl Dievs ir paziņojis: ”Es celšu savu lielo vārdu atkal godā, kas tagad negodā likts pagānu starpā.” (Ecēh. 36:23; 38:23.)
Trīsvienīga Dieva koncepcija tur slepenībā Dieva vārdu, Tā ir kā zirga deķis uzklāts uz cilvēku acīm un ausīm,jo, ja neturētu,tad Dievs neteiktu,ka Viņa vārds pagānu starpā ir negodā likts un ka Viņam būtu krasi jārīkojas,lai atkal celtu  godā savu vārdu.Runa iet par Armagedonu,protams!
Redzi, Jāņa evaņģēlijs mums atklāj, ka Dieva Vārds ir Jēzus Kristus. Domāju, tā arī šie pravietojumi ir saprotami, proti - tiek paredzēta kristietības izplatīšanās nejūdu (=pagāni) vidū. Arī Dieva vārds ir Bībele.
Starp citu saki, Staar - vai jūsējie svin vakarēdienu?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 21, 2017
ZIRGS

`` ka Dieva Vārds ir Jēzus Kristus. ``

tad uz šo vārdu atsaucas visas 3 personas?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Novembris 21, 2017
Papuc,


Labs salīdzinājums.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 21, 2017
Papucs

Ilārs arī izietu?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 21, 2017
Staar
Kas ir "dievs" ar mazo burtu? Tāds kā eņģelis?
Kas ir dievs ar mazo burtu , ir ļoti skaidri pateikts Jesajas grāmatas 46. nodaļā. Atļaušos zīmīgu gabaliņu iecitēt:
Citāts

"Ar ko jūs Mani salīdzināsit, kam Mani pielīdzināsit, ka mēs būtu līdzīgi?
Tie izber zeltu no maka un nosver sudrabu ar svariem, salīgst sudrabkali, lai tas darinātu dievu, kura priekšā tie zemojas un kuru tie pielūdz.
Viņi ņem to uz pleciem un nēsā apkārt, un noliek atkal savā vietā. Tur tas stāv un nekustas. Kad to piesauc, tas neatbild un nevar nevienam palīdzēt viņa vajadzībā.
Apdomājiet un esiet stipri garā, ņemiet to pie sirds, jūs atkritēji!
Pieminiet notikumus kopš seniem laikiem, ka Es esmu Dievs un cita nav neviena, Dievs, kam nav cita līdzīga!"
[/quote]
(Jes. 46:5-9)
Šī citāta kontekstā Staar ideja, ka Jēzus būtu dievs ar mazo burtu, man liekas jocīga.


Nekas jocīgs tur nav,jo šajos pantos neiet runa par Jēzu Kristu,bet gan par Dievu Jahvi.Šajā pašā Jesajas pravietojumu grāmatā iet runa par Dieva kalpu,uz kuru gan var attiecināt vārdu "dievs" ar mazo burtu.Tas teksts  ir attiecināts uz Jēzu Kristu.Jehovas caur pravieti Jesaju saka: ”Redzi, Mans kalps rīkosies gudri, viņš tiks paaugstināts un augsti godāts.” (Jesajas 52:13,)Kā stāstīts Apustuļu darbu grāmatā, kad etiopiešu galminieks atzina, ka viņš nesaprot, kas ir Jesajas pravietojumā minētais kalps, Filips ”viņam pasludināja evanģeliju par Jēzu”. (Apustuļu darbi 8:26—40; Jesajas 53:7, 8.) 
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 21, 2017
Iemesls ir un pie tam MILZĪGS!  Pravietojumā, kas lasāms Maleahija grāmatas 1. nodaļas 11. pantā, Jehova paziņo: ”No saules lēkta līdz saules rietam manam vārdam jāstāv augstā lielā cieņā pagānu starpā, un visās malās mans vārds godināms ar kvēpināmo un šķīstu ēdamo upuri, jo manam vārdam jākļūst augstam un varenam pagānu starpā.”
Vēl Dievs ir paziņojis: ”Es celšu savu lielo vārdu atkal godā, kas tagad negodā likts pagānu starpā.” (Ecēh. 36:23; 38:23.)
Trīsvienīga Dieva koncepcija tur slepenībā Dieva vārdu, Tā ir kā zirga deķis uzklāts uz cilvēku acīm un ausīm,jo, ja neturētu,tad Dievs neteiktu,ka Viņa vārds pagānu starpā ir negodā likts un ka Viņam būtu krasi jārīkojas,lai atkal celtu  godā savu vārdu.Runa iet par Armagedonu,protams!
Redzi, Jāņa evaņģēlijs mums atklāj, ka Dieva Vārds ir Jēzus Kristus. Domāju, tā arī šie pravietojumi ir saprotami, proti - tiek paredzēta kristietības izplatīšanās nejūdu (=pagāni) vidū.
Starp citu saki, Staar - vai jūsējie svin vakarēdienu?


Dieva vārds nav Jēzus Kristus.Dieva vārds ir Jahve jeb Jehova.Jēzus ir Vārds tajā ziņā,ka viņu Dievs ir pilnvarojis runāt savā vārdā.Kad reliģiskie vadītāji apšaubīja, vai Jēzu ir pilnvarojis Dievs, viņš tiem pajautāja: ”Vai Jāņa kristība bija no debesīm, vai no cilvēkiem?” Šī jautājuma pārsteigti, reliģiskie vadītāji sprieda savā starpā: ”Ja mēs teiksim: no debesīm, tad viņš mums sacīs: kāpēc tad jūs viņam neticējāt? Bet ja mēs sakām: no cilvēkiem, tad mums jābīstas no ļaudīm; jo visi tur viņu par pravieti.” Beigās viņi atbildēja,ka: ”Mēs nezinām.” (Marka 11:27—33; Mateja 21:23—27.) Šādā veidā Jēzus šos cilvēkus apklusināja un parādīja, ka viņu sirdī ir viltus,jo tieši viņiem, vadoties pēc Rakstiem, bija jāsaprot,ka  Jēzus ir Dieva apsolītais Mesija-Dieva pilnvarotais pārstāvis uz zemes. Runājot par Kunga Vakarēdienu,tad jā,svinam gan,bet ne tā kā to dara baznīcās,bet gan vadoties pēc 1.Korintiešiem 11.nodaļas 26 .pantā teiktā:"Cikkārt jūs no šīs maizes ēdat un no šī biķera dzerat, pasludiniet Tā Kunga nāvi, tiekāms Viņš nāk."
To mēs darām vienu reizi gadā ,vadotie pēc ebreju kalendāra-14.nīsanā.
Kunga Vakarēdienu mēs saucam par "Atceres vakaru". Statistika liecina,ka kristītu JL pasaulē ir vairāk kā 8 000 000 ,bet  Atceres vakaru 2017.gadā apmeklēja pāri par 20 000 000 cilvēku.Lielāko daļu no šī skaitļa veido tie cilvēki,kas studē Dieva Svētos Rakstus un gatavojas kļūt par kristītiem viņa kalpiem,lai liecinātu citiem par savu Radītāju.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 22, 2017
ZIRGS
Citāts
Avatāru sistēma man šķiet aizdomīgi līdzīga kaut kam, ko Ilārs nosauca par modālismu ...
Ilārs
Citāts
Modālisms īsumā ir uzskats, ka Dievs ir viena persona, kas vēsturē sevi atklājusi dažādos veidos kā Tēvs, kā Dēls un kā Svētais Gars. Šie veidi seko viens otram un nekad nav vienlaicīgi.

Tātad, tik vien vajag, lai Dievs varētu atklāt sevi dažādos veidos, bet vienlaicīgi? Kāpēc lai Dievs to nevarētu? Ja atceramies, ka Dievs var būt vienlaicīgi klāt visās vietās? Ja atceramies, ka Dievs var sevi atklāt kā degošu krūmu? Vai tad brīdī, kad Dievs sevi atklāja kā degošu krūmu, viņš pārstāja eksistēt visās citās vietās, vai nu arī visās citās virtās pēkšņi bija pilns ar degošiem krūmiem?
Avatāru sistēma tātad nav modālisms, jo pieļauj vienlaicīgu eksistenci.

ZIRGS
Citāts
Lai nu kā, neredzu iemeslus, kāpēc kristīgā baznīca nevarētu turpināt lietot trīsvienības konceptu.
Iespējams, tāpēc ka tas nav pamatots Rakstos.
Vai, kā Staar saka, tad tas padara Dievu nesaprotamu.
No otras puses, tas dod iespēju tā teikt, meditēt uz Dievu, apcerēt Dieva neaptveramību, sajūsmināties.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Novembris 22, 2017
kā Staar saka, tad tas padara Dievu nesaprotamu.
Personīgi man nepadara nesaprotamu, vai precīzāk - nesaprotamāku.

Bet lozungs "Dajoš saprotamu Dievu!" gan ir ļoti labi saprotams un pilnībā atbilstošs mūsdienu patērētāju sabiedrības attieksmei pret jebko...
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 22, 2017
Papucs
Dievam būtu jāvar pasniegt sevi cilvēkam daudzmaz saprotamā veidā.
Bet, vienlaicīgi ir jābūt arī pateiktam, ka Dievs ir cilvēka saprātam neaptverams.
Jā, trīsvienība te labi der, - ir konkrēts nesaprotamais, nevis tikai pateikts ka nesaprotams :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 22, 2017
ZIRGS

`` ka Dieva Vārds ir Jēzus Kristus. ``

tad uz šo vārdu atsaucas visas 3 personas?
Nē, tas nozīmē, ka Jēzus Kristus ir Dieva radošā aktivitāte. (sk. Jāņa evaņģēliju, 1:1-3)
Citāts
1 Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs.
2 Tas bija iesākumā pie Dieva.
3 Caur Viņu viss ir radies, un bez Viņa nekas nav radies, kas ir.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 22, 2017
ZIRGS

es kaut kā tajā citātā neredzu vārdus ``Jēzus Kristus`` :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 22, 2017
Lai nu kā, neredzu iemeslus, kāpēc kristīgā baznīca nevarētu turpināt lietot trīsvienības konceptu./ZIRGS C./
Iespējams, tāpēc ka tas nav pamatots Rakstos./Ezītis Miglā c./

Protams,ka nav!
-----------------
Vai, kā Staar saka, tad tas padara Dievu nesaprotamu.
No otras puses, tas dod iespēju tā teikt, meditēt uz Dievu, apcerēt Dieva neaptveramību, sajūsmināties./Ezītis Miglā c./

Tik tiešām padara nesaprotamu,jo galvenais Dieva mērķis nav izzināt Viņu,bet zināt,ko Viņš no cilvēkiem sagaida.Konkrēti-mainīties tā,lai cilvēka personība atbilstu Dieva noteiktajām normām.Pāvils taču dara zināmu pat to,kas ir pārsega autors: ”Ja mūsu evanģelijs ir aizsegts, tad tas ir aizsegts tiem, kas pazūd, kuŗiem šās pasaules dievs(Jēzus ir paskaidrojis,ka Sātans) ir apstulbojis neticīgās sirdis.” (2. Korintiešiem 4:3, 4.)

Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 22, 2017
Staar
Galvenais mērķis ir atjaunot mīlestības pilns attiecības ar Dievu. Tāpēc apcere , meditācija var daudziem palīdzēt. Trīsvienība tak netraucē.
Nu, un ko Dievs sgaida no cilvēkiem? Visu to sīki VD pierakstīto baušļu pildīšanu?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 22, 2017
Staar
Galvenais mērķis ir atjaunot mīlestības pilns attiecības ar Dievu. Tāpēc apcere , meditācija var daudziem palīdzēt. Trīsvienība tak netraucē.
Nu, un ko Dievs sgaida no cilvēkiem? Visu to sīki VD pierakstīto baušļu pildīšanu?


Jā gan,pareizi Dievs no cilvēkiem sagaida mīlestības pilnas attiecības ar sevi un saviem tuvākajiem,kā Jēzus teica,ar ticības brāļiem un māsām! Bet padomā,kad vienas ticības ļaudis divos pasaules karos ņēma rokās ieročus un gāja slepkavot cits citu tikai pretējā pusē,viņi gandrīz visi taču pazina tā saucamo Trīsvienīgo dievu,"kas pēc mācītāju sprediķiem tik labi prot saliedēt mīlestības saitēm".Kāpēc tad viņos tomēr nebija tās mīlestības ne pret Dievu,ne pret ticības brāļiem un māsām,par kuru te tik daudz tiek skandināts?
Dievs grib,lai jatrs cilvēks tiktu uzrunāts individuāli,jo tikai tā ir iespējamas izmaiņas cilvēkā.Pūli ,kas atrodas baznīcā,vai tirgus laukumā nav iespējams  izmainīt,kā vien tieši pretēji,likt darīt to,ko liek darīt runātīgs orators.Piemēram,mācītājs baznīcā bāž ģīmi krustu un visi to bučo,vai Hitlers tā auro,ka visi automātā salutē.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 22, 2017
Staar
Nevajag nemaz karus, pietiek ar naidīgām attiecībām kaut vai ar kaimiņiem, ar kautiņiem, u.c. Protams, karš ir kā ekstrēmā nemīlestības izpausme.
Arī Dievu piesauca dažādos veidos un dažādus, kā arī iztika pavisam bez Dieva, piesaucot kādu Ideju. Trīsvienība jau šo nesabojāja.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 22, 2017
Staar
Nevajag nemaz karus, pietiek ar naidīgām attiecībām kaut vai ar kaimiņiem, ar kautiņiem, u.c. Protams, karš ir kā ekstrēmā nemīlestības izpausme.
Arī Dievu piesauca dažādos veidos un dažādus, kā arī iztika pavisam bez Dieva, piesaucot kādu Ideju. Trīsvienība jau šo nesabojāja.


Nu redzi,Trīsvienības doktrīna nestrādā Dieva interesēs,jo tā neietekmē pozitīvi cilvēku prātus.Ietekmē gan negatīvi,tāpēc tā arī ir kā Sātana izveidots pārklājs,kas neļauj iepazīt patieso Dievu.
Šīs maldīgās doktrīnas dēļ daudzi cilvēki vienlaicīgi "klibo pa diviem ceļiem".Par to runāja pravietis Ēlija.Tāpēc  Elijas skaidrais aicinājums pārtraukt klibot uz abām pusēm palīdz arī mūsdienu cilvēkiem  izvērtēt, kas dzīvē ir svarīgākais un kā pareizi jākalpo Dievam.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Novembris 22, 2017
Staar
Kā nu kuram. Citam cilvēkam ir taisni labāk, ja var apcerēt Trīsvienību.
Kā notiek "patiesā Dieva iepazīšana"?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 22, 2017
Staar
Nevajag nemaz karus, pietiek ar naidīgām attiecībām kaut vai ar kaimiņiem, ar kautiņiem, u.c. Protams, karš ir kā ekstrēmā nemīlestības izpausme.
Arī Dievu piesauca dažādos veidos un dažādus, kā arī iztika pavisam bez Dieva, piesaucot kādu Ideju. Trīsvienība jau šo nesabojāja.

Nu redzi,Trīsvienības doktrīna nestrādā Dieva interesēs,jo tā neietekmē pozitīvi cilvēku prātus.Ietekmē gan negatīvi,tāpēc tā arī ir kā Sātana izveidots pārklājs,kas neļauj iepazīt patieso Dievu.
Trīsvienības doktrīna neko negatīvi neietekmē. Bet cilvēku prātu mainīšana ir lēna. Ne velti, kā mēs esam lasījuši Bībelē, kad ebreju tauta izgāja no Ēģiptes verdzības, viņi tika vadāti pa tuksnesi tik ilgi līdz visi tie, kas bija dzimuši kā vergi Ēģiptē, apmira. Apsolītajā zemē iegāja tikai nākamā paaudze, kas vairs nebija vergi savos prātos. Tomēr, parunājot ar vidusmēra kristiešiem (ne mācītājiem vai teologiem), katram ir ko pastāstīt par to, kā Dievs ir šo cilvēku mainījis.
Kā piemēru izstāstīšu vienu anekdotisku stāstu par reālu Latvijas katoļu priesteri - viņš bija  jau jaunībā kļuvis par alkoholiķi. Tad viņš bija iestājies garīgajā seminārā, nu un kādu laiku dzīvojis tā - no rīta izsūdzējis grēkus, tad gājis uz lekcijām un vakarā piedzēries. Un pēc kāda pusgada sapratis, ka var vairs nedzert.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 22, 2017
Staar
Kā nu kuram. Citam cilvēkam ir taisni labāk, ja var apcerēt Trīsvienību.
Kā notiek "patiesā Dieva iepazīšana"?


Patiesā Dieva iepazīšana sākas pirmkārt jau no mazotnes,kad cilvēka bērns grib izprast,kā viss ir uzradies.Visbrīnišķiģāk ir tad,ja bērnam ir dievbijīgi vecāki,kas apguvuši Bībeles mācības,prot bērnam sakarīgi ,vienkāršā valodā pateikt pavisam saprotamu teikumu:"Katru namu kāds ir cēlis, bet tas, kas ir uzcēlis visu, ir Dievs. (Ebr. 3:4.)
Vēlāk,kad bērs ir paaudzies,var runāt jau nedaudz sarežģītākā vododā: ”Viņa neredzamās īpašības — viņa mūžīgais spēks un dievišķība — ir skaidri redzamas jau kopš pasaules radīšanas, jo tās ir saskatāmas radītajā.” (Rom. 1:20.)
Pieaugušiem vajadzētu paskaidrot,ka: ”Debesis daudzina Dieva godu, un izplatījums izteic Viņa roku darbu. ..to vēsts iziet pa visu pasauli un to pausme līdz zemes galiem.” (Psalms 19:2, 5.)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 22, 2017
Trīsvienības doktrīna nomāc Dieva Visvarenību,jo Viņš ir ticis pielīdzināts vienādā spēkā ar divām citām būtnēm,no kurām viena ir Dieva paša radīta ,bet otra patiesībā nemaz nav būtne,bet gan Dieva paša spēks,ko Bībelē sauc par Svēto Garu.

Dievs -Radītājs ir viens.Viņš ir persona,kas pats sev devis vārdu Jahve,ko Viņš caur Mozu dara zināmu visiem cilvēkiem.Bībelē skaidri pateikts,ka:"Kas piesauks Dieva vārdu,tiks izglābts" un ir paskaidrots,ka:" kā lai piesauc,ja nav,kas sludina...".Tāpēc Jēzus ieviesa sludināšanas kampaņu,kas darboja vēl līdz pat šai dienai tik tamdēļ,lai visi cilvēki spētu iepazīt patieso Dievu,kura vārdu piesaucot Armagedonā,tiks pasargāti.Dieva vārda piesaukšana ir tas pats,kas  savulaik izraēliešiem bija uz durvīm uztrieptā asins zīme.Pēc šīs zīmes vadoties Dieva eņģelis viņus pasargāja.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 22, 2017
Staar
Zini, nē. Trīsvienības doktrīna izskaidro veidu, kā Dieva atklāsmes ir fiksētas Jaunās derības rakstos, turklāt neesot pretrunā ar Veco Derību.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 22, 2017
ZIRGS

Nu jā, ja dikti vajag sadabūt kopā šos tekstus, tad sanāk šāda jocīga konstrukcija.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Novembris 22, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=PCnRYj3lMlQ&list=RDPCnRYj3lMlQ&t=8
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Papucs Novembris 22, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=PCnRYj3lMlQ&list=RDPCnRYj3lMlQ&t=8 (https://www.youtube.com/watch?v=PCnRYj3lMlQ&list=RDPCnRYj3lMlQ&t=8)
Tava norāde man blakus parādīja visai interesantu piedāvājumu:
https://www.newchic.com/flats-3616/p-1219801.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=cnew-ms-SKU791228-ic-pc-neu&utm_content=alvin&utm_design=88&gclid=EAIaIQobChMIru31oJbS1wIVQ5UYCh1ChQKKEAEYASAAEgLUNvD_BwE (https://www.newchic.com/flats-3616/p-1219801.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=cnew-ms-SKU791228-ic-pc-neu&utm_content=alvin&utm_design=88&gclid=EAIaIQobChMIru31oJbS1wIVQ5UYCh1ChQKKEAEYASAAEgLUNvD_BwE)


Attention:
This pair of shoes is popular. The daily order quantity has exceeded the normal production range of our factory production. We will try our best to produce and deliver the goods in time.


Vai citiem rāda to pašu?
Vai ko citu?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Novembris 22, 2017
Papuc,


Nē, man tur ir skaista dziesma par Trīsvienību.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 22, 2017
Ja viss būtu pareiz,tad Dievam nebūtu jānāk un nebūtu jāapkrauj visa zeme ar sava lāsta smagumu.(Maleahijas 3:24.)Tad arī Jānis nesauktu:"Tiešām,nāc Kungs Jēzu!"
Kamdēļ gan viņiem nākt,ja viss ar reliģijām ir OK?Pēc viņu vārdiem ir saprotams,ka nav viss oki-doki!
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 30, 2017
ZIRGS

Nu jā, ja dikti vajag sadabūt kopā šos tekstus, tad sanāk šāda jocīga konstrukcija.
Jebkurai jēdzīgai teorijai ir visi novērojumi jāizskaidro.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 30, 2017
ZIRGS

O, šis ir kaut kas jauns - dieva vovērojumi? kur?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 30, 2017
ZIRGS

O, šis ir kaut kas jauns - dieva vovērojumi? kur?
Bībelē, protams. Bībele ir grāmatu kolekcija, kurās vairāku gadu tūkstošu laikā fiksēti Dieva novērojumi.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Novembris 30, 2017
ZIRGS

O, šis ir kaut kas jauns - dieva vovērojumi? kur?
Bībelē, protams.Un ne tikai Bībelē,kaut gan tieši no  Bībeles var secināt, ka ticības veidošanā būtiska nozīme ir pierādījumiem. Tajā teikts: ”Ticība ir stipra paļaušanās uz to, kas cerams, pārliecība par neredzamām lietām.” (Ebrejiem 11:1.) Lai iegūtu pārliecību par Radītāja pastāvēšanu, ir nepieciešami pierādījumi, kas to apstiprina. Bībelē ir norādīts, kur var atrast šādus pierādījumus.
Piemēram,Bībelē ir lasāmi Dieva iedvesmotie Dāvida vārdi: ”Es Tev pateicos, ka es esmu tik brīnišķi radīts.” (Psalms 139:14.) Kad veltām laiku pārdomām par to, cik brīnišķīgs ir mūsu ķermenis un cita dzīvā radība, mūs pārņem apbrīna par Radītāja gudrību. Daudzās orgānu sistēmas, kas uztur mūsu dzīvību, līdz pašam sīkumam ir konstruētas ar neaptveramu izdomu. Arī Visumā valda matemātiska precizitāte un kārtība. Dāvids rakstīja: ”Debesis daudzina Dieva godu, un izplatījums izteic Viņa roku darbu.” (Psalms 19:2.)Savukārt spustulis Pāvils Romas kristiešiem rakstīja, ka Dieva ”neredzamās īpašības, tiklab viņa mūžīgā vara kā viņa dievišķība, kopš pasaules radīšanas gara acīm saskatāmas viņa darbos; tāpēc viņiem (neticīgajiem) nav ar ko aizbildināties”. (Romiešiem 1:20.) Kopš ”pasaules radīšanas” — it īpaši kopš tā laika, kad tika radīti cilvēki, saprātīgas būtnes, kas spēj aptvert Dieva pastāvēšanas faktu, — ir acīmredzams, ka pastāv neiedomājami varens Radītājs, pielūgsmes cienīgs Dievs. Tāpēc tiem, kas neatzīst un negodā Dievu, nav nekāda attaisnojuma.
Turklāt bagātīgu klāstu ar pierādījumiem par mūsu Radītāju sniedz arī pati Bībele. Izpētot, cik saskanīgas ir 66 Bībelē ietvertās grāmatas, cik izcili ir tajā dotie morāles principi un cik precīzi ir piepildījušies tās nekļūdīgie pravietojumi, mēs iegūstam pārpilnām pierādījumus, ka tās autors ir mūsu Radītājs.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Novembris 30, 2017
ZIRGS

:D

Lāčplēša novērojumi Pumpura eposā

Drakulas novērojumi Stokera stāstā
utt
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Novembris 30, 2017
Ctulhu Nekādas līdzības: Stokera Drakula un Pumpura Lāčplēsis ir daiļliteratrūra. Bībele nav.
Jeb precīzāk - ja pastāvētu Lāčplēsis vai Drakula, tad varbūt šos darbus arī varētu mēģināt sīkāk pētīt, pieņemot, ka tiem ir kāds reāls pamats. Bet, tā kā Dievs IR, mēs pētām Bībeli. Un daudz ko uzzinām.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 01, 2017
ZIRGS
Citāts
Bet, tā kā Dievs IR, mēs pētām Bībeli. Un daudz ko uzzinām.
Tiktāl viss gludi, bet tikko kāds līdzīgā veidā sāk pētīt nevis Bībeli, bet piem, Korānu vai Bhagavad-Gītu, tā uzreiz jums arsenālā parādās visi Ctulhu argumenti - "kur evidences?", "tēls galvā", "pasakas" , utml :)
nu, plus vēl "sātana sarakstītais".
Par ko ar es jūs necienu.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 01, 2017
EzītisMiglā

``kur evidence`` viņiem parādījās arī tad, kad es teicu ka esmu dievs un viņiem mani jāpielūdz un evidences prasīšana ir dieva kārdināšana, kas ir fui.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 01, 2017
Ctulhu,


Atdzesē galvu! Runa ir par pilnīgi citāda žanra darbiem un personām.


 
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 01, 2017
Ezi,


Tu gribi sacīt, ka Ctulhu izmanto pret mums mūsu pašu ieročus?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 01, 2017
Ilārs

Nu jā daiļliteratūra un folklora.

Kaut gan bībele pa lielam ir daiļliteratūra, autori tiem stāstiem ir minēti :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 01, 2017
ZIRGS
Citāts
Bet, tā kā Dievs IR, mēs pētām Bībeli. Un daudz ko uzzinām.
Tiktāl viss gludi, bet tikko kāds līdzīgā veidā sāk pētīt nevis Bībeli, bet piem, Korānu vai Bhagavad-Gītu, tā uzreiz jums arsenālā parādās visi Ctulhu argumenti - "kur evidences?", "tēls galvā", "pasakas" , utml :)
nu, plus vēl "sātana sarakstītais".
Par ko ar es jūs necienu.
Mēs turamies pie ieskata, ka "markas neder jaukt", proti - ka cilvēkam ir prātīgi turēties pie vienas sistēmas. Mēs esam par noderīgu atraduši kristietību, nu un tāpēc pret Korānu un Bhagavadgītu neizturamies ar tikpat lielu respektu kā pret Bībeli. Tas īsumā viss, kā man liekas.
Runājot par "evidenci" - Evaņģēliji arī ir evidence, proti, notikumu liecinieku vai tiem tuvu stāvošu personu pierakstītas liecības.Ctulhu apgalvojumu par savu dievišķumu gadījumā nekā tamlīdzīga nav.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 01, 2017
ZIRGS

/Mēs esam par noderīgu atraduši kristietību, nu un tāpēc pret Korānu un Bhagavadgītu neizturamies ar tikpat lielu respektu kā pret Bībeli./

Kā jūs nosakat pie kā turēties? Kapeiku metat?

/Ctulhu apgalvojumu par savu dievišķumu gadījumā nekā tamlīdzīga nav./

ā tb Zirgam vajag lai vēl kāds pasaka ka es esmu dievs, bet atkal - tā ir dieva kārdināšana, liels grēks :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 01, 2017
ZIRGS
Citāts
Mēs esam par noderīgu atraduši kristietību, nu un tāpēc pret Korānu un Bhagavadgītu neizturamies ar tikpat lielu respektu kā pret Bībeli. Tas īsumā viss, kā man liekas.
No mana skatu punkta, neredzu atšķirību starp Bībeli, Korānu , Bhagavadgītu un vēl citiem Rakstiem.
Tur kāds vai kādi ko saka, - vai nu atklāsmes no Dieva pa taisno vai arī stāstīts par to ko kāds ir darījis. Tam visam ir jātic uz vārda. Pārbaudīt iespēju nav.
Jūs savus Rakstus uzskatat par patiesiem, bet pārējos par izdomātiem. Jāpiezīmē, ka ne visi tā izturās - ir arī tādi, kas savus Rakstus uzskata par patiesiem, bet citus - vai nu par nepilnīgiem, vai par nepareizi saprastiem.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 01, 2017
EzītisMiglā

``Tam visam ir jātic uz vārda. Pārbaudīt iespēju nav.``

tieši tāpat kā ja es pasaku ka esmu dievs
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 01, 2017
ZIRGS
Citāts
Mēs esam par noderīgu atraduši kristietību, nu un tāpēc pret Korānu un Bhagavadgītu neizturamies ar tikpat lielu respektu kā pret Bībeli. Tas īsumā viss, kā man liekas.
No mana skatu punkta, neredzu atšķirību starp Bībeli, Korānu , Bhagavadgītu un vēl citiem Rakstiem.
Nu, no mana skatupunkta, atšķirība ir: tieši kristietībā mītiskais pārtop par vēsturisko.
Citāts
Tur kāds vai kādi ko saka, - vai nu atklāsmes no Dieva pa taisno vai arī stāstīts par to ko kāds ir darījis. Tam visam ir jātic uz vārda. Pārbaudīt iespēju nav.
Pārbaudīt iespēja ir; ja Dievs ir un Viņš ir tāds, kā vēsta Bībele, tad labākais ceļš, kā veikt pārbaudi, ir lūgšana. 
Citāts
Jūs savus Rakstus uzskatat par patiesiem, bet pārējos par izdomātiem. Jāpiezīmē, ka ne visi tā izturās - ir arī tādi, kas savus Rakstus uzskata par patiesiem, bet citus - vai nu par nepilnīgiem, vai par nepareizi saprastiem.
Atklāti sakot, es neesmu īpaši domājis par citu reliģiju svētiem Rakstiem, tas arī nav kristiešu uzdevums. "Izdomāti", ir populārs apzīmējums, bet neesmu pārliecināts par tā skripturālo pamatu. Ja man būtu jādomā par citiem Rakstiem, es visticamāk lietotu par pamatu vēstules ebrejiem sākumu:
"Dievs vecos laikos daudzkārt un dažādi runājis caur praviešiem uz tēviem,
šinīs pēdīgajās dienās uz mums ir runājis caur Dēlu, ko Viņš ir iecēlis par visu lietu mantinieku, caur ko Viņš arī pasauli radījis. " (Ebr.1:1-2)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 01, 2017
ZIRGS
Citāts
tieši kristietībā mītiskais pārtop par vēsturisko
Tas ir kā? Vēsturē jau šo to var atrast, bet, tā teikt, atrast Troju nenozīmē, ka pastāv Olimpa dievi.

Citāts
Pārbaudīt iespēja ir; ja Dievs ir un Viņš ir tāds, kā vēsta Bībele, tad labākais ceļš, kā veikt pārbaudi, ir lūgšana.
Jā, dzirdēju, ka esot tāds ceļš, - skaitīt Harē Krišna mantru. Reiz te Ctulhum piedāvāju, viņš atteicās, ka tik kas nenotiekot. :)

Citāts
Dievs vecos laikos daudzkārt un dažādi runājis caur praviešiem uz tēviem,
šinīs pēdīgajās dienās uz mums ir runājis caur Dēlu
... turpinot tālāk ... Muhameds ir pēdējais pravietis ?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 01, 2017
Ctulhu
Citāts
tieši tāpat kā ja es pasaku ka esmu dievs
A, vot tevis pielūgšana, mantru vai lūgšanu skaitīšana , kamēr rodas tēls galvā - taču neizpildās? Kur ir tādi cilvēki, sekotāji ? :D
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 01, 2017
EzītisMiglā

vai tad es atteicos, nu labi tagad skaitu harekrišnaharekrišna hare hare hare rama

nekas nenotiek
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 01, 2017
EzītisMiglā

/kamēr rodas tēls galvā - taču neizpildās?/

a jūs pamēģiniet, no tīras sirds skaidrā ticībā, kamēr rodas :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 01, 2017
Ctulhu
Mantra jāskaita ilgāku laiku, regulāri, katru dienu, teiksim kādu mēnesi ilgi.
Pareiza mantra ir tāda :

harē Krišna, harē Krišna,
Krišna, Krišna, harē, harē,
harē Rāma, harē Rāma,
Rāma, Rāma, harē, harē


Kā iesācējs var skaitīt maz, nu kaut vai 5 minūtes dienā.
Pie kam iesācējam nav obligāti tīra sirds un skaidra ticība. Esot zināms pat gadījums, kad mantras kāds sācis skaitīt tualetē kā ņirgājoties, pie viena vēl attiecīgi izlietojot Rakstus.

Te ir iespējams, tā teikt, zinātnisks eksperiments. :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 01, 2017

Ezis,

Pārbaudīt iespēju nav.

Ir, pat vairākas, bet kāda tieši pārbaude Tev derētu? Piemēram, Masiks vēlējās, lai pārbaude notiktu pēc viņa noteikumiem. Nu tur gan nekas nesanāks, bet citādi - Dievs pat aicina, lai pārbauda viņa patiesumu un uzticamību?

Ja runa ir par Dieva esamību, tad to var pārbaudīt, piemēram, ar loģikas palīdzību.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 01, 2017
Ctulhu,


Kura Bībeles grāmata tieši Tev šķiet daiļliteratūra?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 01, 2017
ZIRGS
Citāts
tieši kristietībā mītiskais pārtop par vēsturisko
Tas ir kā? Vēsturē jau šo to var atrast, bet, tā teikt, atrast Troju nenozīmē, ka pastāv Olimpa dievi.
Tas ir tā: kristietība piedāvā  lineāru (tas ir -
 vēsturei ir bijis sākums un būs arī beigas) skatījumu uz vēsturi, kur sākums ir visai mitoloģisks, bet vienā brīdī, ar Jēzus atnākšanu, tas kļūst vēsturisks.
Citāts
Citāts
Pārbaudīt iespēja ir; ja Dievs ir un Viņš ir tāds, kā vēsta Bībele, tad labākais ceļš, kā veikt pārbaudi, ir lūgšana.
Jā, dzirdēju, ka esot tāds ceļš, - skaitīt Harē Krišna mantru. Reiz te Ctulhum piedāvāju, viņš atteicās, ka tik kas nenotiekot. :)
Tas šo to pasaka par Cthulhu gatavību uzzināt ko jaunu. :)
Bet kristietībā mantras kaut kā nav iegājušās, jo priekšroka tiek dota sarunai. Ar mantrām ir tā bīstamība, ka nav izslēgts, ka ar tām cilvēks pats sevi noved izmainītā apziņas stāvoklī.
Protams, lai lūgtu, Ctulhum būtu eksperimenta nolūkos jāpieņem, ka Dievs ir, uz pietiekami ilgu laiku, lai varētu lūgšanu izteikt, kas viņam varētu tīri psiholoģiski būt sarežģīti. Es minētu, ka lūgšana varētu būt apmēram tāda:"Dievs, Tu zini, ka es tev neticu. Bet, ja Tu tomēr esi, lūdzu, dodies man pazīstams."
Citāts
Dievs vecos laikos daudzkārt un dažādi runājis caur praviešiem uz tēviem,
šinīs pēdīgajās dienās uz mums ir runājis caur Dēlu
... turpinot tālāk ... Muhameds ir pēdējais pravietis ?
[/quote]
Par muslimiem es zinu visai maz; tas, ko es gribēju pateikt, ir, kā es domātu par citu reliģiju svētiem rakstiem, ja es par tiem domātu.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 01, 2017
ZIRGS

variants: čau dievs, ja eksistē, pieraksti šeit klāt: ``sveiks, te dievs, es eksistēju``. un vēlies parunāties, pasaki''

tā, skatīsimies, kas notiek....

[ezi, netaisi jokus :D ]
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 02, 2017
ZIRGS

variants: čau dievs, ja eksistē, pieraksti šeit klāt: ``sveiks, te dievs, es eksistēju``. un vēlies parunāties, pasaki''

tā, skatīsimies, kas notiek....

[ezi, netaisi jokus :D ]
Tu nevari uzspiest Dievam veidu kā viņš tev atklāsies (ja atklāsies). Bet ko tu vari, ir godīgi lūgt, lai tas notiek. Ir tāds kristīgs princips, ko apzīmē vārdi "Kas meklē, tas atrod. Kas klaudzina, tam top atvērts" Tas no tavas puses arī ir viss, ko vari paveikt.  Papucim ir ļoti labs stāsts par viņa komunikāciju ar Dievu, ko es, protams, nestāstīšu. Ja viņš gribēs - izstāstīs.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 03, 2017
ZIRGS

nu pag, jūsu versija ir ka dievs tipa visus dikti mīl => grib attiecības. Ja tā - lai nāk un piesakās

ja nepiesakās, varianti:

a) negrib vis tik dikti tās attiecības
b) dieva nav

no manas puses viss ir kedā, es labprāt parunājos ar interesantām būtnēm
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 03, 2017
ZIRGS

nu pag, jūsu versija ir ka dievs tipa visus dikti mīl => grib attiecības. Ja tā - lai nāk un piesakās

ja nepiesakās, varianti:

a) negrib vis tik dikti tās attiecības
b) dieva nav

no manas puses viss ir kedā, es labprāt parunājos ar interesantām būtnēm


Tā kārtība ir tieši pretēja.Dievs visus mīl un tāpēc ir izdarījis tā,lai visi varētu Viņam tuvoties caur Jēzu,nevis,ka Dievs visādos veidos tuvosies cilvēkiem.Cilvēki taču pirmie noraidīja Dievu,ne jau Dievs cilvēkus.Jēzus ar savu nāvi pavēra ceļu pie Dieva,Tāpēc tagad visi visur tiek aicināti nožēlot grēkus un "tuvoties Dievam",jo pēc Jēzus upura tas tagad ir iespējams.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 03, 2017
Manuprāt, ir a varianta apakšvariants, tas ir - Dievs gan vēlas attiecības, bet negrib cilvēku piespiest.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 03, 2017
Manuprāt, ir a varianta apakšvariants, tas ir - Dievs gan vēlas attiecības, bet negrib cilvēku piespiest.

Pareizi,jo Dievs mums saka: ”Piegrieziet Man savu ausi un nāciet pie Manis! Uzklausait, tad atspirgs jūsu dvēsele!” Jesajas 55:3
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 04, 2017
ZIRGS

Nu jā forši, nekādas piespiešanas, dievs brīvi nāk pie manis un sarunājas, kad mēs abi gribam - sarunājamies, kad jebkurš no mums negrib - nesarunājamies.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 04, 2017
Ctulhu
Vispār tieši tā.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 04, 2017
ZIRGS

Nu lūk un man tipa nav iebildumu ar šamo sarunāties, bet emmm neko nekonstatēju.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 04, 2017
ZIRGS

Nu lūk un man tipa nav iebildumu ar šamo sarunāties, bet emmm neko nekonstatēju.
Ctulhu

Domāju, tu drusku kļūdies par savu motivāciju. Respektīvi, varbūt arī nekļūdies, bet attieksme "ja kādam ko vajag, lai nāk un piesakās uz sarunu", ir sinonīms pilnīgai neinteresei.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 04, 2017
ZIRGS

Nu lūk un man tipa nav iebildumu ar šamo sarunāties, bet emmm neko nekonstatēju.

Cik reālas jums ir attiecības ar Dievu ? Vai jūs vēlētos tās nostiprināt? Jēkaba vēstules 4. nodaļas 8. pantā ir norādīts, kā to var panākt: ”Tuvojieties Dievam, un viņš tuvosies jums.” Vai pamanījāt, ka šis process ir divpusējs? Bet vispirms mums ir  kaut kas jādara lai tuvotos Dievam, tikai tad viņš savukārt tuvosies mums. Tā mūsu attiecības ar Jehovu pakāpeniski kļūst arvien ciešākas un viņš mums kļūst arvien reālāks. Mums veidojas tāda paļāvība, kāda bija Jēzum, kurš teica: ”Tas, kas mani sūtījis, patiešām pastāv.. Es viņu pazīstu.” (Jāņa 7:28, 29.)
Tāpēc Ctulhu,lasi Bībeli lai saprastu daudz vairāk par Dievu.
Lasi Jāņa ev.7.nodaļā:"28 Tad Jēzus Templī mācīdams sauca: "Tiešām Mani jūs pazīstat un zināt, no kurienes Es esmu. Un tomēr Es neesmu nācis no Sevis, bet Tas, kas ir patiess, Mani sūtījis. To jūs nepazīstat. 29 Bet Es Viņu pazīstu, jo no Viņa Es nāku, un Viņš Mani sūtījis."
Un šī Rakstu vieta nāks par svētību visiem,kas izlasīs,it sevišķi ieteiktu Ilāram,kas tik ļoti pieķēries maldu mācībai par Trīsvienīgu Dievu.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 04, 2017
ZIRGS

Nu tas ir tā - es respektēju šīs būtnes brīvo gribu un ar sevi neuzbāžos. Savukārt ja dievs atbilst jūsu aprakstam ``visus mīl, grib attiecības`` tad te viņam ir iespēja attiecības izveidot, ar varu nespiežu, ja grib lai piesakās.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 04, 2017
Staar

``Bet vispirms mums ir  kaut kas jādara lai tuvotos Dievam, tikai tad viņš savukārt tuvosies mums.``

Nu es šamo te oficiāli informēju, ka viņš drīkst tuvoties un sarunāties, man nav iebildumu.

Nu, kur ir?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 04, 2017
Ctulhu
Gaidi.Varbūt var nostrādāt šāds piegājiens, manuprāt.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 04, 2017
ZIRGS
Citāts
Gaidi.Varbūt var nostrādāt šāds piegājiens, manuprāt.
Jau nez cik gadus Ctulhu piedāvājums Dievam ir spēkā. Bet nekas nemainās, viņš tikai nostiprinās savā ateismā.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 04, 2017
Staar

``Bet vispirms mums ir  kaut kas jādara lai tuvotos Dievam, tikai tad viņš savukārt tuvosies mums.``

Nu es šamo te oficiāli informēju, ka viņš drīkst tuvoties un sarunāties, man nav iebildumu.

Nu, kur ir?

Dievam var tuvoties nemitīgi apgūstot zināšanas par Viņu caur Bībeli un meklējot arvien jaunas iespējas apliecināt savu mīlestību pret Viņu lūgšanās ,tādā vedā nostiprinot savas attiecības ar Viņu.Jehova cilvēkiem ir parādījis mīlestību, dodot mums skaistu mājvietu — zemi. Viņa mīlestība turpina izpausties visā, ko viņš ir sagādājis, lai uzturētu mūsu dzīvību. (Ap. d. 17:28; Atkl. 4:11.) Vēl svarīgāk ir tas, ka Jehova gādā par mūsu garīgajām vajadzībām. (Lūk. 12:42.) Viņš arī personiski uzklausa mūsu lūgšanas. (1. Jāņa 5:14.) Taču visspilgtākā Dieva mīlestības izpausme ir izpirkuma upuris, ar kura palīdzību viņš mūs velk pie sevis, un uz šo mīlestību mēs atsaucamies, viņam tuvojoties.( 1. Jāņa 4:9, 10, 19.) Jehova sūtīja uz zemi savu ”vienīgo Dēlu”, lai mūs izglābtu no grēka un nāves. (Jāņa 3:16.)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 04, 2017
ZIRGS
Citāts
Gaidi.Varbūt var nostrādāt šāds piegājiens, manuprāt.
Jau nez cik gadus Ctulhu piedāvājums Dievam ir spēkā. Bet nekas nemainās, viņš tikai nostiprinās savā ateismā.
Varbūt Dievs gaida līdz Ctulhum apniks.
Bez tam, varbūt Dievam var tuvoties arī caur racionālismu, jo galu galā Dievs ir racionāla būne. Piemēram, pazīstamais kristietības apoloģēts K.S. Luiss bija intelektuāls ateists un notikās, ka, rūpīgi pārdomājopt šo tēmu, viņš atzina, ka kristīgā vēsts tomēr ir patiesa, un tapa par intelektuālu kristieti.
Un tas, ar kādu ieinteresētību Cth piedalās reliģisku tēmu diskusijās, liecina par lielu interesi, kas principā, manuprāt, norāda uz to, ka šī tēma ir svarīgāka, nekā tiek apgalvots..
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 04, 2017
viņš tikai nostiprinās savā ateismā.

Jā, Ctulhu kļūst arvien regresīvāks, tumsonīgāks, pretrunīgāks, arvien dziļāk grimst misticismā un puspatiesībās. Laikam mans draugs paliek vecs.   
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 04, 2017
ZIRGS

``Varbūt Dievs gaida līdz Ctulhum apniks.``

Kas apniks? Gribēt parunāties? A kāda jēga to gaidīt?

Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 04, 2017
Staar

`` meklējot arvien jaunas iespējas apliecināt savu mīlestību pret Viņu lūgšanās ``

kautkāda pielaizīšanās, fuj
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 04, 2017
Pēc jehoviešu versijas, Ctulhu varēs parunāties 1:1 ar Dievu pēc savas nāves.
Tā ka Ctulhu nav par ko iespringt.
Tur gan ir dīvains nosacījums, ka gadījumā ja notiek armagedons, tad vairs nedrīkst.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 04, 2017
EzītisMiglā

/Dievu pēc savas nāves./

šitas tak man neder
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 04, 2017
Ctulhu,


Tev neder, bet Dievam der. Viņš jau arī ir nolicis Tev tikšanās stundu, ko sauc par nāvi.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 04, 2017
Ilārs

Pardon, bet ja man neder, dievam nāksies meklēt citus variantus :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 04, 2017
Es domāju, ka notiks tā, kā viņš ir nolēmis. Tikšanās vietu dziezin vai Tev izdosies mainīt. Protams, Tev ir piedāvātas arī daudz draudzīgākas tikšanās vietas, bet ja negribi, negribi.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 04, 2017
Pēc jehoviešu versijas, Ctulhu varēs parunāties 1:1 ar Dievu pēc savas nāves.
Tā ka Ctulhu nav par ko iespringt.
Tur gan ir dīvains nosacījums, ka gadījumā ja notiek armagedons, tad vairs nedrīkst.
Vai gadījumā pēc jehoviešu versijas armagedons nav jau 1914.g. sācies?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 04, 2017
Pēc jehoviešu versijas, Ctulhu varēs parunāties 1:1 ar Dievu pēc savas nāves.
Tā ka Ctulhu nav par ko iespringt.
Tur gan ir dīvains nosacījums, ka gadījumā ja notiek armagedons, tad vairs nedrīkst.
Vai gadījumā pēc jehoviešu versijas armagedons nav jau 1914.g. sācies?


JL uzskata un tic,ka Jēzus Kristus ir sācis valdīt debesu Valstībā debesīs no 1914.gada.Viņi arī uzskata,ka nu jau Jēzus zina dienu un stundu,kad Tēvs viņu kopā ar eņģeļu karapulku un 144 000 svēto sūtīs Armagedona kaujā,lai ieviestu kārtību uz zemes un būtu iespējama Debesu Valstības valdīšana arī uz zemes,ne tikai debesīs.Nu notiks tā,kā Jēzus mācīja lūgt parauglūgšanā:"Dievs Tēvs debesīs,svētīts lai top tavs vārds.Lai nāk tava Valstība,tavs prāts lai notiek kā debesīs,tā arī uz zemes".
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 04, 2017
Ilārs

``Es domāju, ka notiks tā, kā viņš ir nolēmis. ``

domā, tikai nesauc šito figņu par ``mīlestību``, citādi tieši pēc Orvela 1984 sanāk
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 04, 2017
 Cilvēki, kas pielūgs vienīgo patieso Dievu, dzīvos paradīzē, kamēr vien pastāvēs saule un mēness, proti, mūžīgi. Ķēniņš Jēzus Kristus būs kā spirdzinošs ”lietus uz nopļautām pļavām, kā lietus gāze, kas zemi slacina”.Valdot lielākajam Salamanam, Jēzum Kristum, taisnīgie ”zels” jeb dzīvos labklājībā. (Ps. 72:7.) Kristus dāsni apliecinās cilvēkiem savu mīlestību un rūpes, tāpat kā viņš to darīja, dzīvodams uz zemes. Jehovas apsolītajā jaunajā pasaulē pat ”netaisnajiem”, kas būs uzmodināti no nāves, tiks dota iespēja pakļauties Jehovas normām un iemantot dzīvību. (Ap. d. 24:15.) Tiem, kas nevēlēsies rīkoties saskaņā ar Dieva prasībām, būs liegta iespēja dzīvot, un viņi neapdraudēs kārtību un mieru, kāds pastāvēs jaunajā pasaulē.
 Cik plaši valdīs Dieva Valstība, un kā tā nodrošinās mūžīgu mieru? Uz to, ka lielākā Salamana valdīšana aptvers visu zemi, norāda vārdi: ”Lai viņš valda no jūras līdz jūrai un no Eifratas upes līdz pat zemes galiem! Viņa priekšā lai noliecas tuksneša tautas, un viņa ienaidnieki lai laiza pīšļus.” (Ps. 72:8, 9.) Jēzus Kristus valdīs pār visu zemi. (Cak. 9:9, 10.) Tie, kuri atzīs Kristus varu un būs pateicīgi par viņa sagādātajām svētībām, ”viņa priekšā.. nolieksies”, tā parādot savu padevību. Savukārt grēcinieki, kas nenožēlos savu rīcību, ies bojā, arī ja viņi būs ”simts gadu veci”. (Jes. 65:20.) Viņi ”laizīs pīšļus”.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Marutks Decembris 05, 2017
apgūstot zināšanas par Viņu caur Bībeli


Tas neko nedod. Es kādreiz tā darīju un pat biju kļuvis par jūsu reliģijas sekotāju.
No tā nebija nekādas jēgas.  Es tagad domāju, ka viņi apzināti krāpj cilvēkus,  nu piemēram, tie "kreacionisti".
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Marutks Decembris 05, 2017
Cilvēki, kas pielūgs vienīgo patieso Dievu, dzīvos paradīzē


Tas viss ir tukša runa. Kāpēc jūs nevariet sniegt pilnīgi nekādus empīriskus pierādījumus savu apgalvojumu patiesumam?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 05, 2017
Marutks
Atvaino, Tu esi izbijis Jehovas liecinieks?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 05, 2017
Ctulhu,


Bet, ja "'sitā figņa", kā Tu to sauc, neeksistē, tad no kurienes Tev uzradās doma par mīlestību? 
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 05, 2017
Cilvēki, kas pielūgs vienīgo patieso Dievu, dzīvos paradīzē


Tas viss ir tukša runa. Kāpēc jūs nevariet sniegt pilnīgi nekādus empīriskus pierādījumus savu apgalvojumu patiesumam?

Uzskatāmi,taustāmi piemēri no garīgās pasaules ,ko parādīt citiem nav un nevar būt,jo visam ,kas teikts Bībelē, pamatā ir TICĪBA, kas izriet no katra indivīda, neredzamajam Dievam un neredzamām lietām,bet kuras eksistē,jo ticam,ka eksistē no pierādījumiem,kas uzskatāmi redzami  materiālajā pasaulē,kā arī no īpašajām izjūtām,kas pārņem,kad saprotam,ka Dievs atbild uz lūgšanām.Mēs vienkārši saprotam,ka bez Dieva nekas tāds,kas notika ar mums,nevar notikt,-ne garīgi,ne fiziski.
 Bībelē teikts,ka " katru namu kāds cēlējs uzceļ,bet kas uzcēlis visu ir Dievs" ,kā arī "bez ticības nevar patikt,jo tam,kas pie Dieva griežas,nākas ticēt,ka Viņš ir,un ka Viņš atalgos tos,kas tic". Visam pamatā ir TICĪBA neredzamām lietām.Acīmredzot tev,Marutk,ir bijis pietrūcis tieši šīs te ticības neredzamajām lietām-garīgajai pasaulei,ka tāda eksistē un ka tā ir Dieva valdījums,kas drīzumā arī pārvaldīs cilvēku dzīvi uz zemes.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 05, 2017
Ilārs

/ tad no kurienes Tev uzradās doma par mīlestību?  /

no racionālie apsvērumiem - kā optimāla stratēģija.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 05, 2017
Ctulhu
Citāts
no racionālie apsvērumiem - kā optimāla stratēģija.
1. Mīlestības stiprums ir - jo IQ augstāks, jo stiprāk mīl?
2. Mazi bērni praktiski nav spējīgi mīlēt?
3. Dzīvnieki arī nav spējīgi mīlēt?
4. Dabā izdzīvo tikai tie, kas mīl, t.i. zīdītāji, bet , piem, rāpuļi visi ir izkonkurēti ?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 05, 2017
Dzejnieka vārdiem runājot:
Citāts
Mīlestība - tā ir mele,
Teica sirmūsaina pele.
Ja kāds kaķi mīlēt sāks, tas vairs mājās nepārnāks
Dzejnieks, man šķiet, gribēja sacīt, ka racionāli ir mīlēt savējos. Bet reliģiskā prasība mīlēt nemīlamos nav racionāli pamatojama.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 05, 2017
EzītisMiglā
1. Jā
2. viņi mācās [pats zini ka bērni mēdz būt nežēlīgi un tml]
3. vienkāršākos veidos
4. mīlēšana ir K stratēģija [rūpējas par pēcnācējiem] pret R stratēģiju[taisa daudz pēcnācēju]
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 05, 2017
ZIRGS

jā, kā tev iet ar Lucifera mīlēšanu?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 05, 2017
ZIRGS

jā, kā tev iet ar Lucifera mīlēšanu?
Redzi, Lucifers  nav gluži būtne, bet ļaunuma iemiesojums, nu un mīlēt viņu nozīmētu mīlēt ļaunumu. Aicinot mīlēt nemīlamo, kristietība ar to domā aicinājumu mīlēt svešiniekus un ienaidniekus.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 05, 2017
Nu labi, vari sākt ar mazāka izmēra kritušo eņģeļu tb demonu mīlēšanu :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 05, 2017
Nu labi, vari sākt ar mazāka izmēra kritušo eņģeļu tb demonu mīlēšanu :)
Labāk sākšu ar kritušu cilvēku mīlēšanu.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 05, 2017
ZIRGS

[nerunājot par to ka bībeles dievs tieši pēc apraksta ir kudī ļaunāks par luciferu]
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 05, 2017
Ctulhu,


no racionālie apsvērumiem - kā optimāla stratēģija

Kārtējā tautoloģija, racionalitāte bez Dieva arī nav pamatojama. Atceries Darvina šaubas.

Otrkārt, optiomāla startēģija nav atrodama augsti kompleksās sistēmās. 

Visbeidzot, Hitleram & Co bija ļoti racionāli apsvērumi un ļoti optimāla startēģija. Izrādījās optimāli neveiksmīga.


https://www.youtube.com/watch?v=KuNQgln6TL0
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 05, 2017
[nerunājot par to ka bībeles dievs tieši pēc apraksta ir kudī ļaunāks par luciferu]

Nu un atkal, no kurienes Tev izpratne par to, kas ļauns un kas labs?
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 05, 2017
Ctulhu
1. Pamatojums? Tikai nejauc mīlestību kā jūtu izpausmi ar darbību. Piemēram, daunim, kas līdzpārdzīvo savai mātei, kas guļ uz operācijas galda, mīlestības līmenis ir augstāks kā ķirurgam , kas operē bez emocijām.
4. abas stratēģijas labi darbojas.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 05, 2017
Tieši ar racionālismu var apspiest mīlestību, un nonākt līdz, piemēram, "zīdaiņu izjaukšanai rezerves daļām".
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 05, 2017
Ezi,


Es neesmu pārliecināts, bet vai šeit nevarētu arī sacīt, ka uz racionālismu attiecas Gēdeļa nepilnīguma teorēmas, bet uz mīlestību, nē?Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 05, 2017
EzītisMiglā

Tad mēs atšķirīgi definējam mīlestību, ea ar to saprotu to, ko dara ķirurgs. Cita starpā mīlestība paredz emociju kontroli
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 05, 2017
Ctulhu
wiki:
Mīlestība ir dziļas, uz cilvēka iekšējo pasauli vērstas un noturīgas jūtas, kas rodas pret kādu citu cilvēku, cilvēku grupu vai personai nozīmīgu parādību.[1] Mīlestība parasti izpaužas mijiedarbībā ar dzimumdziņu.[nepieciešama atsauce] Tās ir vienas no cilvēka augstākajām jūtām.[nepieciešama atsauce] Tas ir īpašs psihofizioloģisks stāvoklis, kas cieši saistīts ar augstāko nervu darbību.[nepieciešama atsauce] Dažas mīlestības izpausmes, kā pieķeršanās un uzticība, ir novērojamas arī augstāk attīstītajiem dzīvniekiem.

, tātad mīlestība ir jūtas. Ķirurgam, kas veic operāciju, var nebūt nekādu jūtu pret pacientu. Iespējams, ne tik tālā nākotnē operāciju veiks robots, jo tā tāda mehānika vien ir , iekārtas remonts, pēc būtības. Neteiksi taču, ka robots mīl pacientu?

Citāts
Cita starpā mīlestība paredz emociju kontroli
Ta nē, mīlestība pati ir emocija. Ja ķirurgs ir pacienta radinieks, tad ne jau mīlestība traucē, bet uztraukums drīzāk.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 05, 2017
EzītisMiglā

 [nedaudz atšķirīgi] traktējumi

Mans ir operacionālais - mīlestība kā stratēģija
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 05, 2017
Ctulhu
Tavs neatbilst definīcijai.
Mīlestība nevar būt stratēģija, jo ir jūtas. Startēģija ir kalkulācija.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 05, 2017
Ja drīkstu iejaukties jūsu definīciju strīdā, man patīk uzskats, ka mīlestība ir vēme, lai mīlamajai personai ir labi. Kādreiz saka - lai mīlamā persona ir laimīga.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 05, 2017
ZIRGS

[nerunājot par to ka bībeles dievs tieši pēc apraksta ir kudī ļaunāks par luciferu]


Sātans ir persona-garīga,varena būtne-ļaunuma iemiesojums,un viņa dēļ mirst pilnīgi visi cilvēki,lai gan Dieva vadībā visi būtu varējuši dzīvot mūžīgi.Bībelē Sātanu nesauc par Luciferu.To ir izdomājuši cilvēki paši.Dievs soda tikai ļaundarus,bet Sātans nāvei ir nolēmis visus bez izņēmuma.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 05, 2017
ZIRGS

Ja vēlme - tad stratēģija
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 05, 2017
Ctulhu
Vēlme nav stratēģja. Mušas nav kotletes.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 05, 2017
EzītisMiglā

Vēlme ir tas, kas izraisa stratēģiju

Vēlme - plāns - stratēģija.

``lai subjektam X būtu labi`` jau daļēji ir plāns.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ilārs Decembris 05, 2017

Ctulhu,
mīlestība kā stratēģija

Vārds stratēģija ir cēlies no grieķu valodas στρατηγική, kur šis vārds apzīmē kara mākslas prasmi, prasmi pareizi izvietot un organizēt karaspēka vienības.

Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 06, 2017
Ilārs

jā, plānošanas un rīcības veidi vietām ir līdzīgi :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 06, 2017
Ctulhu
Ja patīk , vari pārdefinēt jēdzienus, lai sanāktu tā, ka jo augstāks IQ, jo mīlestība lielāka. :)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 06, 2017
EzītisMiglā

Vēlme ir tas, kas izraisa stratēģiju

Vēlme - plāns - stratēģija.

``lai subjektam X būtu labi`` jau daļēji ir plāns.
Jā, pati vēlme jau vēl nav stratēģija, bet bez kaut kāda plāna un gudrības mīlestība var nodarīt pat ļaunumu, piemēram, mīlestības vadītam dot alkoholiķim šņabi "jo viņam jau ir grūti bez tā".
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Ctulhu Decembris 08, 2017
ZIRGS

nu jā tāpēc bez zināšanām un plāna (stratēģijas) mīlestrība nedarbojas.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: EzītisMiglā Decembris 08, 2017
Ctulhu
Mīlestība darbojās, t.i. pastāv. Arī bez plāna. Var vienkārši mīlēt - daudzko, kaut vai abstraktu tēlu.
Vai kādu cilvēku, kas jau miris.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 14, 2017
Saprotu, ka, līdzīgi kā ar visiem citiem vārdiem, arī mīlestība ir vārds ar daudzām nozīmēm. Ar to saprot gan spēcīgu patiku, gan iekāri. Gan  arī  vēlmi, lai mīlamais  objekts ir laimīgs. Latviešu valoda nav diezcik bagāta ar veidiem emociju izteikšanai.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 17, 2017
Saprotu, ka, līdzīgi kā ar visiem citiem vārdiem, arī mīlestība ir vārds ar daudzām nozīmēm. Ar to saprot gan spēcīgu patiku, gan iekāri. Gan  arī  vēlmi, lai mīlamais  objekts ir laimīgs. Latviešu valoda nav diezcik bagāta ar veidiem emociju izteikšanai.

Vēl ir brāļu mīlestība.
"Lai brāļu mīlestība jūsu starpā nebeidzas!",teikts  Ebr. 13:1.p.
”Brāļu mīlestība jūsu starpā lai ir sirsnīga. Centieties cits citu pārspēt savstarpējā cieņā”,teikts Rom. 12:10.p.
”Jūsu mīlestība lai ir neliekuļota”, teikts gan Rom. 12:9.p.,gan 1. Pētera 1:22.p. un 1.Pētera 3:8.
”No tam visi pazīs, ka jūs esat mani mācekļi, ja jums būs mīlestība savā starpā”,teica Jēzus Jāņa 13:35.p.
”Jūs esat mani draugi, ja jūs darāt, ko es jums pavēlu”, teica Jēzus Jāņa 15:14.p.

Tātad-patiesie kristieši ir Jēzus brāļi un draugi.Viņi ir draugi savā starpā,jo viņus vieno "mīlestības un miera saite",teikts  Efesiešiem 4:2, 3.p.
Bet visi kopā viņi ir Dieva draugi, vēstīts Jāņa 17:20, 21.p. Viņi visi kā viens zina,ka  Dievs nekad nepieviļ savus draugus. (Psalms 18:26-28)
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: ZIRGS Decembris 18, 2017
Staar
Man lieks, ka "brāļu mīlestība" patiesībā ir tā mīlestība, kas vēlas, lai mīlestības objekts ir laimīgs. Nu, apmēram, kā vecāku mīlestība pret bērniem. Kas arī ir mīlestība.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 18, 2017
Staar
Man lieks, ka "brāļu mīlestība" patiesībā ir tā mīlestība, kas vēlas, lai mīlestības objekts ir laimīgs. Nu, apmēram, kā vecāku mīlestība pret bērniem. Kas arī ir mīlestība.

Mīlestība kas valda draudzē savā ziņā ir atšķirīga no tās,kas valda ģimenē. To var uzzināt no epizodes,kur Jēzus norādīja,kas ir viņa patiesās ģimenes locekļi,-tie,kas pilda viņa Tēva gribu. Vienā brīdī,kad Jēzus mācīja savus sekotājus, viņu kāds pārtrauca, sakot: ”Tava māte un tavi brāļi stāv ārā un meklē ar tevi runāt.” Jēzus izmantoja šo gadījumu, lai paskaidrotu kādu svarīgu domu, tāpēc viņš uzdeva pārsteidzošo jautājumu: ”Kas ir mana māte, un kas ir mani brāļi?” Tad viņš pastiepa roku pret mācekļiem un teica: ”Redzi, mana māte un mani brāļi!”
Pēc tam Jēzus paskaidroja, ko viņš bija domājis ar šiem vārdiem. Viņš teica: ”Kas dara mana debesu Tēva prātu, tas ir mans brālis, un mana māsa, un mana māte.” (Mateja 12:47—50.) Tas liecina, cik sirsnīgi Jēzus mīlēja savus mācekļus. Viņam tie bija kā miesīgie brāļi, māsas un māte.Bet tas nenozīmēja,ka Jēzus mazāk mīlēja savu māti Mariju un savus jaunākos brāļus un māsas,lai gan tad viņi neviens vēl neticēja Jēzum ,bet uzskatīja viņu par jukušu.(Marka 3:21; Jāņa 7:5.)Jēzus ģimenes locekļi viņam sāka ticēt tikai pēc viņa nāves.
Virsraksts: Re: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību
Rakstīja: Staar Decembris 18, 2017
Runājot par mīlestību ģimenē,tad Jēzus atzina un to zinām arī mēs visi,ka pat ļaunajās ģimenēs tās locekļi savā veidā mīl cits citu.Jēzus teica:”Ja nu jūs, ļauni būdami, zināt dot saviem bērniem labas dāvanas, ....” (Lūkas 11:13.)Šī epizode ietver tādu mīlestību,kuru uztur labas dāvanas,nevis patiesas mīlestības saite.Un tādu ģimeņu mūsu sabiedrībā ir neskaitāmas,kurās vecāki atpērkas no bērniem ar dāvanām,kā arī bērni,kad izauguši lieli tāpat atpērkas no saviem vecajiem vecākiem ar dāvanām,nevis ar reālu mīlestības pilnu palīdzību.