Migla

Ahnenerbe => Astroloģija => Tēmu iesāka: tas_pats Oktobris 18, 2013

Virsraksts: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: tas_pats Oktobris 18, 2013
Astrologs: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
2013.gada 17.oktobris

Šā gada oktobra beigas un novembris astroloģiski nelutinās – daudziem šis laiks var izrādīties kritisks divu aptumsumu un Diž-Čika perioda dēļ. Starpaptumsumu periods no 18.oktobra līdz 3.novembrim «sabiezinās krāsas» ikdienas un politiskajās norisēs. Savukārt Diž-Čika laiks no 21.oktobra līdz 10.novembrim sarežģīs biznesa, visa veida komunikācijas, tirdzniecības un transporta jautājumus.
Naktī uz 19.oktobri gaidāms un labos laika apstākļos arī Latvijā redzams Pusēnas Mēness aptumsums. Tas ievadīs aptumsumu periodu, ko 3.novembrī noslēgs Hibrīdais Saules aptumsums (Latvijā nav redzams). «Aptumsumi jau kopš sendienām iezīmējas kā karmiskās pretestības laiks, tādēļ šajā laikā bizness vai nu pelnīti iet no rokas, vai ir maksimāli piepildīts ar dažādiem šķēršļiem. Šajā laikā ar jebkuru darbību, tēlaini sakot, pamatīgi piepildām karmas trauku. Viss ir sakāpināts, sabiezinātas dzīves krāsas ikvienam atbilstoši individuālajam horoskopam. Ja neesi pārliecināts, ko dari, tad nedari neko! Par vienu gan var padomāt, – kā tikt vaļā no nejēdzīgiem ieradumiem, piemēram, smēķēšanas,» skaidro sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.
Aptumsuma enerģētika izteikti ir sajūtama vismaz trīs dienas pirms un trīs dienas pēc to kulminācijas brīža. Mēness aptumsums skars sadzīves sfēru, emocionālo jomu, zemapziņu, dvēseli un spēju adaptēties, provocēs ķildas, skandālus, dvēseliskas nesaskaņas, izraisīs neapzinātas bailes, fobijas, diskomforta izjūtu. Tādēļ pirms Mēness aptumsuma jānodarbojas ar dvēseles, ķermeņa un mītnes attīrīšanu. Jāatceras, ka jebkurai darbībai, kas veikta Mēness aptumsuma laikā, ir grūti labojamas sekas, teic astrologs.
Saules aptumsuma enerģija, kuras kulminācijas brīdis ir 3.novembrī plkst.14:50, ietekmē veselības stāvokli, pastiprina hroniskās kaites. Tādēļ jāievēro mērenība dzīves stilā, nedrīkst pārēsties, nav vēlams lietot alkoholu, pārmērīgi sportot. Uz līdzsvarotu cilvēku psihi Saules aptumsums nekādu ietekmi neatstās, taču jārēķinās, ka var nākties saskarties ar mazāk nosvērtām personībām.
Saules aptumsuma laikā Mēness bloķē Saules gaismu, tādējādi samazinot tās spēku. Cilvēki var zaudēt reputāciju vai arī tikt nostādīti cieņu aizskarošās, pazemojošās situācijās. Aptumsumi var nest līdzi negaidītas pārmaiņas jebkurās lietās, tādēļ tas nav veiksmīgs laiks jaunu lietu sākumam.
«Latvija ir radīta Pilnmēness laikā, iemiesojot visnotaļ sarežģītu horoskopu. Daudzi jau ir ievērojuši, ka Latvijai svarīgi notikumi mēdz sakrist ar Mēness fāzēm,» norāda astrologs. Kā liecina izpētes dati, Saules aptumsumu būtiska ietekme bijusi 1991.gada barikāžu laikā, 27.10.1995. Latvijai izsakot gatavību iestāties un 01.05.2004. Latvijai iestājoties Eiropas Savienībā. Šī gada aptumsums ir īpašs, jo aktivizē Skorpiona zīmi, kas Latvijas horoskopā ir ļoti jūtīgs astroloģiskais punkts. Pozitīvajā scenārijā ietilptu, ja valsts vadītāji, īpaši premjers, prezidents, sabiedrībā ļoti redzami politiķi šajā laikā nāktu klajā ar svarīgiem pozitīviem risinājumiem. Negatīvais scenārijs paredz provokācijas, negatīvismu, nomelnojošas kampaņas, blefošanu un sabiedriskās domas duļķošanu.
Katru gadu notiek no diviem līdz pieciem Saules aptumsumiem, no kuriem parasti viens vai divi ir pilnie Saules aptumsumi. Latvijā nākamais Pilnais Mēness aptumsums gaidāms 2015.gada 20.martā, bet pilnais Saules aptumsums būs tikai 2142.gada 25.maijā.
Turpmākās trīs nedēļas, no 21.oktobra līdz 10.novembrim, biznesu, publisko runu, visa veida kontaktu, komunikāciju, tirdzniecību un transportu ietekmējošā planēta, «debesu sakarnieks» Merkurs virzīsies retrogrādā jeb, no Zemes raugoties, ačgārnā kustībā. Tas nozīmē, ka ar Merkura jomām saistītie procesi un attīstība nenoritēs, kā iecerēts. «Jāņem vērā, ka Merkurs atradīsies transformācijas, krīžu, finanšu un dramatiskā potenciāla piesātinātajā Skorpiona zīmē. Šādas debesu cilpas iespaidā saskarsimies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem politiskiem, ekonomiskiem lēmumiem un darbību, kā sekas izjutīsim vēl ilgi. Negatīvo Diž-Čika ietekmi pastiprinās arī retrogrādais Saturns, kas atrodas turpat Skorpiona zīmē. Tieši šim planētu stāvoklim esmu veltījis skaļus vārdus par kredītu ņemšanas postu,» norāda Baņķis. Viņš ironiski piebilst: «Es teiktu, ka banku tuvumā šajā laikā ar kredītu lūgumiem rādītos vien, piedodiet, trakie. Vai viedie, kuri stāv tam visam pāri… Bet tādu, šķiet, nav daudz un finanšu lietas diez vai ir viņu šī brīža prioritāte.»
Baņķis papildina, ka jaunu uzņēmumu dibinātājiem vai jaunu sistēmu ieviesējiem šajā laikā būs jāsaskaras ar grūtībām visā turpmākajā uzņēmuma mūžā: «Uzņēmuma dibinātājam jāparedz, ka būs iespējami lielāki bankrota draudi, lēnāka attīstība un būtiski iekšēji šķēršļi. Skaidrs, ka labākā laikā dibināti uzņēmumi Diž-Čika laikā izveidotajiem aiztrauksies garām vēja spārniem. Īsos un uz naudu strukturētos mērķus šajā laikā dibinātie uzņēmumi «nepacels», turklāt tie kļūs vēl par slogu vai enkuru, ko grūti pamest un kas (ne)redzami traucē…»
Kā prognozē astrologs, Diž-Čika laikā līdz 10.novembrim tiks bremzēta visa veida komunikācija un ar to saistītie jautājumi. Nav ieteicams akli uzticēties informācijai un apdomīgāk jāizmanto personiskās saskarsmes līdzekļi – vēstules, tālruņi, e-pasts. Nav labvēlīgs laiks jaunu uzņēmumu un kontaktu dibināšanai, jaunu darbu sākšanai, darbavietas maiņai, jaunu projektu sākšanai. Nav ieteicams pirkt automašīnas, datorus, tālruņus, jo šajā laikā iegādātā tehnika slikti kalpos, salūzīs vai pazudīs. Jābūt uzmanīgam, arī parakstot dokumentus, veicot elektroniskos sūtījumus un pārskaitot naudu.
«Cilvēku personīgā saskarsme būs apgrūtināta, tajā būs vērojams negodīgums, neadekvātu vārdu birums. Draugi strīdēsies par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos. Skolēni diktātos un sacerējumos pieļaus vairāk kļūdu nekā parasti. Tiks kavētas tikšanās. «Uzkārsies» projekti un datori. Autoavārijas un aviokatastrofas kļūs ierastāka lieta. Jaunumi izrādīsies tikai baumas,» brīdina astrologs, piebilstot, ka šis periods būs lieliski piemērots darbu pabeigšanai, analīzei, izpētei, idejām un pārkārtojumiem.
Diž-Čika laikā ne tikai jāpiesargājas, bet arī var paveikt vairākas lietas – apgūt jaunas metodes, pilotprojektus bez investīcijām, testēt kļūdas – tās uzrādīsies, cik tik uziet; paredzēt, ka pārrunās būs konflikti un diskusijas, jo, kā saka, strīdos dzimst patiesība, atgriezties pie sen iesāktiem darbiem, ieviest kārtību dokumentos, atcerēties aizmirsto, mācīties, atbrīvoties no krāmiem, pārrakstīt, rediģēt iepriekš uzrakstīto.
«Bieži novērots, ka Diž-Čika laikā notiek saredzēšanās ar cilvēkiem, par kuriem sen nekas nav dzirdēts, bērnības draugiem, bijušajiem kolēģiem. Atjaunojas sarautās attiecības un atgriežas bijušie mīlnieki. Turklāt Skorpiona pievilkšanās spēks tam visam saknē liks atkarības, finanšu vai seksualitātes spēku,» paredz astrologs.
Retrogrādais Merkurs jeb Diž-Čiks noslēdzas 10.novembrī plkst.23:07, tomēr savu sākotnējo pozīciju, kurā atradās pirms retrogrādā perioda, sasniedz tikai 27.novembrī. «Šo 17 dienu laikā skaudrāk izjutīsim visas Diž-Čika laikā pieļauto kļūdu sekas. Diž-Čika laikā mestais bumerangs sāks atgriezties un daudziem sāpīgi trāpīs pa skaustu,» skaidro astrologs.
«Lai arī periods šķiet smaguma pilns, tas tomēr vairāk raksturojams kā Čūskas gada iespēju laiks, kad Čūska pa īstam rāda savu dabu – vienam «velk nost veco ādu», bet citam būs kā laimi nesošais zalktis ar gudrības kroni galvā,» simbolisko nozīmi skaidro astrologs. «Tas viss ir nieks salīdzinājumā ar 2014.gada pavasara astroloģiskajiem pagrieziena punktiem. Tādēļ, ja kāds teiks, ka viņam ir grūti, prātā nāk īsti latviska paruna: «Nāks citas nedienas, šīs aizmirsīsies!
[/font][/font][/font]
[/move][/shadow][/glow][/s]
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: Ctulhu Oktobris 18, 2013
Astrolopiteku sviests jau nu gan nebūtu jākopīpeisto, jopt.
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: tas_pats Oktobris 18, 2013
Astrolopiteku
Ka tas par zvēru? :)
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: Ctulhu Oktobris 18, 2013
jopt

Tas ir indivīds, kas tic astroloģijai.
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: tas_pats Oktobris 18, 2013
jopt
Tas ir indivīds, kas tic astroloģijai.

Kā sauc cilvēku, kas tic Ķīmijai? :) Un tev neviens neliek ticēt, bet gan saprast un zināt! :)
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: anonymous Oktobris 18, 2013
uhm, ķīmija atšķirībā no astroloģijas nav bulšits.
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: tas_pats Oktobris 18, 2013
Hmzs, bet vienalga, kā sauc specifiski ķīmijai ticošo? :)
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: Ctulhu Oktobris 18, 2013
jopt, ķīmijai netic, ķīmiju zina. Ķīmija darbojas un to lieto.
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: Ctulhu Oktobris 18, 2013
Nujā un es saprotu un zinu, ka astroloģija ir meli.
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: tas_pats Oktobris 18, 2013
jopt, ķīmijai netic, ķīmiju zina. Ķīmija darbojas un to lieto.
Mja, šogad Nobels piešķirts Ķīmijai arī viņas darbošanās un pielietojuma lauciņā - miera prēmija, ķīmisko ieroču ierobežošanas aģentūrai. ;) Nost ar ķīmiju :) Lai dzīvo astroloģija, - tīrs intelekts, zināšanas, precīzs aprēķins un nekādi toksiskie atkritumi! 
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: anonymous Oktobris 19, 2013
tava trollēšana ir sūdīga.
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: tas_pats Oktobris 19, 2013
Varu atkārtot vēlreiz, jūsu "trollēšanas" definīcija nav zinātniski atzīta par patiesu, un cilvēku valodā izsakās citiem vārdiem un jēdzieniem, par kuriem man nospļauties. :)  Piedod, pieturēsimies pie racionālisma un zinātniskās metodes!
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: anonymous Oktobris 19, 2013
ne tu zini kas ir racionālisms, ne zinātniskā metode, idiņ. ceru, ka reiz tevi te tomēr nobanos.
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: Ctulhu Oktobris 19, 2013
Mjā, tapa laikam atkal vēlas restrictēto jūzeri...
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: tas_pats Oktobris 19, 2013
Sadists ieslēdzās, ja? Varenais Ctulhu? Es vēlos, bānu, jo ierobežoto lietotāju var apiet piereģistrējot jaunu, kā to kundalinis izdarīja. :) Es gribu, lai tu nodemonstrē savu antiintelektuālismu jeb filistīnismu ar suslikisma izpausmēm. :) Un turklāt vēl šajās trijās nedeļās, kā to paredz astroloģija! :)
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: Ctulhu Oktobris 19, 2013
Dalabi, vari te pa astroloģijas tēmu troļļoties, tāpat šī tēma ir neinteresanta. Kā jau te tika norādīts, astroloģija nedarbojas, tā ir meli.
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: Ctulhu Oktobris 19, 2013
Hihi, tapa tēloja kristieti, tagad šis sagājis sviestā / astroloģijā. Nez kas būs nākamais? Spiritisms? Numeroloģija? Chemtraili? Tapas jumtam vēl ir plašas aizbraukšanas iespējas, dažādos virzienos. Var kombinēt.


 Ctulhu paņem popkornu.
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: a_masiks Oktobris 23, 2013
kas tad nu?
kristietība tapas acīs izsmēlusi savu potenciālu?
īstenībā būtu uz reiz tēlojis atrologu ar spicu mici galvā un svaigžņotu halātu uz pleciem. tur tās venēras marsos un merkūriji jupiteros dod tik plašas iespējas bezsakarīgai muldoloģijai, ka tapas disleksija varētu izpauzties visās savās niansēs un līmeņos. ij tas būtu pat iluzori sakarīgi un jēdzīgi!
Virsraksts: Re: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu
Rakstīja: Ctulhu Oktobris 23, 2013
Tapam jau vairs ar astroloģiju arī nepietiek, tagad šis sācis postēt iekšā kautkādus prātu izkūkojušu ezotēriķu jūtūbes failus, man godīgi sakot, bija slinkums vērt vaļā, tur jau no virsraxta viss skaidrs.