Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:


Atbilde uz ierakstu

Šajā tēmā neviens nav rakstījis vismaz 120 dienas.
Varbūt labāk sākt jaunu tēmu?
Vārds:
E-pasts:
Tēma:
Ieraksta ikona:

Pārbaude:
Lūdzu ievadiet attēlā redzamo kodu
Klausīties burtus / citu attēlu

Lūdzu ievadiet attēlā redzamo kodu:
Tas, uz kā guļot liek galvu:

saīsnes: alt+s - nosūtīt, alt+p - priekšskats


Tēmu kopsavilkums

Rakstīja: Staar
« : Februāris 06, 2017 »


Dievs Jehova nepieļaus,ka tiek iznīcināti Viņa uzticīgie liecinieki un uzsāks Armagedonu.(C)


ja pieņemam ka Dievs ir, tad būtu muļķigi un naivi paļauties uz šādu Dieva rīcību. Dievs pavisam nesen ļāva sakaut un izputināt savu izredzēto tautu. Bez mazākās nožēlas un sirdsapziņas pārmetumiem. Ja savu vārdu viņš lauzis vienu reizi, tad kapēc lai to nedarītu vēl un vēl? No tā nekas vairs nemainās./c./


Nu bet es tāpēc saku,ka Dievs pasargās sev UZTICĪGOS lieciniekus,kas kopā ņemot ir Viņa jaunā tauta. Ebreju tauta kopā ņemot taču kļuva neuzticīga Dievam.Viņi pieļāva, ka viņus ietekmē tautas, kas pielūdza koka un akmens dievekļus. Astotajā gadsimtā p.m.ē. pravietis Hozeja salīdzināja Izraēlu ar nevērtīgu vīna koku un rakstīja: ”Jo vairāk viņam bija augļu, jo vairāk viņam bija sacelts ziedokļu svešiem dieviem.. Viņu sirds ir jau sašķelta; tagad viņus drīzi skars viņu grēku sods.” (Hoz. 10:1, 2.)  Tāpēc Jēzus sava laika liekulīgajiem jūdu vadītājiem sacīja: ”Dieva valstību jums atņems un dos tautai, kas nes tās augļus.” (Mat. 21:43.)
Rakstīja: Staar
« : Februāris 06, 2017 »

Un Bībele vēsta,ka šāds karš notiks,un tas sāksies ar to,ka pasaules valstu vadoņi dēmonu ietekmēti apvienosies cīņai pret Dieva tautas redzamo daļu ,kas mīt uz zemes,ar mērķi to iznīcināt.(C)[/fo
nNu re, tagad tu arī zini kad būs Armagedons. Dievs to pat nenojauš, bet tu vismaz zini konkrētu pazīmi un tātad zini arī kad tas notiks. Forši. Dievs ir švakāks par tevi.

Zinu jā,konkrētas pazīmes,jo tās ir devis Jēzus.
'Kari, bads, zemestrīces un epidēmijas. (Mateja 24:7; Lūkas 21:11.)
Satraucošs noziedzības pieaugums. (Mateja 24:12.)
Zemes postīšana. (Atklāsmes 11:18.)
Cilvēki ir patmīlīgi, mantkārīgi un mīl baudas, bet nemīl Dievu. (2. Timotejam 3:2, 4.)
Izjūk ģimenes. (2. Timotejam 3:2, 3.)
Vienaldzīga attieksme pret pierādījumiem, kas liecina par gala tuvošanos. (Mateja 24:37—39.)
Visā pasaulē tiek sludināta labā vēsts par Dieva valstību. (Mateja 24:14.)

Kā norādīja Jēzus, kad "visu to redzam”,  ir jāsaprot, ka pasaules gals ir tuvu. (Mateja 24:33.)

un

”Kad runās: ”Miers un drošība!”, tos negaidīti piemeklēs pēkšņa iznīcināšana kā dzemdību sāpes grūtnieci, un tie nekādā ziņā neizglābsies.” (1. Tesaloniķiešiem 5:3.)

Kā redzams,Bībelē dotās 'pēdējo dienu' pazīmes ir skaidras, bet daudzi nevēlas tās ņemt vērā. (Mateja 24:38, 39.)
Rakstīja: masiks
« : Februāris 06, 2017 »

Loģiski teikts,bet tikai tajā gadījumā,ja uz Dievu raugās kā uz neredzamu,bet eksistējošu garu. (C)

Priekš kam tā būtu jādara? Ja jau neeksistē, tad neeksistē. Priekš kam jāraugās kā uz neredzamu bet eksistējošu?

Un Bībele vēsta,ka šāds karš notiks,un tas sāksies ar to,ka pasaules valstu vadoņi dēmonu ietekmēti apvienosies cīņai pret Dieva tautas redzamo daļu ,kas mīt uz zemes,ar mērķi to iznīcināt.(C)

Nu re, tagad tu arī zini kad būs Armagedons. Dievs to pat nenojauš, bet tu vismaz zini konkrētu pazīmi un tātad zini arī kad tas notiks. Forši. Dievs ir švakāks par tevi.

Dievs Jehova nepieļaus,ka tiek iznīcināti Viņa uzticīgie liecinieki un uzsāks Armagedonu.(C)
ja pieņemam ka Dievs ir, tad būtu muļķigi un naivi paļauties uz šādu Dieva rīcību. Dievs pavisam nesen ļāva sakaut un izputināt savu izredzēto tautu. Bez mazākās nožēlas un sirdsapziņas pārmetumiem. Ja savu vārdu viņš lauzis vienu reizi, tad kapēc lai to nedarītu vēl un vēl? No tā nekas vairs nemainās.
Rakstīja: Staar
« : Februāris 04, 2017 »

Armagedons ir tā pati otrā Jēzus atnākšana.Tā  ir tā  diena,par kuras sākšanās laiku Jēzus teica,ka "to dienu un stundu" nezina neviens ,pat ne Dēls Jēzus nē,kā vien pats Dievs.
Jēzus gaida pavēli no Dieva to uzsākt.Bet vadoties pēc pravietojumiem,var zināt,ka vēl nav īstais laiks pienācis.Bet tas jau nemazina patiesi ticīgo ticību!Gan jau pienāks ilgi gaidītā pestīšanas diena ar visu Pestītāju priekšgalā!
Rakstīja: Staar
« : Februāris 04, 2017 »

[size=0px],Bībelē ir norādīts,ka cilvēki vēlreiz apvienosies,lai uzsāktu karu ar Dievu. (C)[/size][size=0px]Bezjēdzīgi karot pret to, kurš neeksistē.[/size] Es tev vienkārši stāstu to, kas loģiski izriet no TEVIS PAŠA teiktajiem apgalvojumiem. /masika c./


Loģiski teikts,bet tikai tajā gadījumā,ja uz Dievu raugās kā uz neredzamu,bet eksistējošu garu. Un Bībele vēsta,ka šāds karš notiks,un tas sāksies ar to,ka pasaules valstu vadoņi dēmonu ietekmēti apvienosies cīņai pret Dieva tautas redzamo daļu ,kas mīt uz zemes,ar mērķi to iznīcināt.Dievs Jehova nepieļaus,ka tiek iznīcināti Viņa uzticīgie liecinieki un uzsāks Armagedonu.
Rakstīja: masiks
« : Februāris 03, 2017 »

Masik,


Neesi par daudz ieņēmis šovakar?
Vēl ne. Mēģinu tēlaini izrunāties. Nu, akurāt tā kau tu vislabāk saproti.
Rakstīja: Ilārs
« : Februāris 03, 2017 »

Masik,


Neesi par daudz ieņēmis šovakar?
Rakstīja: masiks
« : Februāris 03, 2017 »

Esi nolēmis pārkvalificēties? Redzi, ar personām ir grūtāk, tās vispirms jāpierunā piekrist eksperimentam.
Jūs savā ārpātīgajā (diezgan tiešā ši vārda nozīmē) uzpūtībā uzskatāt ka JŪS to spējat. Tb - ticat ka Dievs jūs uzklausa un  regulāri katru dienu viņam uzmācaties ar savām vajadzībām, ticot ka viņš tās izpilda. Un sevi iedrošiniet ar Jēzus solījumiem, ka īsteni ticīgajiem tiešām tas izdodas. Nu tur - izdzert indi un nenomirt, ielīst pie čūskām un palikt veselam (dīvaini, tā taču nebija domāta kārtējā idioma, jeb lai izlocītos tomēr ir?) un kalnus tikai ar lūgšanu un gribēšanu varat pārbīdīt. Tā ka problēmas ar pierunāšanu, izejot no jūsu pašu uzpūtīgā pašlepnuma lielības - jums nav nekādas.  Protams, iespējams ka esat vienkārši pārāk uzpūtīgi un nemaz neesat patiesi ticīgi. Nu, tad laikam švakāk. Bet tad arī kaut kā dīvaini būtu man te runāt par ticību Dievam ar ķēmu, kurš pats nemaz netic, bet tikai tēlo ticību. Tas ari varbūt izskaidrotu kapēc neviens nepiekrīt satīma testam. Jo paši zin ka patiesībā nemaz netic tam Dievam, Dievs viņus neuzklausa un viņiem nezidodas tas, kam būtu viegli jānotiek patiesās ticības gadijumā.

Rakstīja: Ctulhu
« : Februāris 03, 2017 »

Ilārs

nu var pierunāt, var noķert :D

bībeles dieva gadījumā sanāktu notiesāt šo par izdarītajiem noziegumiem un tad uz piespiedu psihiatriju
Rakstīja: Ilārs
« : Februāris 03, 2017 »

Esi nolēmis pārkvalificēties? Redzi, ar personām ir grūtāk, tās vispirms jāpierunā piekrist eksperimentam.
Rakstīja: masiks
« : Februāris 03, 2017 »

Eksperimentiem pakļaujas jebkas. Gan dabas spēki gan personas. Tu noniecini psihiatriju, bet tieši viņa nodarboja ar personību pētīšanu un viens no veidiem ir tieša iedarbe uz personu, sarunas vai kādā citā veidā, un atbildes rekciju pētīšanā. Arī tu esi izpētes objekts, jo vairāk vai mazāk, es arī tevi pētu.
Rakstīja: Ilārs
« : Februāris 03, 2017 »

Masik,


Dievs ir persona, nevis bezpersonisks dabas spēks, kurš pakļaujas eksperimentiem.
Rakstīja: Ctulhu
« : Februāris 03, 2017 »

Ilārs

dievs  = māņi
Rakstīja: masiks
« : Februāris 03, 2017 »

Dievs un māņi ir viens un tas pats. Ja nē, tad esi laipni aicināts uz santīma testu, pierādīt ka tie NAV māņi un ka "viss darbojas".
Rakstīja: Ilārs
« : Februāris 03, 2017 »


Masik,
"Persoņigi es uzskatu ka tu tici māņiem..."

Ticīgi cilvēki, pat jehovieši, tic vienīgi Dievam un nekam citam. Māņiem tic ateisti & Co.