Migla

Tējas Namiņš => Tējas namiņš: Citi => Tēmu iesāka: tas_pats Maijs 18, 2014

Virsraksts: Ukraina (2014)
Rakstīja: tas_pats Maijs 18, 2014
Pretošanās kustības veidošana un ikdiena
http://www.youtube.com/watch?v=KIHdrSm6jrU
krievu svētā cīņa!
S nami bog i pravda!
Virsraksts: Re: Ukraina (2014)(
Rakstīja: Aste Risks Maijs 18, 2014
Tu nu gan esi mazohists :/
Virsraksts: Re: Ukraina (2014)(
Rakstīja: tas_pats Maijs 18, 2014
Tu nu gan esi mazohists :/
Kādā ziņā mazohists un kāds man, personīgi, ar to sakars? :)
Kijevas Hunta ir tālu, un Rīga Aijesu Beno es atbalstīt negrasos. Mani interesē pati procesa mehānika.:) Ja maidana = 'traču', mehānika ir personīgi piedzīvota, no a (1989g) līdz z (tas ir līdz birokrātijas, Vienotības izskatā, atgriešanās), tad reālu revolūciju Eiropā vairs neuztaisīt. Un izskatās, ka nekur postpadomju telpā nekas prātīgs tur nesanāks, jo ideālu nav. Un tas ir viegli traģiski. :)
Virsraksts: Re: Ukraina (2014)
Rakstīja: tas_pats Maijs 18, 2014
Tiem, kas ir ar Ukrainu saistītā informācijas un dezinformācijas plūsma apmaldījies, varu atgādināt, ka Ukrainas jautājums no ANO dienas kārtības ir izmests par spamošanu, jo marta sākumā nebija dienas, kad nebūtu bijusi Ukrainai veltīta ANO ģenerālas asamblejas sēde. Praktiski apstākļos, ka tajā laikā nekas īsti Ukrainā nenotika, kas būtu ANO uzmanības vērts, tas laikam bija par daudz, jo pasaulē patiesi risināmas problēmas ir ļoti daudz. Līdz ar to Ukrainas problēmas risināšana ir novirzīta ANO institūciju "Eiropas Drošības un sadarbības organizācija" jeb EDSO (http://www.osce.org) Kā zināms, augstās diplomātijas mēģinājumi ko sakārtot Ukrainā ar Ženēvas vienošanos ir faktiski izgāzušas, jo visas puses, kas piedalījās šī dokumenta sastādīšanā, tekstu uztvēra atšķirīgi, kā rezultātā, protams, ka nekāds rezultāts nevarēja tikt sasniegts. No EDSO puses uz šo brīdi ir darbojas šveiciešu diplomāti, kas piedāvā savu skatījumu uz iespēju iziet no konflikta, kuru patiesībā Krievija atbalsta. Bet nu tā ir diplomātija, savukārt Ukrainā ir sociālas problēmas nebeidzams daudzums, un tur tāda secīga kārtība nemaz nav iespējama. :)


OSCE response to the crisis in Ukraine
14 May 2014
http://www.osce.org/home/116940?download=true
Virsraksts: Re: Ukraina (2014)
Rakstīja: MJ Augusts 29, 2014
https://www.youtube.com/watch?v=cvdl2DRoYlY
Virsraksts: Re: Ukraina (2014)
Rakstīja: Aste Risks Septembris 05, 2014
https://www.youtube.com/watch?v=cvdl2DRoYlY
Nu tas jau ir vispār zināms fakts, ka Ukrainas armija ar kvalitāti neizceļas, klibo gan precizitāte gan izlūkošana, gan kā redzams labā roka nezina ko dara kreisā.
Nu jā, bet jamie karam negatavojās , kurš ta domāja ka kaimiņos vilks jēra ādā.. :/